Rozwój KatowiceRozwój Katowice
2 : 1
MKS OławaMKS Oława
94'

Koniec meczu. Rozwój Katowice pokonuje MKS Oława 2:1. Za uwagę dziękuje Michał Kopciński.

93'

Żółta kartka za faul w pobliżu pola karnego dla Mielnika.

90'

Doliczone 3 minuty.

89'

"Żółtko" dla Bębenka.

89'

Szybka akcja Rozwoju. Prawą stroną popędził Tyc i podał do nadbiegającego Gielzy. Napastnik gospodarzy w dobrej sytuacji uderza nad poprzeczką.

86'

Żółta kartka dla M. Gancarczyka.

83'

Tyc wchodzi w miejsce Wolnego.

81'

Sikorski wykorzystuje dośrodkowanie z rzutu rożnego celnym uderzeniem głową.

79'

Gol dla MKS-u!Sikorski!

79'

.. i Synówka za Garygę

79'

Dwie zmiany w drużynie gości. Bębenek za Wejerowskiego...

77'

Chwila przerwy . Masażyści pojawiają się przy Gielzie.

74'

Sobas wchodzi na boisko w miejsce Króla.

72'

Dobre dośrodkowanie zakończone niecelnym strzałem głową Gielzy.

69'

Pierwsza zmiana w spotkaniu. Dołgan za Jędrzejowskiego.

67'

Pierwszy raz od dłuższego czasu groźnie zrobiło się pod bramką gospodarzy. Dwa strzały MKS-u zostały jednak zablokowane przez obrońców.

65'

Kolejna akcja Rozwoju. Po zgraniu Tkocza lewą nogą uderzał Król. Piłka przeszła centymetry od prawego słupka.

62'

Uderzenie Wolnego z 11 metrów trafia w słupek!

61'

Okres spokojniejszej gry. Duża ilość niedokładności powoduje to, iż nie ma wielu sytuacji podbramkowych.

56'

Żółta kartka dla Lipińskiego.

54'

Mogło być 3:0. Król bardzo agresywnie atakował jednego z obrońców rywala, który podczas próby wybicia piłki na aut trafił w klatkę piersiową zawodnika Rozwoju. Futbolówka po tym kontakcie zmierzała wysokim lobem w okienko bramki Florczyka. Bramkarz oławian zdołał jednak z najwyższym trudem wybić ją na rzut rożny.

51'

Szybka kontra oławian przerwana przez Kapiasa- goście grają agresywniej i szybciej niż w pierwszej połowie.

48'

Dobre prostopadłe podanie Tkocza do wychodzącego na czystą pozycję Króla. W ostatniej chwili swój zespół ratuje bramkarz MKS-u.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę

17:52

R

17:50

Rozwój zasłużenie prowadzi z MKS-em Oława. Piłkarze tego klubu przez całą połowę zdecydowanie przeważali i udokumentowali to zdobyciem dwóch bramek. Goście z Dolnego Śląska przez 45 minut zaledwie raz potrafili skonstruować szybką akcję zakończoną celnym strzałem. Wracamy za 15 minut.

47'

Koniec I połowy. Rozwój Katowice-MKS Oława 2:0.

44'

Po zgraniu Gielzy z 11. metrów uderzył Wolny. Piłka wpadła w róg bramki. Piękna bramka.

43'

Co się odwlecze, to nie uciecze! Wolny strzela gola!

42'

Powinno być 2-0 dla gospodarzy. Najpierw po dośrodkowaniu Króla i zgraniu Mielnika próbował Gielza. Chwilę później druga próba napastnika Rozwoju. Oba strzały w bardzo dobry sposób broni Florczyk.

40'

Pierwszy w tym meczu korner dla MKS-u.

39'

Kolejny raz zakotłowało się w polu karnym oławian- piłkarze z Dolnego Śląska chaotycznie wybijają na rzut rożny.

37'

Znowu spokojniej na boisku- Rozwój cały czas w posiadaniu piłki, goście nie potrafią się przeciwstawić rywalowi.

34'

W końcu składna akcja MKS-u zakończona strzałem Garygi. Broni Soliński.

31'

Pierwsze uderzenie przyjezdnych bardzo niecelne. Wysoko nad poprzeczką strzelał Jędrzejowski.

29'

Szybka akcja dwójkowa zakończona strzałem Króla. Broni bramkarz.

27'

Groźny wślizg Szymińskiego- tym razem skończyło się na upomnieniu.

23'

Wojciech Król przegrywa w sytuacji sam na sam z bramkarzem!

22'

Dużo się dzieje pod bramką MKS-u podczas stałych fragmentów gry- zakotłowało się w polu karnym po wykonaniu rzutu rożnego. Ostatecznie piłka wyszła za linię końcową.

21'

Kolejne uderzenie głową- tym razem była to niecelna próba Szymińskiego.

21'

Faulowany jeden z gospodarzy- będzie rzut wolny z lewej strony boiska.

20'

Po zdobyciu bramki na murawie jest spokojniej. Walka głównie w środkowej strefie boiska, sporo niecelnych podań.

15'

Gol dla Rozwoju! Gielza celnym strzałem głową wykorzystuje dośrodkowanie z rzutu rożnego.

16'

Korner dla Rozwoju.

14'

Na trybuny powoli wchodzi grupka kibiców z Oławy.

10'

Uderzenie Króla z dystansu zbyt lekkie, by zaskoczyć bramkarza rywali. Florczyk nie ma problemu ze złapaniem piłki.

9'

Pierwsze minuty pod znakiem przewagi katowiczan- rywale nie potrafią się odnaleźć na boisku, szybko gubią piłkę, gdy są w jej posiadaniu.

7'

Pierwsza szansa dla faworytów spotkania. Uderzenie z 16 metrów Gielzy przechodzi niewiele nad poprzeczką bramki przeciwnika.

6'

Szybka kontra gospodarzy zakończona zbyt mocnym podaniem do biegnącego prawą stroną boiska Mielnika.

4'

Dopiero 4 minuta meczu, a już jeden z zawodników z Oławy zmienia obuwie. Najwidoczniej trudno dziś dobrać buty do warunków panujących w Katowicach- jest chłodno i wietrznie.

3'

Próba dośrodkowania Winiarczyka przerwana przez rywala- będzie aut.

3'

Pierwsza dobra akcja Rozwoju przerwana przez obrońców rywala.

1'

Gospodarze grają dziś w białych koszulkach i czarnych spodenkach, goście w zielono-czarnych strojach.

1'

MKS od środka!

17:00

R

16:58

Piłkarze już na boisku. Za chwilę zaczynamy.

16:56

Rozwój-MKS Oława

16:54

Ławki rezerwowych. Rozwój: Faber, Świerczyński, G. Nowak, Tyc, Sobas, Glenc. MKS: Mordal, Zapał, Kalinowski, Kozioł, Dołgan, Bębenek, Synówka.

16:51

Do spotkania pozostało już tylko 10 minut. Piłkarze już niedługo wejdą na boisko wraz z trójką sędziowską, której przewodniczyć będzie Rafał Sawicki z Podkarpackiego ZPN.

16:43

Rozwój chce się zrewanżować za porażkę w rundzie jesiennej. MKS wygrał na własnym stadionie 2:1.

16:43

Rozwój-MKS OławaRozwój-MKS Oława

16:34

Piłkarze obu drużyn są już na boisku na rozgrzewce przedmeczowej.

16:34

Faworytem dzisiejszego spotkania będą zawodnicy z Górnego Śląska, którzy zajmują 6. miejsce w tabeli. Oławianie bronią się przed spadkiem- zajmują obecnie 16. pozycję.

16:30

Już o godzinie 17 na stadionie przy ulicy Zgody w Katowicach rozpocznie się mecz 24. kolejki II ligi zachodniej pomiędzy Rozwojem Katowice a MKS-em Oława. Na relację live z tego spotkania zaprasza Michał Kopciński.