Rozwój KatowiceRozwój Katowice
0 : 1
lech rypinLech Rypin
16:55

Lech Rypin zasłużenie pokonał Rozwój Katowice 1-0. Mimo niewielu bramkowych okazji potrafili wykorzystać jedną z nich, a później bardzo mądrze bronili się przed atakami Rozwoju. Za spędzony wspólnie czas dziękuje Michał Kopciński.

96'

Ostatni gwizdek sędziego. Rozwój-Lech 0-1.

95'

W ostatniej minucie powinno być 2-0. Uderzenie Wrzesińskiego minimalnie obok bramki.

90'

Sędzia doliczył do drugiej połowy 4 minuty.

89'

Ależ uderzenie Lisa ze stałego fragmentu gry. Uderzona piłka otarła się o ręce bramkarza gości, trafiła w poprzeczkę i wyszła poza boisko.

89'

Rzut wolny z około 20 metrów dla Rozwoju. Jedna z ostatnich szans na wyrównanie.

85'

Równie mocny, co niecelny strzał z dystansu Lewandowskiego.

83'

Ofiarna interwencja obrońcy Lecha- korner dla Rozwoju.

83'

Bardzo solidna gra w defensywie Lecha. Gospodarze nie są w stanie zagrozić bramce Szymańskiego.

79'

Okrzyki grupy około 600 kibiców zgromadzonych na stadionie pobudzają do gry zespół gospodarzy. Ostatnie minuty powinny być bardzo ciekawe.

75'

I minutę później Serb za uderzenie łokciem przeciwnika dostaje drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę. Rozwój ostatni kwadrans będzie grał w przewadze

74'

Żółta kartka dla Atanackovicia.

72'

i Kut wchodzi za Króla

72'

Zmiany w obu zespołach. Moszczyńśki za Bojasa...

71'

Kolejne kapitalne interwencje Solińskiego. Druga bramka dla Lecha wisi w powietrzu.

69'

Chwila przerwy spowodowana urazem Bojasa.

67'

Bardzo ładne, techniczne uderzenie Tabaczyńskiego, który otrzymał podanie od Bojaruńca, przelatuje minimalnie nad bramką.

66'

...i Paszek za Wolnego

66'

Kolejne 2 zmiany u gospodarzy. Kapias za Tkocza...

64'

i za Fredyka Lewandowski.

64'

Zmiany w obu zespołach. Gielza za Tyca

61'

Uderzenie z dystansu Bojasa i kolejna bardzo dobra interwencja Solińskiego.

59'

Drugą połowę do tej pory można określić jednym słowem: nuda. Rozwój stara się grać piłką, co mu nie wychodzi. Lech spokojnie czeka na ewentualne kontry.

56'

Kolejna próba przedarcia się w pole karne Lecha zakończona złym dośrodkowaniem Tyca.

55'

Na razie druga połowa przypomina większość pierwszej części gry. Gra w środku pola, brak okazji bramkowych.

52'

Bardzo niecelny strzał Atanackovicia z narożnika pola karnego.

50'

Rozwój w posiadaniu piłki- zawodnicy z Katowic starają się sforsować obronę gości, póki co nieskutecznie.

48'

Pierwszy korner w drugiej połowie dla gospodarzy.

46'

W przerwie doszło do zmiany w drużynie gości. Tabaczyński wszedł za Adamca.

46'

Pierwszy gwizdek w drugiej połowie.

16:02

Za chwilę arbiter rozpocznie drugie 45 minut spotkania.

15:56

Rozwój Katowice przegrywa do przerwy z Lechem Rypin 0-1. Zawodnicy gości prowadzą dzięki wykorzystaniu jednej z nielicznych sytuacji, jakie oba zespoły miały w pierwszych 45 minutach. Druga połowa zapowiada się bardzo ciekawie, gdyż katowiczanie na pewno będą dążyli do zmiany wyniku.

47'

Koniec 1 połowy. Rozwój-Lech 0:1

47'

Mogło być 2-0. Kolejna fantastyczna interwencja bramkarza Rozwoju, tym razem po strzale Bojasa.

46'

Bardzo złe uderzenie Lisa, piłka wpada w mur ustawiony przez rypinian.

45'

Może być groźnie. Rzut wolny dla Rozwoju z 25 metrów.

42'

Bardzo dobry strzał Atanackovicia, Soliński broni z dużym trudem.

40'

Wojciech Król przewraca się w polu karnym po kontakcie z przeciwnikiem, jednak gwizdek sędziego milczy.

39'

Dobre, lecz zbyt mocne prostopadłe podanie do Króla. Mogło być groźnie.

37'

Rozwój stara się szybko wyrównać, póki co jednak zawodnicy z Rypina grają bardzo dobrze w obronie.

34'

W czasie, w którym relacja była przerwana z powodu deszczu, gra toczyła się głównie w środku pola, żaden zespół nie mógł przeprowadzić składnej akcji

31'

Szybka kontra Lecha Rypin, podanie po ziemi do nabiegającego Bojasa, który z 5 metrów nie ma problemu, by trafić piłką do siatki.

30'

Gol! 0-1.

30'

Przepraszam bardzo-mocne opady deszczu spowodowały przerwanie relacji.

10'

Groźne dośrodkowanie Fredyka, jednak nikt nie doszedł do piłki w polu karnym katowiczan.

7'

Ależ szansa Rozwoju. Dośrodkowanie Tyca i uderzenie głową Zalewskiego z najwyższym trudem na rzut rożny wybija bramkarz Lecha.

6'

Na razie gra głównie w środku pola. Obie drużyny starają się rozegrać atak pozycyjny.

4'

Pierwszy spalony, na którym znalazł się Mateusz Fredyk.

2'

Pierwsze niedokłądne podanie Roberta Tkocza.

1'

Zabrzmiał pierwszy gwizdek arbitra. Lech od środka

14:50

Już za chwilę pierwszy gwizdek arbitra,

14:49

Obie drużyny są sąsiadami w tabeli i obie mają po 10 punktów. Rozwój Katowice zajmuje 4 miejsce, a zawodnicy z Rypina są jedną pozycję wyżej i mają do rozegrania jeden mecz zaległy(z Elaną Toruń w najbliższą środę).

14:48

Rozwój-Lech

14:43

Już tylko kwadrans pozostaje do pierwszego gwizdka sędziego Roberta Marciniaka z Krakowa. Pogoda z minuty na minutę coraz lepsza.

14:41

Rozgrzewka przedmeczowa Rozwój-Lech RypinRozgrzewka przedmeczowa Rozwój-Lech Rypin

14:37

14:36

Rezerwowi: Rozwój:Płonka, Domański, Kapias, Wawrzyńczok, Kut, Paszek, Gielza Lech:Winiecki, Moszczyński, Michalak, Tabaczyński, Lewandowski, Pakosz, Błaszczyk

14:34

Znamy już wyjściowe składy zespołów.

14:29

Przed meczem Rozwój-Lech Rypin

14:26

Póki co w Katowicach ciepło, lecz niebo jest zachmurzone. Od czasu do czasu pada lekki deszcz, co może utrudniać przeprowadzenie dla Państwa relacji, gdyż stanowiska dziennikarskie na stadionie Rozwoju nie są zadaszone.

14:24

Obie drużyny są już na boisku i rozpoczęły one rozgrzewkę przedmeczową.

14:23

Ze stadionu przy ulicy Zgody w Katowicach, gdzie już o godzinie 15 rozpocznie się mecz II ligi zachodniej pomiędzy Rozwojem Katowice a Lechem Rypin, wita państwa Michał Kopciński.