Sobota, 6 października 2012, godz. 15:00
Rozwój KatowiceRozwój Katowice
90'

Koniec meczu.

16:52

Zespół z Kluczborka kontynuuje świetną passę i nie przegrał szóstego kolejnego meczu z rzędu! Marsz w górę tabeli trwa nadal. Natomiast Rozwój przegrał mecz po 3 kolejnych spotkaniach bez porażki.

91'

Sędzia doliczył 3 minuty.

91'

Do końca meczu zostało już bardzo niewiele czasu. Rozwój próbuje atakować, ale bez efektów. Teraz grę prowadzi MKS.

91'

Dawid Mehlich za strzelca gola - Michała Kojdera.

87'

Kaczmarek za Ariana.

86'

Bardzo dobry mecz rozgrywa Mateusz Arian, który przejął już bardzo dużo piłek.

82'

Żółta kartka dla Ganowicza za ostre wejście w nogi jednego z graczy Rozwoju.

80'

I Wawrzyńczok za Tkocza.

79'

Tyc za Zalewskiego.

78'

Zamieszanie pod polem karnym gospodarzy, ale Abramowicz wyjaśnia sytuację.

77'

Bramkarz MKS-u dość szybko się pozbierał i gramy dalej.

77'

Mateusz Abramowicz wyrzucił piłkę na aut. Coś mu dolega i teraz pomagają mu masażyści.

75'

I już w pierwszej akcji Culic fauluje rywala szarpiąc go za koszulkę.

74'

Miłosz Culic za Denisa Kumca.

72'

Kumiec przewrócił się w polu karnym Rozwoju, ale nie ma mowy o rzucie karnym.

71'

Teraz zawodnicy z Kluczborka bardzo ładnie wymieniają piłkę na całym boisku. Widać, że gol dodał im skrzydeł i nie czują już takiej presji.

68'

Świetna indywidualna akcja Tomasza Swędrowskiego, który minął trzech rywali, a następnie podał do Kojdera z linii końcowej. Napastnik musiał tylko dostawić nogę.

67'

Michał Kojder i 1:0 !!!

65'

Świetna akcja Rozwoju! Piłkarze gości wymienili kilka podań i do sytuacji sam na sam z Abramowiczem doszedł Wolny. Lepszy okazał się jednak bramkarz gospodarzy!

61'

Mateusz Arian ukarany żółtą kartką za faul taktyczny na połowie boiska.

59'

Deja do Bzdęgi, ten do Swędrowskiego i MKS wywalczył rzut rożny.

56'

Po niezłym początku drugiej połowy mogło się wydawać, że mecz będzie ciekawszy jednak jak na razie nic z tego.

52'

Wrzutka jednego z graczy Rozwoju okazała się minimalnie za wysoka dla Sebastiana Gielzy i w posiadaniu MKS.

49'

Sebastian Gielza spróbował zaskoczyć Abramowicza z rzutu wolego i o mało mu się to nie udało. Bramkarz wybił piłkę w bok.

47'

Teraz uderzał Swędrowski, ale w sam środek bramki i Soliński złapał piłkę bez kłopotów.

46'

Od razu było bardzo groźnie. Wojciech Hober strzelił w boczną siatkę.

46'

Zaczynamy drugą połowę meczu.

46'

W przerwie Wojciech Król zmienił Przemysława Szymińskiego.

45'

Koniec pierwszej połowy o której chcielibyśmy jak najszybciej zapomnieć. Miejmy nadzieję, że druga część gry okaże się ciekawsza.

45'

Do pierwszej części gry doliczona została minuta.

45'

Szymiński ukarany żółtą kartką za faul na Kumcu.

45'

Znów wrzucał Hober, ale tym razem piłkę bez problemów złapał Soliński

43'

Hober starał się mocno wbić piłkę w pole karne po ziemii, ale czujny okazał się Gałęcki.

39'

Ależ uderzenie głową Gieraka! Piłkę z najwyższym trudem na rzut rożny zbił Soliński! Powinno być 1:0!

38'

Faulowany Tkocz, może teraz coś się wydarzy. Uderzenie głową Kapiasa daleko obok bramki.

36'

I nadal nic się nie dzieje. Długie piłki z jednej i z drugiej strony nie przynoszą kompletnie żadnego efektu.

33'

Gałecki ukarany żółtą kartką za faul na Swędrowskim.

29'

Bardzo dobrze prezentuje się natomiast kapitan Rozwoju - Przemysław Gałecki.

26'

Seria niecelnych podań Adama Deji, który jak na razie gra bardzo słabo. Kibice mają taką samą opinię i dość głośno ją wyrażają.

23'

Uderzenie jednak przeszło obok lewego słupka bramki Rozwoju.

22'

Będzie dobra szansa dla MKS-u. Rzut wolny z około 28 metrów będzie wykonywał Adam Deja.

21'

Kibice oglądają teraz okres bardzo spokojnej, a wręcz nudnej gry. Nic szczególnego się nie dzieje.

20'

Uderzał Tkocz, ale piłka po jego strzale wyszła na aut.

16'

Inna sprawa, że Kojder nie ma większych szans z tróją obrońców którzy go pilnują. Defensorzy gospodarzy grają długie piłki na napastnika, jednak jest on zbyt osamotniony, żeby cokolwiek zdziałać.

15'

Teraz Soliński znalazł się na 20 metrze od własnej bramki i bardzo dobrze wybił piłkę w głąb boiska. Blisko był Kojder.

14'

Niezłą, prostopadłą piłkę zagrał Zalewski, ale świetnym czuciem gry popisał się Gierak. Aut dla MKS-u.

12'

Dobrą pozycję do strzału wypracował sobie Michał Kojder, ale jego uderzenie z 16 metrów zostało zablokowane przez Dawida Domańskiego.

10'

I to właśnie Gierak był bliski szczęścia. Żeby dojść do strzału zabrakło mu kilku centymetrów!

9'

Rzut rożny dla MKS-u. W pole karne popędził m.in. Paweł Gierak.

9'

Deja dośrodkował piłkę z połowy boiska, ale pewnie złapał ją Soliński.

7'

Trochę chaosu teraz widać na placu gry. Starają się to uspokoić gracze gospodarzy, ale z marnym skutkiem.

6'

Świetną interwencją popisał się teraz Bartosz Soliński. Uderzał Michał Kojder.

4'

Dośrodkowanie Roberta Tkocza okazało się zbyt krótkie, jednak Rozwój utrzymuje się przy piłce.

3'

Mateusz Arian źle wyprowadził piłkę ze strefy obronnej i przy piłce goście. Faulowany Winiarczyk.

1'

Dziś w Kluczborku wieje bardzo silny wiatr, co może troszkę przeszkadzać w graniu górnych piłek.

1'

Zaczynamy mecz!

14:58

Tradycyjne przywitanie piłkarzy na murawie już za nami, teraz tylko losowanie połów.

14:54

Sędziowie wyszli już z szatni i za chwilę rozpoczniemy spotkanie.

14:53

MKS Kluczbork nie przegrał ostatnich 5 meczów, natomiast Rozwój niepokonany jest od 3 spotkań.

14:51

Do dyspozycji trenera Smyły będą: Płonka, Lis, Mielnik, Tyc, Wawrzyńczok, Paszek oraz Król.

14:50

Na ławce rezerwowych z zespole z Kluczborka pozostają: Błąkała, Kaczmarek, Mehlich, Gawron oraz Culic.

14:47

Piłkarze pomału kończą rozgrzewkę i za kilka minut rozpocznie się mecz.

14:39

Witamy ze stadionu w Kluczborku, już za kilka chwil rozpocznie się mecz MKS-u Kluczbork z Rozwojem Katowice.