Rzut rożny dla ROW-u. Wycofanie na 16 metr i Szary strzela wysoko nad bramką.

Sędzia dolicza 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

GOOOOOL! Mamy wyrównanie. Gładkowski głową od słupka zdobywa bramkę dla ROW-u.

Na boisku opatrywany Zamiatowski. Elana przez moment w dziesiątkę.

87'

Bomba Szatkowskiego z 16 metrów i świetna interwencja Kryszaka!

85'

Oblężenie bramki Elany, ale dzielnie bronią się torunianie i nadal prowadzą 1:0.

83'

Strzał zza pola karnego Młodzieniaka z trudem na róg wybija Kajzer. Po dośrodkowaniu zamieszaniu w polu karnym, lecz oddalają zagrożenie gracze z Rybnika.

82'

Zmiana również w Elanie. Poczwardowski za Elsnera.

82'

Zmiana w ROW-ie. Kasprzak za Krotofila.

78'

Młodzieniak z dystansu i pewnie broni Kajzer. W Toruniu nadal sensacyjny wynik - Elana prowadzi 1:0.

78'

Zmiana w zespole gospodarzy. Czyżniewski za Melerskiego.

75'

Ależ spudłował z 5 metrów Wieczorek, było blisko wyrównania dla przyjezdnych.

73'

oraz Gładkowski za Kutarbę.

73'

Zmiana w ROW-ie. Szatkowski za Muszalika.

71'

Dobry fragment gry Elany. Piłkarze z Torunia utrzymują się przy piłce na połowie gości, ale nie potrafią sforsować dobrze grającej obrony ROW-u.

70'

Wyśmienita okazja Elana! Elsner do Melerskiego, który wychodzi sam na sam z Kajzerem, jednak górą bramkarz gości.

70'

Zmiana w Elanie. Strzelca bramki Lewandowskiego na boisku pojawia się Buszko.

65'

Świderek fauluje na 25 metrze Buchałę. Rzut wolny dla ROW-u. Muszalik nad murem w środek bramki, gdzie stoi Kryszak.

64'

Kurzawa z linii pola karnego i broni na raty Kryszak.

63'

Buchała świetnie przyjmuje piłkę na klatkę piersiową, obraca się i strzela minimalnie tuż obok słupka.

60'

Mimo, że to goście przeważają na boisku, częściej utrzymują się przy piłce na połowie przeciwników to Elana prowadzi 1:0. Rybniczanie walą głową w mur.

59'

Krotofil wpada w pole karne, zagrywa wzdłuż linii i piłkę na róg wybija Wypij. Rzut rożny dla ROW-u, bez efektu.

57'

Za dyskusje z sędzią żółtą kartką ukarany Wieczorek.

55'

GOOOOL! Sensacja w Toruniu. Po golu Karola Lewandowskiego Elana prowadzi 1:0! Napastnik Elany przelobował z dystansu źle interweniującego Kajzera.

52'

Zapowiadała się dobra akcja Elany, lecz Melerski źle przyjmuje futbolówkę w polu karnym.

50'

Znowu groźnie w polu karnym Elany, ale w ostatnim momencie dalekim wybiciem wyjaśnia Więckowski.

48'

Z dystansu uderzał Muszalik, Kryszak wybija piłkę przed siebie jednak nie dochodzi do niej żaden z zawodników ROW-u.

47'

Za faul żółtą kartką ukarany Wypij.

46'

Początek drugiej części spotkania.

16:02

W przerwie bez zmian. Za moment początek drugiej połowy.

45'

Koniec pierwszej połowy. W Toruniu bezbramkowy remis.

41'

Kolejne zamieszanie pod bramką Elany! Strzela Wieczorek i ponownie świetnie broni Kryszak.

38'

Wieczorek w zamieszaniu trafia w słupek!

36'

Ostra gra na boisku. W natarciu goście, którzy nie mogą znaleźć sposobu na zdobycie bramki.

30'

Pół godziny gry za nami. Nadal bezbramkowy remis, jednak przewagę posiadają goście.

26'

Wróbel chciał prostopadle zagrać do Lewandowskiego, lecz zbyt mocno i piłka w rękach Kajzera

22'

Trzy rzuty rożne dla ROW-u, bez groźnych strzałów na bramkę.

20'

Ciężkowski wycofuje na 16 metr, jednak fatalnie uderza Młodzieniak.

20'

Świetnie bawią się kibice Elany, którzy prezentują sektorówkę z okazji 20-lecia zgody z kibicami Ruchu Chorzów.

15'

Kwadrans gry za nami. Przewaga ROW-u, który częściej utrzymuje się przy piłce. Na razie jednak bez goli.

14'

Wyśmienita akcja akcja rybniczan. Na sam na sam z Kryszakiem wychodzi Krotofil, strzela i z linii piłkę wybija Wypij!

11'

Krotofil wrzuca w pole karne i z woleja uderza Buchała tuż nad poprzeczką.

10'

Wróbel z rzutu wolny sprytnie po ziemi tuż obok muru, jednak instynktownie broni Kajzer.

9'

Melerski w indywidualnej akcji mija dwóch rywali i zostaje sfaulowany na 20 metrze. Rzut wolny dla gospodarzy.

7'

Krotifil w polu karnym w ostatnim momencie zostaje ubiegnięty przez Wróbla. Rzut rożny dla ROW-u kolejny raz bez rezultatu w postaci bramki.

5'

Pierwszy rzut rożny dla gości. Dośrodkowanie, lecz spokojnie radzą sobie gracze Elany.

4'

Początek meczu dla ROW-u, który częściej utrzymuje się przy piłce na połowie Elany.

0'

Początek spotkania. Od środka zawodnicy Elany.

15:01

Mecz zostanie poprzedzony minutą ciszy dla zmarłego tragicznie ojca piłkarza Elany Wojciecha Świderka.

14:59

Sędzia wyprowadza obie jedenastki na murawę. Elana zagra w żółto-niebieskich strojach, ROW na biało-czarno.

14:52

Sędzią głównym dzisiejszego spotkania będzie Tomasz Tobiański z Gdańska. Na liniach pomagać mu będą Andrzej Szerszeń oraz Dariusz Bohonos.