Sobota, 20 października 2012, godz. 15:00

Koniec meczu. Elana traci remis w ostatnich minutach. 2:0 dla gości!

Sędzia dolicza 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

90'

Zmiana w Elanie. Czyżniewski za Młodzieniaka.

90'

Po błędzie Wypija, Ałdaś podaje do Sołtyńskiego, który zdobywa drugą bramkę dla gości!

89'

GOOOOOOL! 2:0 dla gości! Sołtysiński.

88'

Po dośrodkowaniu z prawej strony "szczupakiem" piłkę do sitaki kieruje Szczepaniak.

88'

GOOOOOOL! Szczepaniak zdobywa gola dla gości!

86'

Za dyskusję z sędzią żółtą kartką ukarany Famulski.

84'

Zmiana u gości. Ałdaś za Bryłe.

83'

Kontra Elany. Mocny strzał z ostrego kąta Dzienisa i z trudem broni Primel!

81'

Żółta kartka dla kapitana gości Darda.

80'

Bryła mija rywala i wrzuca piłkę w pole karne, a jeden z obrońców oddala zagrożenie.

79'

Druga zmiana w drużynie gospodarzy. Bołądź za Kikowskiego.

76'

Rzut rożny dla gości. Bryła dośrodkowuje i bez problemu kolejny raz radzą sobie obrońcy Elany.

73'

Na stadionie w Toruniu ok. 300 kibiców.

71'

Zmiana w drużynie gości. Kwaśniewski za Skrzypczaka.

69'

Bardzo dobrze zagrana piłka Bartczaka do Szczepaniaka i w ostatnim momencie sytuacje wyjściem wyjaśnia Kamiński.

66'

Optyczną przewagę w drugiej części spotkania mają przyjezdni. Kolejny korner i kolejny raz bez efektów.

64'

Darda fauluje Suleja. Bez kartki, tym razem kończy się na upomnieniu. Z rzutu wolnego z ok. 25 metrów Młodzieniak prosto w środek bramki.

60'

Druga połowa znacznie wolniejsza od pierwszej. Dużo mniej dzieje się pod bramkami obu zespołów.

58'

Dwa rzuty rożne dla graczy z Polkowic, bez efektów w postaci bramek.

53'

Bryła z rzutu rożnego i główkuje Darda, jednak czujnie w bramce Kamiński.

52'

Rzut rożny dla gości.

49'

Za mocne zagranie Kikowskiego do Dzienisa i futbolówkę przejmuje Primel.

48'

W sektorze gości dokładnie 12 fanatyków z Polkowic.

16:14

Sulej do Dzienisa i rozpoczynamy drugą połowę.

46'

Zmiana również w drużynie gości. Sołtyński za Tomyka.

46'

W przerwie zmiana w Elanie. Rasak za Lewandowskiego.

45'

Koniec pierwszej połowy. Do przerwy bezbramkowy remis.

45'

Co za okazja żółto-niebieskich. Po zamieszaniu w polu karnym piłka idzie na bok do Suleja. Ten strzela po długim rogu... a Czarnecki w ostatnim momencie wybija ją z linii bramkowej!

45'

Sędzia dolicza minutę do czasu gry pierwszej połowy.

43'

Z autu zagrywał Wróbel, piłka zostaje wybita przed pole karne, a Bartkiewicz bardzo niecelnie.

39'

Dużo błędów w grze gospodarzy. Po starciu z rywalem na boisku opatrywany Lewandowskim.

36'

Skrzypczak do Famulskiego, który z 16 metrów strzela minimalnie obok prawego słupka.

33'

Lewandowski ukarany żółtą kartką za faul na przeciwniku.

31'

Błąd obrońcy gości, który zagrywa piłkę do bramkarza i Sulej znajduje się w sytuacji sam na sam, jednak nie wiadomo czemu sędzia podnosi chorągiewkę.

29'

Skrzypczak groźnie zagrywa piłkę wzdłuż bramki i jeden z obrońców Elany wybija piłkę daleko od bramki.

26'

Za faul żółtą kartką ukarany Fryzowicz.

25'

Szczepaniak w dogodnej sytuacji fauluje w polu bramkowym Kamińskiego. Od rzutu wolnego grę wznowi bramkarz Elany.

23'

Skrzypczak w sytuacji sam na sam złapany na spalonym.

22'

Z rzutu wolnego z 40 metrów uderzał Młodzieniak, lecz niecelnie obok słupka.

20'

Z rzutu wolnego dogrywa Bryła, gracze Elany wybijają futbolówkę przed pole karne, a tam wysoko nad bramką uderza Bartczak.

18'

Na stadion w Toruniu dotarli fani gości, który aktualnie wywieszają flagę.

16'

Ależ okazja Elany! Rajd Bartkiewicza prawą stroną, który mija rywala. Dośrodkowuje w pole karne wprost na głowę Suleja, a ten minimalnie nad poprzeczką! Powinno być 1:0 dla Elany.

12'

Dzisiejsze spotkanie poprzedziła minuta ciszy na cześć tragicznie zmarłej Pauliny - fanatyczki Elany.

10'

Ostra walka w środku pola na granicy faulu, jednak sędzia rzadko używa gwizdka.

8'

Dzienis z woleja z narożnika pola karnego i wysoko nad bramką. Pierwszy strzał gospodarzy.

6'

Rzut wolny dla podopiecznych Adama Buczka. Dośrodkowuje Bryła i gwizdek sędziego przerywa grę. Z rzutu wolnego rozpocznie Kamiński.

3'

Rzut rożny dla gości. Wrzutka w pole karne i wybijają obrońcy Elany.

2'

Strata Kowalskiego w polu karnym Elany, Szczepaniak przejmuje piłkę i w ostatnim momencie defensor żółto-niebieskich naprawia swój błąd.

15:09

Pierwszy gwizdek sędziego. Od środka rozpoczęli gracze gości.

15:07

Sędzia Damian Skóra wyprowadza zawodników na murawę. Elana zagra dzisiaj w żółto-niebieskich strojach, natomiast Polkowice na biało-zielonych.

15:03

Z powodu spóźnienia się gości delegat Andrzej Tomaszewski zadecydował, aby mecz rozpoczął się z 10 minutowym opóźnieniem.

14:55

Obie jedenastki już w szatni. Za moment początek spotkania.

14:49

Ławka rezerwowych KS Polkowice: Przemysław Kazimierczak, Damian Ałdaś, Maciej Bancewicz, Przemysław Kocot, Rafał Kusowski, Szymon Sołtyński, Sebastian Kwaśniewski

14:47

Ławka rezerwowych Elany: Adrian Bebłowski, Mateusz Boładź, Przemysław Żbikowski, Kamil Czyżniewski, Radosław Mikołajczak, Damian Rasak

14:46

Znamy składy obu zespołów, które można zobaczyć po lewej stronie.

14:46

Oba zespołu od jakiegoś czasu rozgrzewają się na płycie boiska. Goście przez korki na toruńskim moście zjawili się na stadionie nieco później niż zakładali i rozpoczęli rozgrzewkę dopiero o 14.30.

14:44

Dzisiejsze spotkanie jako sędzia główny poprowadzi Damian Skórka z Koszalina. Na liniach pomagać mu będą Wiktor Wątroba oraz Marcin Bojaryn.

14:41

Witamy ze Stadionu Miejskiego w Toruniu i zapraszamy na relacje live z meczu 13. kolejki II ligi zachodniej pomiędzy miejscową Elaną, a KS Polkowice. Piękna słoneczna pogoda, ok. 20 stopni Celsjusza.