Koniec meczu. W Toruniu kolejny bezbramkowy remis!

Zmiana w Elanie. Czyżniewski za Bołądzia.

90'

Sędzia dolicza cztery minuty do podstawowego czasu gry.

90'

Ale okazja Chrobrego. Niepilnowany kolejny raz Kaliciak z najbliższej odległości strzela. Piłka dotyka jeszcze Wróbla i ląduje w rękach Bebłowskiego. Fani Elany mogą mówić o dużym szczęściu.

88'

Po faulu na Ziemniaku żółtą kartką ukarany Młodzieniak.

87'

Rzut rożny dla Elany. Dośrodkowuje Kikowski i wybijają obrońcy Chrobrego.

86'

Zmiana również w Elanie. Maćkiewicz za Lewandowskiego.

85'

Druga zmiana u gości. Otwinowski za Szczepaniaka.

81'

Rzut wolny dla Chrobrego. Ulatowski po ziemi bardzo niecelnie.

78'

Spotkanie nie jest porywające. Więcej dzieje się na trybunach, gdzie fani obu zespołów prowadzą głośny doping.

75'

15 minut do końca spotkania. Nadal w Toruniu 0:0.

74'

Nowasielski ostro potraktowany przez rywala. Aktualnie opatrywany poza boiskiem.

72'

Zmiana w drużynie gości. Filibier za Sędziaka.

71'

Rzut wolny dla Chrobrego z 30 metrów wykonywał Wan - prosto w mur.

68'

Cały czas optyczną przewagę posiadają przyjezdni, lecz nic z niej nie wynika.

66'

Pierwsza zmiana w dzisiejszym spotkaniu. Nowasielski za Rasaka.

63'

Już ponad kwadrans gry za nami, jednak dalej bez goli w Toruniu. Czyżby kolejny bezbramkowy remis?

61'

Po starciu z rywalem na boisku opatrywany Adam Młodzieniak.

58'

Wspaniała sytuacja Chrobrego. Szczepaniak dogrywa w pole karne do niepilnowanego Kaliciaka, a ten fatalnie pudłuje!

56'

Ziemiak wrzuca w pole karne, lecz zbyt mocno i Machaj wybija tylko piłkę poza boisko.

54'

Dośrodkowania z rzutu wolnego Wróbla nie przecina żaden zawodnik i piłka o mało nie wpada do bramki!

51'

Damian Rasak z 25 metrów i z wielkim trudem Andrzej Budnik wybija piłkę na rzut rożny. Było blisko aby młodzieżowiec żółto-niebieskich zaskoczył bramkarza przyjezdnych.

49'

Chrobry prawie całym zespołem na połowie gospodarzy, jednak bez groźnych sytuacji podbramkowych.

46'

Początek drugiej połowy.

18:00

W przerwie bez zmian. Obie jedenastki przystąpią do drugiej części spotkania w takich samych składach.

17:58

Zawodnicy obu drużyn już na murawie. Za moment początek drugiej połowy.

17:50

W przerwie na płycie boiska odbywa się konkurs rzutów karnych dla kibiców. W bramce rezerwowy golkiper żółto-niebieskich Łukasz Osiński.

45'

Sędzia kończy pierwszą połowę po 45 minutach. W Toruniu bezbramkowy remis.

43'

Mecz nie jest dość porywający, jednak na trybunach panuję dobra atmosfera. Głośny doping obu ekip.

40'

Z rzutu wolnego z ok. 30 metrów Wróbel wysoko nad poprzeczką.

40'

Za faul na Rasaku żółtym kartonikiem ukarany Szczepaniak.

36'

Indywidualna akcja Szczepaniaka, który przepycha się z dwoma rywalami i z ostrego kąta oddaje strzał.

33'

"Jesteśmy zawsze tam..." odzywają się po raz pierwszy fani gości.

31'

Pół godziny minęło. Na boisku nadal 0:0 a trybunach dobra zabawa fanów gospodarzy.

28'

Ambitnie grająca toruńska młodzież jak na razie radzi sobie bardzo dobrze. Chrobry posiada lekką przewagę, lecz bez efektów w postaci bramek.

26'

Rzut wolny dla Elany wykonywany przy linii bocznej. Słabe dośrodkowanie Wróbla zatrzymuje się na pierwszym defensorze Chrobrego.

25'

Następny korner głogowian tym razem z drugiej strony i kolejny raz bez efektów.

24'

Przewaga przyjezdnych coraz większa. Kolejny rzut rożny wykonywał Machaj i Zamiatowski wybija futbolówkę do przodu.

22'

@koleszka - Z oficjalnych informacji goście przyjechali w 80 osób, lecz na stadionie znajduję się ich aktualnie ok. 40 i dalszym ciągu ciągu wchodzą do klatki.

20'

Wróbel z rzutu wolnego z ok. 35 metrów i spokojnie radzi sobie Andrzej Budnik. A na trybunach fani Elany nie przestają się dobrze bawić i machają flagami w klubowych barwach.

17'

Indywidualna akcja Damiana Sędziaka, który mija dwóch rywali, lecz jego strzał zatrzymuje się na obrońcy.

15'

Kwadrans za nami. Gra jest wyrównana, jednak optyczną przewagę posiadają goście.

13'

Kolejna wrzutka z rzutu wolnego Bartosza Machaja i z trudem na rzut rożny wybija Adrian Bebłowski. Czyżby bramkarz Elany po raz kolejny został bohaterem torunian?

11'

Pierwsi kibice Chrobrego już na stadionie, a fani Elany nie przerywają głośnego dopingu.

9'

Wspaniała okazja gości! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego główkował Paweł Odrzywolski i minimalnie obok prawego słupka! Mogło być już 1:0 dla Chrobrego.

7'

Piłkarze Chrobrego próbują spokojnie skonstruować akcje ofensywną, jednak popełniają proste błędy.

5'

Na spalonym złapany Mateusz Bołądź. Do tej pory bez okazji podbramkowych.

3'

Od początku głośnym dopingiem gospodarzy wspierają fani żółto-niebieskich.

1'

Pierwszy rajd prawą stroną Dawida Zamiatowskiego, dośrodkowanie i spokojnie radzą sobie obrońcy Chrobrego.

0'

Karol Lewandowski do Adama Młodzieniaka i rozpoczynamy!

16:59

Po losowaniu od środka rozpoczną gospodarze. Ostatnia mobilizacja obu zespołów i za chwilę zaczynamy.

16:57

Maciej Lewicki wyprowadza obie jedenastki na murawę. Gospodarze wystąpią dzisiaj w żółto-niebieskich strojach, Chrobry na czarno.

16:51

Pod stadion dotarli fani z Głogowa i za moment będą wypełniać klatkę gości obiektu w Toruniu.

16:49

Obie ekipy już w szatni. Za ok. 10 minut początek spotkania.

16:48

Dzisiejsze spotkanie poprowadzi sędzia z Gdańska - Maciej Lewicki. Na liniach pomagać mu będą Marcin Skwiot oraz Michał Żurawski.

16:47

Ławka rezerwowych Chrobrego: Michał Augustyn, Adam Filbier, Tomasz Kowalczuk, Rafał Otwinowski, Łukasz Kuczer, Maciej Soboń, Piotr Niewiściuk

16:46

Ławka rezerwowych Elany: Łukasz Osiński, Bartosz Maćkiewicz, Mateusz Nowasielski, Kamil Czyżniewski

16:44

Poznaliśmy składy obu drużyn. W zespole Elany, jedna zmiana odnośnie ostatniego meczu. W pierwszym składzie Mateusza Nowasielskiego zastąpił Damian Rasak. W drużynie gości w wyjściowej jedenastce możemy znaleźć Damiana Sędziaka, który jeszcze w poprzednim sezonie bronił barw żółto-niebieskich.

16:39

Dla torunian będzie to dopiero drugi mecz w tym sezonie. W 2. kolejce zremisowali bezbramkowo na własnym stadionie z beniaminkiem MKS-em Oława. Chrobry po wpadce na początek rozgrywek, gdy przegrał 2:0 u siebie z Rakowem Częstochowa wygrał dwa kolejne spotkania z Ruchem Zdzieszowice oraz Turem Turek.

16:35

Witamy Państwa ze Stadionu Miejskiego w Toruniu. Już za niecałe pół godziny rozpocznie się spotkanie 4. kolejki pomiędzy miejscową Elaną a Chrobrym Głogów.