MKS KluczborkMKS Kluczbork
4 : 2
Raków CzęstochowaRaków Częstochowa
90'

na trybunach w Kluczborku kibice wiwatują. MKS Kluczbork wygrał na własnym terenie 4:2 z Rakowem Częstochowa. W szeregach sympatyków z Częstochowy widac smutek i zadumę.

88'

bardzo ciekawie zagrał piłkę Ekwueme, jednak zaden z zawodników MKS nie zorientował sie w tym zagraniu.

85'

na spalonym został złapany zawodnik Rakowa - Napora.

84'

84 minuta meczu, obie drużyny graja długie piłki szukając swojej szansy na strzelenie bramki

80'

Indywidualna akcja Karola Fryzowicza, który na 18 metrze był faulowany i tym samym MKS ma rzut wolny, piłkę po strzale zawodnika MKs sparował Kos.

79'

79'

77'

Po zderzeniu Ekwueme z Gajosem, bardziej ucierpiał napastnik Kluczborczan, który dodatkowo został ukarany zołtą kartką.

74'

z piłka minał się Gajos, doszedł do niej Kowalczk Paweł, w szybkim kontrataku ruszył MKS i - gooooooll!- w 74 minutce po podaniu Fryzowicza drugą bramke dla kluczborczan strzelił Rafał Niziołek.

72'

Bardzo niebezpieczna sytuacja w polu karnym gospodarzy, zle lot piłki obliczył Abramowicz, pomylili się także obrońcy, ale piłkę fatalnie uderzył napastnik Rakowa.

69'

Zmiana w druzynie MKS boisko opuscił Nitkiewicza, a w jego miejsce niedawno pozyskany napastnik Pascal Ekwueme

69'

Napora zagrywał w pole karne, jednak piłka nie doszła do zawodnikow Rakowa i zostala pewnie zlapana przez Abramowicza.

67'

na spalonym został złapany Nitkiewicz.

65'

Odpowiedz Rakówa, wprowadzony Rafał Czerwiński strzela kontaktową bramkę i w Kluczborku jest 3:2

65'

62'

GOOOOL ! Po graniu tzw ' klepa' , dośrodkowywał Fryzowicz, niecelnie strzelał Nitkiewicz, lecz przy piłce znalazł się Tuszyński i tym samym potwierdzając formę z poprzedniej kolejki wpisał się na listę strzelców.

60'

60'

Nitkiewicz zagrał do Orłowicza, ten dośrodkował przy piłkce znalazł się Tuszyński, który po zagraniu 'piętką' podał do Deji, lecz ten za lekko, po kolejnym podaniu od Tuszyńskiego Deja z woleja z dużą siłą uderza prosto w bramkarza.

60'

58'

Płaza chciał podać do kolegów jednak pilke przejąl Ganowicz, w następnej sytuacji strzelał Napora - piłka poleciała wysoko ponad bramką Abramowcza.

56'

Orłowicz do Nitkiewcza, ten oddaja piłke koledze. Orłowicz dośrodkowuje, lecz w polu karnym poslizgnął się Tuszyński, a pozniej zle do strzału złożył się Deja.

53'

akcja Pląskowskiego, jednak futbolówka pewnie złapana przez Abramowicza.

45'

45'

50'

Goool ! - bramkę dla Kluczborka w sytuacji sam na sam z Kosem strzela Rafał Niziołek !

48'

Goool ! MKS 1;1 Raków. Bramkę dla drużyna MKS strzelił zawodnik gościa, Adrian Pluta

45'

45'

Ostatnie minuty spotkania i drużyna MKS jest w natarciu, kolejno strzelali Ulatowski i Glanowski - strzały zostały zablokowane przez zawodników Rakowa.

45'

45'

Kolejna akcja przy któjj Paryka tuszyński mógł zdobyc gola, zapoczątkowana przez Nitkiewicza, który ograł dwóch obrońców.

44'

Ulatowski do Nitkiewicza, ten do Deji, który wywalczył rzut rożny.

43'

Dośrodokwanie Tuszyńskiego, jednak za wysoko i piłka nie dochodzi do Niziołka.

42'

Po 40 minutach w Kluczborku Raków prowadzi 1;0, jednak drużyna MKS po raz kolejny w tym sezonie, na własnym stadionie razi nieskutecznością.

40'

strzał z dystansu zawodnika Rakowa - obok słupka Abramowicza.

39'

Po przejeciu piłki przez Niziołka, zdecydował się ten sam zawodnik na uderzenie z 30metra Niziołka, w kolejnej akcji TUSZYŃSKI miał sytuację strzelecką, jednak zdecydował się na podaje do Nitkiewicza, którego strzał napotkał na nogę zawodnika z Rakowa i MKS na w związku z tym rzut rożny.

36'

W pole karne po zimie dośrodkowywał zdobywca bramki - Pląskowski, aczkolwiek pewnym chwytem popisał się Abramowicz.

35'

Po podaniu Deji z dystansu uderzał Nitkiewicz. Piłka leciała w środek bramki, ale bez problemu złapał ją Kos.

33'

Po stracie Glanowksiego do piłki doszedł Witczyk, jednak dośrodkował piłkę bardzo niecelnie.

32'

Niziołek był bliski strzelenia bramki glową, jednak pilke szybciej ręką sparował Kos, w nastepnej akcji Deja zagrał piłkę w środek pola karnego jednak żaden z zawodników MKS nie doszedł do tego podanial

30'

w obecnej chwili grę przy lini bocznej prowadzi drużyna z Kluczborka, która za wszelką cenę chcę zdobyć wyrównującą bramkę.

28'

Kolejny strzał na bramke drużyna Rakowa został pewnie schwytany przez Abramowicza.

28'

Z dystansu strzelał Ulatowski - strzał został przerwany przez Kowalczyka Pawła.

26'

szybka akcja Rakowa po podaniu od Pawła Kowalczyka lewą stroną ruszył Adam Łysek, akcja została przerwana przez Wilusza.

24'

Niziołek znalazł sie na pozycji spalonej.

24'

Bardzo blisko wyrównującej bramki była drużyna MKSu, a w kolejnej sytuacji dośrodkowanie Orłowicza bardzo pewnie złapał Kos.

21'

Strzał na bramkę Niziołka po zgraniu głową Tuszyńskiego, jednak obok bramki Rakowa.

19'

Po faulu na Nitkiewiczu drużyna MKS po raz kolejny próbuję doprowadzi do wyrównania.

17'

Rzut wolny wykonuje Paweł Kowalczyk, jednak piłka została pewnie złapana przez Abramowicza.

13'

Do dośrodkowaniu Witczyka, przerwanym przez Pajączkowskiego Raków ma rzut rożny.

11'

Po błedzie Pajączkowskiego bramę dla drużyny z Częstochowy strzela Artur Pląskowski.

9'

Piłkę w pole karne biało-niebieskich chciał posła Adrian Pluta, lecz zrobił to bardzo niedokładnie.

9'

W kolejnej akcji rzut rożny wykonuje Pajączkowski, piłka odbiła się od głowy zawodnika z Częstochowy, przejął ją Ulatowski, jednak futbolówkę bardzo pewnie złapał Kos.

7'

Bardzo groźnym uderzeniem z dystansu popisał się Patryk Tuszyński, po podaniu od Krzysztofa Ulatowskiego. W kolejnej indywidualnej akcji Tuszyński, ktróry wypracował rzut rożny wykonywany przez młodego Deję.

6'

Przez $ minuty, każda z drużyn chce wypracować sobie choc najmniejszą przewagę, która pozwoliłaby jednej na strzele nie bramki.

4'

Ciekawostką jest, iż na ławce drużyny z Rakowa zasiada wielokrotny reprezentant Polski Jerzy Brzęczek, a jego asystentem jest brat naszego eksportowego piłkarza - Jakuba Błaszczykowskiego - Dawid

3'

Obie drużyny są zmotywowane do zwycięstwa, po wygranych w poprzedniej kolejce, dlatego liczymy na ciekawe spotkanie.

1'

Na stadionie zabrzmiał pierwszy gwizdek i sędzia Maciej Mikołajewski z Lubuskiego Związku Piłki Nożnej, rozpoczął spotkanie pomiędzy MKS Kluczbork i Rakowem Częstochowa.

15:25

Oba zespoły stoją już w tunelu prowadzącym na boisko.

15:24

Godzina 16:30 na stadionie w Kluczbork rozpoczyna się spotkanie 8 kolejki II ligi zachodniej pomiędzy MKSem Kluczbork i Rakowem Częstochowa. Dotychczasowe spotkania obu drużyn w II lidze kończyły się remisem oraz zwycięstwem Kluczborczan. Na Sportowej 7 pojawiają się stale kibice z Częstochowy, których liczba szacowana jest na 500.