MKS KluczborkMKS Kluczbork
2 : 1
Elana Toruń Elana Toruń
18:55

Po meczu na stadionie w Kluczborku prócz radości kibiców i zawodników i głośnych okrzyków ' Kto wygrał mecz? - MKS!" słychać gwizdy i wyzwiska pod adresem sędziego Tomasza Krawczyka. Arbiter poprzez swoją postawę pozostawi o sobie bardzo niechlubną opinię na Sportowej 7.

95'

sedzia zakończył mecz w Kluczborku. MKS Kluczbork 2:0 Elana Toruń.

99'

Bramkarz Kluczborka był bliski obronienia rzutu karnego.

95'

sędzia dyktuje rzut karny dla Elany Toruń, na boisku w Kluczborku panuje chaos i zamieszanie.

92'

coraz częściej piłkarze Elany pojawiają się w polu bramkowym MKS, jednak nic z tego nie wynika. Akcja MKS jednak złe rozwiązanie wybrał Patryk Tuszyński.

90'

sędzia doliczył 5 minut do spotkania.

90'

groźna akcja torunian przerwana przez Orłowicza, o kontrataku Fryzowicz zagrał do Niziołka, który był na spalonym.

88'

przez ostatnie kilka minut akcja toczy sie głównie w śroku boiska.

86'

Rzut wolny dla drużyny MKS Kluczbork, po faulu na Orłowiczu i kolejna żółta kartka. Tym razem otrzymał ją pomocnik drużyny gospodarzy - Karol Fryzowicz.

80'

Sedzia w dniu dzisiejszym zdecydowanie nie dostosował się do poziomu rozgrywek, które prowadzi - na boisku panuje wielki chaos. A piłkarze Elany padają jak "pacynki" przy jakimkolwiek kontakcie z zawodnikami z Kluczborka.

82'

i Rzut rożny dla ELany i bardzo niecelny strzał zawodnika z Torunia.

78'

Po dośrodkowaniu Orłowicza strzał głowa oddał Niziołek, jednak pewnie złapany przez Kryszaka.

77'

Czwarta zmiana w drużynie gości - Nowosielski za Mikołajczaka. Mimo przeprowadzonych zmian obraz gry Elany nieznaczenie się zmieni i nic nie wskazuje by zawodnicy z Torunia byliby w stanie powalczy o zwycięstwo w dzisiejszym spotkaniu.

74'

Trzecia zmiana w drużynie MKS boisko opusci grający z numerem 20 - Adam Deja, a jego miejsce zajmie Sebastian Łętocha.

71'

niebezpieczna sytuacja pod bramką gospodarzy, lecz sprytem i "chłodną głową" wykazał się Abramowicz.

69'

w boiska schodzi oklaskiwany Krzysztof ULatowski w jego mijesce na boisku pojawia się Galdino

70'

Akcja zapoczątkowana przez Orłowicza, ten podaje do Tuszyńskiego. strzelec pierwszej bramki podał piłkę do Fryzowicza, który był na spalonym.

68'

po dośrodkowaniu Fryzowicza na bramkę uderzał Tuszyński, było blisko zdobycia gola. Lecz szczęście znów było po stronie goalkeepera z Torunia.

65'

W drużynie z Kluczborka szykuje się zmiana, na boisko wejdzie Karol Fryzowicz, który zmieni strzelca drugiej bramki Kamila Nitkiewicza

66'

z boiska schodzi Damian Sędziak, a jego miejsce na boisku zajmie Adam Młodzieniak.

63'

niecelnie z dystansu na bramkę strzelał kapitan kluczborskiej drużyny Michał Glanowski.

61'

po znakomitym dośrodkowanie Ulatowskiego na pozycje strzelecką wyszedł Glanowski jednak pewną interwencją po raz kolejny wykazał się Kryszak.

59'

Piękna akcja MKS piłke prawą stoną prowadził Niziołek ten podał do Nitkiwicza, który sie minąłz piłka, która na 15 metrze została pewnie złapana przez Kryszaka.

55'

piłka w grze, a na boisku leży kapitan MKS - Michał Glanowski.

54'

w 54' minucie meczu zółtą kartką został ukarany zawodnik MKS -grajacy z numerem 24 - Krzysztof Ulatowski.

54'

ładna akcja Elanu, zakońzona strzałem w światło bramki, lecz nie zagrażała stracie bramki. W odpowiedzi drużyna MKS miałą kolejn a syruację bramkową, piłki wysunął Nitkkiwicz i dwa razy uderzał Deja, raz został zablokowany, a raz piłka została złapana, przez goalkeepera. W następnej akcji, po dośrodkowaniu Deji piłkę trącił głową Wilusz i piłka kolejny raz zostałą wyłapana przez Kryszaka.

50'

trener toruńskiej Elany na drugą połowę desygnował skład z dwoma zmianami. Ma nadzieję, ze ten skład będzie w stanie powalczy o uratowanie wyniku w dzisiejszym spotkaniu.

48'

48'

W drużnie MKS Kluczbork w przerwie nie zaszły żadne zmiany. Drużyna Elany na drugą polowę wyszła w dwoma nowymi zawodnikami.

48'

sędzią Tomasz Krawczyk zakończył pierwszą połowę spotkania między MKS Kluczbork i Elaną Toruń.

47'

zółtką kartką został ukarany Rafał Niziołek.

45'

po dośrodkowaniu Ulatowskiego na spalonym znalazł się Kamil Nitkiewicz.

45'

akcja MKS Nitkiewicz do Niziołka ten dośrodkowuje i na bramkę głową uderzał Tuszyński, piłka otarła się o zawodników Elany, wię mamy rzut rożny. Wykonywał go Pajączkowski, Kryszak piąstkował, przy piłce znalazł się wykonawca rzut u rożnego jednak uderzył ziemią koło słupka.

41'

Niebezpieczne przerwanie akcji Elany. Faulował Michał Glanowski, ktory został ukarany żółta kartką.

39'

Rzut rożny na drużyny z Torunia, interwencja Abramowicza, a nastęnie sytuacjeę wyjaśnia Glanowski.

39'

podstepowanie sedziów w dniu dzisiejszym jest bardzo często negowane przez licznie zgromadzonych kibiców. W dalszym ciągu drużyna z Torunia jest blokowana przy jakiejkolwiek próbie strzału na bramkę.

35'

kolejna próba strzelnia bramki przez zawodnikow z Torunia konsekwentnie blokowana jest przez zawodników MKS, którzy przeważają w tym spotkaniu.

33'

Po przejęciu piłki przez MKS z piłką w śroku pola bramkowego minął się Tuszyński, do odbitej piłki doszedł Nitkiewicz i strzelił piękną bramkę dającą prowadzenie drużynie MKS kluczbork na 2:0

31'

kolejną żółta kartka został ukarany zawodnik drużyny gości Rafał Więckowski - po faulu na Nitkiewiczu. rzut wolny wykonywał Ulatowski jednak Kryszak piąstkował.

27'

jak na razie kazda sytuacja, po której Elana mogłaby zdoby bramkę jest blokowana przez zawodników MKS;u juz na przedpolu bramkowym.

24'

Pierwsza żółta kartka, ukarany nią został Radosław Mikołajczak po faulu na Glanowskim.

22'

20 minuta niebezpieczna sytuacja pod polem bramkowym, uderzał Grudzień, ale piłka pewnie zablokowana przez Wilusza, a w następnej akcji z dobrej strony w grze obronnej pokazął sie Glanowski.

20'

Na stadionie pojawili się kibice toruńskiej Elany

18'

Po indywidualnej akcji Nitkiewicza drużyna wywalczyła rzut rożny. Wykonał go Adam Deja, piłka odbiła sie od zawodnika Elany i MKS ponownie wywalczył rzut rożny, wykonany przez Pajączkowskiego

16'

Gra oed kilku minut toczy się głownie po stronie gosci. Jednak przeciwnicy klubu z Opolszczyzny są bardzo szybcy i groźni w kontach, o czym sie własnie przekonał a drużyna MKS Kluczbork, jednak wyszła z tej sytuacji obronną reka

13'

W sutuacji sam na sam z bramkarzem o pół metra pomysił się Kamil Nitkewicz i posłał piłkę tuż obok słupka.

12'

Po indywidualnej akcji duetu Deja - Niziołek, MKS był bliski strzelenia drugiej bramki Jednak piłkę bardzo niepewnie zgarnął bramkarz gości Przemysław Kryszak

10'

AKcja po lewej stronie boiska , Mks gra popularną ' klepa' jednak Nitkiewicz, zle podaje z czego wytworzyla się sytuacja dla Elany, któa z faulem przerwał Adam Deja.

8'

W pierwszych minutach gr toczy się głownie w środkowej czesci pola, można powiedzie, ze druzyny skrupulatnie próbują sobie stworzy sytuacje na strzelenie gola. po akcji zawodnika Elany Toruń goście byli o krok od zdobycia bramki lecz ' zimnej glowy " nie zachował Sędziak

4'

Po akcji w środku pola i dobrym zagraniu Ulatowskiego z prawej strony boiska bramkę numer 1 dla drużyny MKS zdobywa Patryk Tuszyński.

3'

Pierwsza strata druzyna MKS w środku pola i niebezpieczna sytuacja dla MKS, grożąca utratą bramki.

1'

Na zegarze wybiła godzina 17:00. Sędzia Tomasz Krawczyk rozpoczął mecz pomiędzy MKS Kluczbork i Elana Toruń. Mecz rozpoczyna drużyna z Kluczborka

16:54

O godzinie 17:00 na stadionie miejskim w Kluczborku rozpocznie się mecz pomiędzy drużyną MKS Kluczbork i Elaną Toruń. Jest to spotkanie pomiędzy spadkowiczem w pierwszej ligi i obecnym liderem drugoligowych rozgrywek. Dla zespołu z Kluczborka jest to szanse na rehabilitacje w oczach swoich kibiców.