MKS KluczborkMKS Kluczbork
0 : 1
Calisia KaliszCalisia Kalisz
100'

sęzia z dolnośląskiego związku piłki nożnej zakończył mecz pomiędzy MKS Kluczbork i Calisia Kalisz, wynik 0:1.

97'

zółtą kartka ukarany został kapitan Calisii - Krzysztof Gosciniak.

94'

sedzia doliczył 5 minut do spotkania.

93'

Boisko opuści grający-trener Grzegorz Dziubek, a w jego miejsce Paweł Lisiecki.

89'

Zmiana w zespole gości boisko opuszcza Marcel Kotwica. a w jego miejsce Świergiel Mateusz

83'

drużyna MKS w natarciu po dośrodkowaniach Karola Fryzowicza na bramkę uderzał Michał Glanowski, jednak niecelenie.

80'

Karol Fryzowicz uderzył głową wysoko ponad poprzeczką

80'

zółta kartka ukarany został zawodnik gości Marcel Kotwica.

80'

Patryk Tuszyński w 100% sytuacji nie trafił czysto w piłkę i głową uderzy ł obok prawego słupka.

78'

76'

w akcji sam na sam z Abramowiczem obronną ręką wyszedł Migawa, który zamienił ją na bramkę.

76'

Zmiana zawodnika Ulatowski, a w jego miejsce Łętocha/

72'

zmiana zawodnika schodzi Matuszewski, a w jego miejsce Migawa.

72'

zółtą kartką ukarany został Maciej Wilusz.

70'

Kolejna akcja Kluczborka, po strzale Adama Deji piłkę z linii bramkowej wybijał Ludwikowski.

68'

od dłuższej chwili drużyna gości gra bardzo agresywnie, ale to MKS atakuje. Po rzucie wolnym wykonanym przez Deje, niecenie uderzał Tuszyński.

67'

Boisko opuscił Galdino, a w jego miejsce młodzieżowiec Adam Deja.

65'

Za faul na Odunce ukarany został Nitkiewicz.

65'

Drugą żółtą kartką zostął ukarany Odunka, który został sfaulowany, a nastepnie wstał i z pięści uderzył zawodnika MKSu.

63'

w sutuacji strzeleckiej znalazł się Ulatowski, jednak trafił w bramkarza.

62'

Zółtą kartką został ukarany Samuelson Odunka, za próbę wymuszenia rzutu karnego.

59'

po zagraniu Galdino w polu karnym nie było żadnego z zawodników MKS.

57'

Po dośrodkowaniu Fryzowicza, po raz kolejny źle strzelił Półchłopek.

53'

Rzut rożny wykonywany przez Pajączkowksiego, w sytuacji strzeleckiej nie odnalazł się Półchłopek.

50'

Zmiana w zespole MKS boisko upuścił Niziołek, a w jego miejsce Półchłopek.

50'

Rozpoczynamy drugą połowę w Kluczborku nadal 0:0. Warunki atmosferyczne są czysto afrykańskie. Temperatura wynosi 34stopnie, dodatkowo świeci słońce i nie wieje wiatr.

60'

Połowy trwają dłużej, ponieważ po 20 minucie była robiona przerwa na uzupełnienie płynów w związku z wysoką temperaturą jaka jest w Kluczborku ( 34 stopnie)

49'

po świetnym dośrodkowaniu Fryzowicza na bramkę uderzał Pajączkowski, lecz piłka zostala zbita na bok przez bramkarza gości, w kolejnej akcji uderzał Glanowski, jednak wysoko nad bramką.

47'

BArdzo szybko lewą stroną boiska ruszył Odunka i wywalczył rzut rożny dla Calisii, ale pewnie złapana piłka przez Abramowicza.

45'

sędzia do pierwszej połowy spotkania doliczył dwie minuty.

45'

bardzo nonszalancko piłę głową - tylem do bramkarza -zagrał Ganowicz ta jednak została złapana przez Abramowicza.

43'

W kolejnym szybkim kontrataku rusza drużyna z Kalisza, bardzo niebezpieczny w polu karnym jest wspominany juz Samuel Odunka, był zawodnik Odry Wodzisław Śląski.

41'

Po dosrodkowaniu Pajączkowksiego w polu karnym niestety nie znalazł się żaden zawodnik gospodarzy

39'

bardzo niebezpieczna akcja, lewą stroną boiska ruszyła Calisia jedna brawurową paradą wykazał się Abramowicz i uchronił gospodarzy przed utratą bramki

37'

Niebezpieczna sytuacja dla gospodarzy Maciej Wilusza ograł przymierzany do MKS w ostatnim czasie Odunka, lecz sytuacje wyjaśnił Ganowicz.

34'

MKS ruszył z kontratakiem, bliski strzelenie był Tuszyński, jednak piłkę odbił bramkarz, a po dobitce Niziołka futbolówka zderzyła się ze słupkiem.

32'

Do dośrodkownaiu niziołka bardzo celnie uderzył Pajczkowski, jednak piłka została odpbita przez goalkepeera gości, Calisia ruszyła w kontrataku jednak futbolówkę czysto odebrał Ganowicz.

30'

Wracamy do gry po krótkiej przerwie na uzupełnienie płynów. Po dośrodkowaniu Pajączkowskiego piłkę pewnie Ludwikowski, ta jednak wypadła mu z rąk, ale przy piłce nie znalazł się żaden z zawodników gospodarzy.

26'

zołta kartką został ukarany Michał Glanowski, który bardzo emocjonalnie zareagował na ciągnięcie zza koszulkę przez zawodnika z Kalisza.

25'

Nitkiewicz stracił piłkę, a w kontrataku z dystansu uderzał Gościniak Krzysztof, kapitan kaliskiej drużyny, jednak piłka pewnie złapana przez Abramowicza.

23'

Rzut wolny dla drużyna Calisii, piłkę wrzucał Maksymov, a na bramkę głową uderzał Matuszewski, jednak piłkę spokojnie wzrokiem odprowadził Abramowicz.

21'

Po 21 minutach na boisku w Kluczborku nadal 0:0, a gra jest bardzo nerwowa, każda z drużyna stara się wypracować sobie przewagę.

19'

Z 25 metra na bramkę gości uderzał Michał Glanowski, jednak bardzo niecelnie.

18'

Niebezpiecznie piłke dośrodkował Matuszewski Szymon z Calisii Kalisz, lecz nie było zawodnika, który mógłby zamkną akcję i tym samym nie było niebezpieczeństwa pod bramką Mateusza Abramowicza.

17'

Maksymov podawał piłke do Odunki, lecz świetnie została ona zgaszona przez Wilusza.

16'

na ławce rezerwowych MKS: Jarosiński Stawowy, Sudoł, Orłowicz, Półchłopek, Łętocha i Deja.

15'

Drużyna z Kalisza próbuje coraz smielej atakowac na bramke MKS, lecz obrona gospodarzy jak na razie działa bez zarzutu. W kontrataku druzyna MKS i ponownie bliski strzelenie bramki był Patryk Tuszyński.

11'

W kontrataku ruszają zawodnicy Calisii, ale akcję przerwał grający na obronie Fryzowicz.

9'

Goscie poprzez granie podaniami próbują zawiązać akcję, która może da im szanse na strzelenie bramki.

7'

Bardzo efektownym odebraniem piłki zawodnikowi gosci popisał się Wilusz.

7'

Rzut rożny dla MKS po zablokowanym dośrodkowaniu Tuszynskiego

6'

po rzucie wolnym na 30 metrze wykonanym przez Pajączkowskiego bliski sytuacji strzeleckiej był Wilusz.

2'

juz od pierwszych minut natarcie na bramkę rozpoczęła drużyna z Kluczborka, głową w światło bramki uderzał Patryk Tuszyński.

1'

ZNa boisku w Kluczborku zabrzmiał pierwszy gwizdek, a sędzia z Dolnośląskiego ZPN rozpoczął mecz.

16:57

W dniu dzisiejszym MKS kluczbork podejmuje beniaminka II ligi - Calisie Kalisz. W związku z temperatura jaka dziś panuje w kluczborku sędziowie zgodzili sie na dodatkowe przerwy w pierwszej i połowie.