Zawisza wygrał i pozbawił GKS Tychy awansu!

Koniec spotkania! Mimo zwycięstwa 5:0 awansu chyba nie będzie!

90'

Trzy minuty doliczone, a w Bydgoszczy ciągle prowadzi Zawisza.

86'

Pogrom! Mariusz Masternak trafia na 5:0! Ale w Bydgoszczy ciągle prowadzi Zawisza.

82'

Kopczyk zdobywa kolejną bramkę dla GKS, która jednak nie może budzić wielkiej radości.

80'

Była okazja na kolejną bramkę dla GKS, jednak z rzutu karnego Kojdecki strzelił nad poprzeczką. To i tak nie ma w tej chwili większego znaczenia. Tylko bramka dla Czarnych daje awans tyszanom!

73'

Wydaje się, że wysiłki GKS idą na marne! W Bydgoszczy Imeh wyprowadził Zawiszę na prowadzenie!

69'

Żyła za Lesika.

65'

Komplikuje się sytuacja GKS! W Bydgoszczy 1:1!

60'

W Zielonej Górze nie będzie już niespodzianki! Teraz oczy wszystkich kibiców w Tychach są zwrócone w stronę stadionu w Bydgoszczy!

57'

Zapowiadana zmiana bramkarza - Kołłątaj za Dłoniaka!

56'

Feruga pewnym egzekutorem! 3:0 dla tyszan.

55'

Żółta kartka dla Małeckiego.

55'

Artur Małecki fauluje w polu karnym. Rzut karny dla GKS!

52'

Ucierpiał Dłoniak, być może potrzebna będzie zmiana.

50'

Kruczek bliski zdobycia drugiej bramki, jednak nie zdołał oddać czystego strzału.

47'

Dobra interwencja Kojdeckiego. Mogła paść kontaktowa bramka.

46'

Początek drugiej połowy.

46'

Przerwa. Wyniki układają się idealnie dla GKS Tychy.

46'

GKS podwyższa na 2:0! Dominik Kruczek strzelcem bramki! Teraz awans może odebrać już tylko Zawisza!

45'

Dwie minuty doliczone. W Bydgoszczy już przerwa.

45'

Jeszcze próba Bizackiego, jednak ponad bramką.

44'

Niewiele brakowało, a Feruga podwyższył by na 2:0. Ciągle jednak jednobramkowe prowadzenie gości.

38'

Sytuacja ciągle idealna dla GKS. Zawisza przegrywa 0:1, a tyszanie prowadzą z Lechią. Gospodarze nie kwapią się także do ataków.

33'

Żółta kartka dla Czupryny za kolejny faul

30'

GKS kontroluje grę. Goście nie oddadzą łatwo korzystnego rezultatu.

25'

W tym momencie GKS jest w I lidze, ponieważ w Bydgoszczy Czarni prowadzą 1:0!

23'

Radość w ekipie GKS! Kopczyk wyprowadza tyszan na prowadzenie!

20'

GKS powoli dochodzi coraz częściej do głosu, na razie jednak nieliczne są akcje pod bramką gospodarzy.

18'

Goście próbują uderzać z dystansu. Było blisko, jednak piłka nie znalazła drogi do bramki.

16'

Rzut rożny dla GKS, jednak bez efektu.

13'

Gospodarze cały czas w ataku. Tyszanie na razie zmuszeni do obrony.

9'

Ponownie Kojdecki popisuje się dobrą interwencją. Tym razem uratował zespół w sytuacji sam na sam z Duchnowskim.

6'

Pierwsze minuty ze wskazaniem na Lechię. Mimo agresywnej gry GKS nie potrafi skonstruować ataku.

4'

Pierwszy strzał w spotkaniu. Na posterunku jednak bramkarz GKS.

3'

I kolejne przewinienie jednego z zawodników gości. Widać, że mają zamiar walczyć.

2'

GKS od pierwszych minut agresywnie. Faulował Feruga.

1'

Od środka rozpoczyna GKS.

16:58

Obie drużyny już na boisku. Za moment początek spotkania!

16:40

W ostatniej kolejce grupy zachodniej drugiej ligi szanse na awans zachowuje jeszcze GKS Tychy! Tyszanie muszą liczyć na potknięcie Zawiszy i wygrać z Lechią. Tylko taki scenariusz daje im awans do I ligi! Czy im się to uda? Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo z obu spotkań!