Sobota, 12 października 2013, godz. 18:00
Garbarnia KrakówGarbarnia Kraków
1 : 0
Wigry SuwałkiWigry Suwałki
93'

Koniec! Garbarnia pokonał, dość niespodziewanie, na własnym terenie Wigry Suwałki 1:0. Za wspólnie spędzony czas dziękuję już Państwu Mariusz Lesiak.

93'

Tuż po wejsciu na plac gry żółtą kartką ukarany Kalicki.

92'

Kalicki za Góreckiego

92'

Trzy minuty doliczone do drugiej połowy.

90'

Mogło być 1:1, ale Arur Bogusz poślizgnął się na lini pola karnego i cała akcja spaliła na panewce.

87'

Ładna indywidualna akcja Góreckiego, który minął dwóch rywali, jednak jego dogranie w pole karne zatrzymało się na jednym z obrońców.

85'

Kolejna zmiana w druzynie z Suwałk. Romachów za Karłowicza.

82'

oraz Lauryn za Atanackovica.

81'

Podwójna zmiana w szeregach gości. Tarnowski za Makaradze

78'

Boisko opuścił strzelec bramki Leszczak, w jego miejsce Fedoruk.

78'

Żółtą kartką ukarany także Górecki.

77'

Drugą żółtą w konsekwencji czerwoną kartką ukarany Widejko!

77'

Zamieszanie na boisku. Piłkarze skoczyli sobie do gardeł!

74'

Aleksandar Atanacković zdecydował się na strzał zza pola karnego, ale próba Serba powędrowała nad bramką Błąkały.

71'

Cichy wraca na boisko po długiej przerwie spowodowanej kontuzją.

71'

Boisko opuszcza Metz, a na placu gry pojawia się Łukasz Cichy.

70'

Fantastyczne uderzenie z rzutu wolnego Drągowskiego, ale jeszcze lepsza parada Błąkały, króry sparował piłkę do boku!

65'

Mateusz Kowalski ukarany żółtą kartką.

61'

Faul w ofensywie Pomiana. Od rzutu wolnego gospodarze.

59'

Fanastyczne uderzenie z rzutu wolnego Pawła Nowaka czubkami palców nad poprzeczkę sparował Salik.

57'

Pierwsza zmiana w ekipie gości. Pamian zmienił Mamaev'a.

56'

Żółta kartka dla Widejki.

56'

Ładnym technicznym strzałem próbował zaskoczyć bramkarza Tarnowski, jednak jego próba zatrzymała się zaledwie na górnej siatce bramki Błąkały.

53'

Druga w odstępie kilku minut akcja Garbarni, którą próbował kończyć Nowak. Były gracz Sandecji uderzył jednak wprost w bramkarza.

50'

Ładna kombinacyjna akcja gospodarzy, ale finalizujacy całą sytuację Paweł Nowak został zablokowany.

48'

Pierwszy strzał w drugiej połowie w wykonaniu gości, jednak bez problemów lecącą w środek bramki futbolówkę wyłapał Błąkała.

45'

Druga połowa wystartowała! Od środka gospodarze.

18:59

Piłkarze wracają na boisko. Już niebawem początek drugiej połowy.

18:58

Garbarnia - Wigry

18:56

47'

Sędzia Kruczyński zakończył pierwszą połowę spotkania. Garbarnia dość niespodziewanie prowadzi z Wigrami Suwałki 1:0.

45'

Dwie minuty doliczone do pierwszej części gry.

43'

Powinno być 1:1, ale najpierw po strzale Karłowicza słupek uratował Garbarnię, a chwilę potem po dobitce Mamaev'a ofiarna interwencją popisał się Byrski.

40'

Potężne uderzenie Kosturbały o włos minęła bramkę Salika.

37'

Żólta kartka dla Norberta Piszcza za próbę wymuszenia rzutu wolnego w okolicach linii pola karnego.

34'

Tomasz Metz próbował wrzucić piłkę w pole karne, ale jego wrzutka trafiła wprost w rękę Salika.

30'

Dobre dośrodkowanie z rzutu rożnego Mamaev'a na gola próbował zamienić Arur Bogusz, ale strzał obrońcy gości o milimetry minął bramkę Błąkały.

28'

Gol dla Garbarni!! Fantastyczne prostopadłe podanie od Pawła Nowaka na bramkę zamienił Sebastian Leszczak.

26'

Ostry atak Karłowicza "nagrodzony" przez arbirta żółtą kartką.

22'

Coraz większą przewagę zyskują goście, brakuje jednak ostatniego decydującego podania.

17'

Bramka dla gości...a jednak nie! Sędzia boczny podniósł w górę chorągiewkę! Zdaniem arbitra Radzio był na spalonym!

15'

Pierwsza groźna akcja Wigier, ale strzał Karłowicza odbił się od poprzeczki bramki Błąkały. Piłka balansowała na linii bramkowej, ale sędzia uznał, że jej nie przekroczyła.

12'

Kolejna próba zawiązania składnej akcji przez gości, ale dośrodkowanie Widejko za głębokie i bez najmniejszych problmeów futbolówkę wyłapał Błąkała, który zastępuję dziś w bramce Adriana Jękota.

11'

Spotkanie na razie nie porywa, gra toczy się w środku pola.

8'

Pierwsza próba gości, ale strzał Bartosza Widejko minimalnie minął bramkę Błąkały.

6'

Na Suchych Stawach pojawiło się ...6 kibiców gości.

3'

Pierwsza okazja gospodarzy, ale piłka za mocno zagrana do Ogara.

1'

Zaczynamy pierwszą połowę! Od środka rozpoczęli goście.

17:57

"Chwila grozy" na stadionie Hutnika. Zabrakło prądu... Na całe szczęście już wszystko wróciło do normy.

17:53

Rozgrzewka już zakończona, obie ekipy są już w szatni. Za chwilę początek meczu.

17:40

Ławka gości: Sobolewski, Romanchów, Makaradze, Pomian, Lauryn, Becerra, Omilianowicz.

17:38

Ławka gospodarzy: Jękot, Cichy, Fedoruk, Kaczor, Kalicki, Kalemba, Senderski

17:35

Pierwszy gwizdek sędziego coraz bliżej, dlatego zachęcamy do przeczytania zapowiedzi tego spotkania

17:31

Gospodarze jeśli chcą zachować jakiekolwiek szansę na awans muszą dziś odnieść zwycięstwo.

17:28

Witamy serdecznie z Nowej Huty (Kraków). Już za około 30 minut rozpocznie się najprawodopodobniej najważniejszy mecz dla Garbarni w tym sezonie. Tym razem podopieczni Roberta Orłowskiego zmierzą się z Wigrami Suwałki.