Garbarnia KrakówGarbarnia Kraków
0 : 3
Legionovia LegionowoLegionovia Legionowo
93'

Koniec spotkania! Legionovia Legionowo zasłużenie wygrywa z Garbarnią Kraków (3:0). Trzy punkty dla gości oznaczają, że przedłużają oni serię meczów bez porażki do siedmiu. Za wspólnie spędzony czas dziękuję już Państwu Mariusz Lesiak.

92'

Końcówka spotkania to już typowe minuty bez historii. Bardzo mało dzieje się na boisku w Krakowie.

91'

Świetna interwencja Sypniewskiego, który obronił strzał Maciejewskiego

90'

Trzy minuty doliczone do drugiej połowy.

90'

Ostatnia zmiana w zespole gości. Boisko opuszcza Mateusz Pielak, w jego miejsce Danowski.

86'

Trzecia zmiana w Legionovii. Maciejewski za Tlaga.

85'

Kolejna zmiana w Garbarni. Wchodzi Metz, zmienia kontuzjowanego Siedlarza.

83'

Na środku boiska fauluje Nowak. Od wolnego goście.

81'

Broniszewski zmienia Czerkasa.

77'

Zmiana w szeregach gości. Wolski zmienia Ryndaka.

76'

Druga zmiana w Garbarni. Kokoszka za Góreckiego.

75'

GOOOOOOOOOOOOL!!! Legionovia dobija Garbarnię!!! Trzecią bramkę dla gości strzela Maciej Goliński

72'

GOOOOOOOOOOOL!!! Legionovia wychodzi na dwubramkowe prowadzenie!!!! Strzelcem gola Paweł Tomczyk, który popisał się precyzyjnym uderzeniem z rzutu wolnego.

67'

Na następną kolejkę ligową nie trzeba długo czekać, bowiem następna seria gier II ligi zaplanowana jest już na najbliższą środę. Plan gier dzisiejszych rywali przedstawia się następująco:

Olimpia Zambrów - Garbarnia Kraków, 16:00 Legionovia Legionowo - Wigry Suwałki, 17:00

60'

Pierwszy celny strzał gospodarzy. Na bramkę uderzał Siedlarz, ale jego próba wpadła wprost w ręce golkipera gości.

59'

Powinno być 2:0 dla Legionovii! Świetne, płaskie wrzucenie Kamila Tlagii nie znalazło jednak w polu karnym żadnego adresata.

56'

Bardzo dobre uderzenie z rzutu wolnego Vallejo o włos minęło słupek bramki Garbarni.

55'

Żółtą kartką ukarany Tomasz Ogar. Napastnik gospodarzy ukarany kartonikiem za zagranie ręką.

53'

Niepotrzebny faul Marcina Pluty. Od rzutu wolnego goście z Legionowa.

51'

Na strzał z dystansu zdecydował się Vallejo, jednak uderzenie Hiszpana mija bramkę Sypniewskiego.

49'

Indywidualna akcja Tomasza Ogara w ostatniej chwili zastopowana przez jednego z obrońców gości.

46'

Pierwsza zmiana w szeregach gospodarzy. Plac gry opuścił Mateusz Kowalski, w jego miejsce Michał Górecki

46'

Zaczynamy! Od środka rozpoczęli goście.

46'

Sędzia kończy pierwszą część spotkania! Garbarnia przegrywa po pierwszych 45 minutach z Legionovią 0:1. Na Suche Stawy wracamy za około kwadrans.

44'

GOOOOOOOOOOOL!!! Goście obejmują prowadzenie. Na listę strzelców wpisuje się Dawid Ryndak, który technicznym uderzeniem pokonał bezradnego Sypniewskiego.

40'

Obraz gry nadal się nie zmienia. Goście są stroną przeważającą, ale nie potrafią wykreować sobie sytuacji podbramkowych.

36'

Podopieczni Marka Papszuna jeżeli dziś wywiozą jakiekolwiek punkty z Krakowa przedłużą fantastyczną passę meczów bez porażki do siedmiu.

31'

Jedna z nielicznych okazji Garbarni. Z prawej strony wrzucał Nowak, całą akcję próbował finalizować Tomasz Ogar, ale zabrakło mu kilku centymetrów, aby czysto trafić w piłkę.

28'

Kolejna przerwa w grze. Tym razem problemy z obuwiem ma bramkarz gospodarzy.

24'

Na razie lepiej na boisku prezentują się goście, którzy na tę chwilę są bliżsi zdobycia gola.

20'

Piłka ponownie w grze.

18'

Przerwa w grze. Na boisku leży obrońca gospodarzy, Mateusz Kowalski

15'

Ależ okazja dla gości. Dobre dośrodkowanie z prawej strony boiska na bramkę próbował zamieniać Czerkas, ale strzał napastnika Legionovii o milimetry minął bramkę Sypniewskiego.

11'

Potężne uderzenie z dystansu Piszczka mija w znacznej odległości bramkę Legionovii.

8'

Dobry przerzut na lewą stronę do Byrskiego, ale zawodnik Garbarni za daleko wypuścił sobie futbolówkę. Od bramki Matracki.

4'

Dobre dośrodkowanie Vallejo. Wrzutki Hiszpana nie wykorzystał jednak Romanchuk, który strzałem głową próbował zaskoczyć Sypniewskiego.

3'

Faul Norberta Piszczka w okolicach linii bocznej boiska. Od rzutu wolnego goście.

1'

Pierwszy gwizdek rozbrzmiał nad Suchymi Stawami, od środka rozpoczęli gospodarze.

17:48

Do Krakowa Bielawski zawita w tym sezonie po raz drugi. W pierwszym prowadzonym przez tego arbitra spotkaniu Garbarnia przegrała z Pogonią Siedlce 3:2, tracąc decydującego o wyniku gola w 90. minucie.

17:47

Arbitrem głównym dzisiejszych zawodów będzie Marcin Bielawski. Dla sędziego z Katowic będzie to jedenasty mecz w bieżącej kampanii na tym szczeblu rozgrywkowych.

17:38

Do meczu pozostało jeszcze kilka chwil, tak więc serdecznie zapraszamy do zapoznania się zapowiedzią tego spotkania.

17:33

Ławka gospodarzy: Adrian Jękot, Piotr Kaczor, Tomasz Kalicki, Sebastian Kokoszka, Tomasz Metz, Przemysław Sęderski, Michał Górecki.

17:32

Ławka gości: Oskar Rybicki, Marcin Stańczyk, Kamil Dankowski, Rafał Maciejewski, Paweł Wolski, Paweł Broniszewski, Michał Kołodziejski.

17:32

W pierwszym bezpośrednim pojedynku zawodnicy z Legionowa musieli uznać wyższość Garbarni, która mimo, że przegrywała to potrafiła odwrócić losy spotkania i ostatecznie zwyciężyła po bramkach Jakuba Góreckiego i Norberta Piszczka 2:1. Honorowe trafienie dla Legionovii zaliczył wówczas Szymon Lewicki.

17:19

Witamy serdecznie z Krakowa. Już za niespełna czterdzieści minut pierwszy gwizdek w spotkaniu Garbarnia – Legionovia Legionowo. Dla obu ekip dzisiejsza rywalizacja może okazać się kluczowe w kontekście walki o utrzymanie ligowego bytu.