KSZO 1929 Ostrowiec ŚwiętokrzyskiKSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
0 : 0
Wigry SuwałkiWigry Suwałki
96'

Mimo że wynik meczu jest remisowy obie drużyny mogły przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Widać było że miejsce w dolnej części tabeli nie pasuję ani drużynie KSZO ani Wigrom Suwałki. Zwłaszcza w drugiej połowie mecz nabrał kolorów. KSZO atakowało coraz częściej a Wigry starały się kontrować akcje pomarańczowo-czarnych. Kilka razy po takich kontrach Rafał Misztal ratował gospodarzy skutecznymi interwencjami , Michał Stachurski wybił piłkę z linii bramkowej. Jednak interwencją meczu było sparowanie piłki na poprzeczkę przez bramkarza gości po piekielnie silnym strzale Mąki w 68 minucie . Można powiedzieć remis że to sprawiedliwy wynik meczu.

94'

93'

90'

Druga połowa potrwa 3 minuty dłużej

88'

Salik ze spokojem złapał piłkę po strzale z rzutu wolnego Kostrubały

86'

82'

80'

Stachurski wybija piłkę z lini bramkowej !!!!

78'

Groźna kontra Wigier ale niecelnie strzelał Oliveira

76'

Powinien być karny dla zespołu Wigry Suwałki obrońca KSZO zagrał ręką w polu karnym - na szczęście dla KSZO sędzia się czasem myli

73'

O mały włos Wigry nie strzeliły sobie samobója - zabrakło niewiele

71'

Misztal broni strzał końcówkami palców strzał zza pola karnego

69'

68'

Kapitalny strzał Mąki i jeszcze bardziej kapitalna parada Salika

64'

Groźna akcja KSZO bramkarz gości wychodzi zwycięsko z pojedynku sam na sam z zawodnikiem KSZO

64'

63'

63'

63'

Zmiana w KSZO wchodzi Dziadowicz za reprezentanta Niemieckiej młodzieżówki Stratmanna

59'

Na noszach zniesiony został Daniel Dylewski ale wygląda na to że po interwencji masażysty wszystko jest ok

56'

53'

Sędzia liniowy sygnalizował rzut rożny dla Wigier ale główny skorygował decyzję liniowego , KSZO zaczyna od bramki

46'

Rozpoczęcie przez KSZO drugiej połowy

46'

KSZO rozpoczyna drugą połowe meczu

45'

Koniec pierwszej połowy oznajmił sędzia Tomasz Piróg

44'

W ciągu dwóch minut Rafał Misztal ratuję drużynę KSZO , najpierw płaski strzał z rzutu wolnego a za chwilę obronił będąc sam na sam z napastnikiem gości

41'

Z ostrego kąta strzelał Jakub Kapsa ale piłka minimalnie przeleciała obok "długiego" słupka

34'

Z dystansu strzelał baaardzo niecelnie Klaudiusz Łatkowski

32'

Faul w ataku Mąki i próba szybkiej kontry gości , obrońcy KSZO jednak stanęli na wysokości zadania i zatrzymali zawodników z Suwałk

30'

Kibiców na meczu około 500-600 czyli tyle samo co na poprzenim meczu u siebie z Pelikanem Łowicz

26'

Wigry coraz śmielej wchodzą na ostrowickie pole karne

23'

Po pierwszych 20 minutach widać że goście nastawiają się raczej na gre z kontry niż na konstruowanie akcji , zaś druzyna KSZO czuje presję zwycięstwa i stara się twożyć sytłacje które dały by im pierwszego gola w tym meczu.

18'

Tomas Statkievicius na minimalnym spalonym

16'

Mąka z rożnego ale piłkę wyłapuję goalkeeper gosci

16'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego dla Suwałk ale obrońcy KSZO są na posterunku

13'

Kolejny spalony KSZO, tym razem Kozub

11'

Tym razem na spalonym znalazł się zawodnik KSZO Jakub Kapsa

8'

Na spalonym Tomas Statkievicius

5'

Groźna kontra KSZO ale zabrakło ostatniego podania do wchodzącego na czysta pozycje napastnika

2'

Klepczarek wykonuje pierwszy w tym meczu rzut rożny

1'

Rozpoczyna zespół Suwalskich Wigier

16:58

Witam wszystkich na relacji z meczu pomiędzy KSZO Ostrowiec a zespołem Wigry Suwałki