Sędzia doliczył 4 minuty do drugiej części gry.

Gradecki źle zagrał piłkę do własnego obrońcy, ale naprawił swój błąd broniac najpierw uderzenie Rogalskiego, a następnie Urynowicza.

Michalski ukarany żółtą kartką.

86'

Na bramkę goście uderzał Błąd. Próba strzału z dystansu bardzo nieudana.

85'

Na strzał z prawej strony boiska zdecydował się Zjawiński, piłka poszybowała wysoko na bramką.

81'

Płaskie dośrodkowanie Drbnaka łapie Mrozek.

79'

A także w drużynie gospodarzy. Grychtolik w miejsce Wrońskiego

79'

Zmiana w ekipie Znicza Szymański w miejsce Rackiewicza

76'

Po chwili Rumin został zastąpiony przez Rogalskiego.

75'

W dogodnej sytuacji strzeleckiej znalazł się Rumin, lecz nie trafił głową w kierunku bramki.

72'

Dośrodkowanie Michalskiego wprost w ręce bramkarza gości.

69'

Obst zastępuje na placu gry Noiszewskiego

68'

Płaski strzał Stefanowicza nie stanowił problemu dla Gradeckiego.

67'

Moskwik opuszcza boisko, w jego miejsce Tarnowski

65'

Baran ukarany kartką za faul przed polem karnym.

64'

Mrozek broni płaski strzał Rackiewicza. Odpowiedź gości mogła być natychmiastowa.

63'

Goool!!! Jest pierwsza bramka dla gospodarzy. Najsprytniejszy w zamieszaniu w polu karnym okazał się Jędrych i uderzeniem z lewej nogi pokonał Gradeckiego

60'

Płaski strzał z dystansu w wykonaniu jednego z graczy gospodarzy nie okazał się trudny dla golkipera Znicza.

59'

Urynowicz zastępuje na placu gry Kiebzaka.

57'

Gracze Znicza wyszli z kontrą, ostatecznie na strzał zdecydował się Czarnowski, jednakże jego próba okazała się bardzo niecelna.

55'

Przeciągnięte dośrodkowanie Rackiewicza w kierunku Czarnowskiego.

54'

Dośrodkowanie Michalskiego z prawej strony boiska. Rumin nie zdołał musnąć piłki głową w taki sposób, by skierować ją do siatki gości

51'

Mrozek świetnie broni uderzenie z bliskiej odległości w wykonaniu Zjawińskiego. Po chwili głową uderzał Noiszewski, Mrozek nie musiał interweniować.

50'

Gospodarze w ataku. Błąd dośrodkowuje z rzutu rożnego. Mimo dużego zamieszania, goście wybijają piłkę poza pole karne.

46'

W zespole gospodarzy doszło do jednej zmiany w przerwie. Habusta zastąpił Gałeckiego

46'

Zaczynamy drugą część gry. Od środka goście!

45'

Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Znicz prowadzi w Katowicach 3:0!

43'

Gooool!!!! To jest nokaut w Katowicach! Czarnowski świetnym i mocnym strzałem pod porzeczkę nie daje szans bramkarzowi!

41'

Czarnowski zdecydował się niełatwej sytuacji na uderzenie. Broni Mrozek.

40'

Tym razem Gradecki się nie popisał, wypuszczając z rąk łatwe zdawało się dośrodkowanie w wykonaniu Rogali. Rumin nie skorzystał jednak z prezentu. Po chwili głową na bramkę Znicza uderzał Kiebzak, lecz była to próba nieudana.

37'

Błąd uderzał z ostrego kąta. Po raz kolejny na posterunku Gradecki!

36'

Goool!!! Machalski bardzo pewnym uderzeniu podwyższa prowadzenie gości! Stadion przy Bukowej zamilkł!

35'

Dejmek fauluje w polu karnym rywala i otrzymuje żółtą kartkę. Dodatkowo sędzia dyktuje jedenastkę!

34'

Mrozek przenosi piłkę nad poprzeczkę po mocnym uderzeniu Machalskiego zza pola karnego!

30'

Po zagraniu od bramkarza do piłki dopadł Rumin, ale przegrał starcie z Gradeckim, który jednak wypluł piłkę przed siebie. Napastnik gospodarzy dopadł do niej, a następnie wycofał przed pole karne, ale próba strzału jednego z graczy GKS-u okazała się bardzo nieskuteczna.

29'

Tym razem bliski szczęścia po uderzeniu głową był Machalski. Gospodarze wyraźnie w odwrocie.

28'

Mrozek z trudem broni uderzenie Zjawińskiego z dystansu!

26'

Goooool!!!! Moskwik strzelcem bramki dla Znicza po dośrodkowaniu z lewej strony boiska!

24'

Tym razem Mrozek musiał się napracować by wybronić uderzenie z ostrego kąta w wykonaniu Bochenka!

23'

Czarnowski mimo problemów z opanowaniem piłki ostateczne oddał strzał na bramkę GKS-u. Bez problemu broni Mrozek

21'

Uderzenie Drobnaka zza pola karnego zostało przyblokowane przez graczy gospodarzy.

19'

Błąd dośrodkował z rzutu rożnego. Główkował Dejmek, ale trafił w sam środek bramki i Gradecki bez trudu złapał piłkę.

16'

Rumin bliski zdobycia bramki po uderzeniu głową. Zabrakło kilkudziesięciu centymetrów!

14'

Wroński z łatwością wbiegł w pole karne rywala i oddał kolejny strzał. Gradecki sparował tą próbę do boku!

11'

Napór gospodarzy trwa. Tym razem Gradecki wybronił strzał Wrońskiego.

9'

Dwie kapitalne interwencje Gradeckiego. Najpierw świetna obroną nogą strzłu Rogali, a następnie już rękoma po strzale Błąda.

7'

Michalski zszedł z piłką do środka boiska i uderzył zza pola karnego. Bramkarz goście nie musiał interweniować.

6'

Wroński uderzył z narożnika pola karnego, podobnie jak wcześniej Błąd przeniósł piłkę ponad poprzeczkę.

5'

Błąd mocno uderzył z rzutu wolnego. Piłka poszybowała nad bramką.

4'

Błąd uderzył z jedenastu metrów na bramkę Gradeckiego, został jednak zablokowany, po chwili zza pola karnego uderzył Rogala, jednak zbyt niecelnie

3'

Akcja gości. Rackiewicz łatwo poradził sobie z Rogalą i uderzył na dalszy słupek bramki Mrozka. Zabrakło pół metra!

1'

Pierwszy gwizdek sędziego! Od środka gospodarze.

13:03

Obie drużyny już na murawie. GKS zagra w zielonych koszulkach i czarnych spodenkach. Znicz w żółtych koszulkach i czerwonych spodenkach.

12:54

Arbitrem głównym dzisiejszego spotkania będzie Albert Różycki z Łodzi

12:52

Dużo zmian zaszło latem w Katowicach. Zespół został znacząco odmłodzony i wszyscy przy Bukowej są ciekawi jak ten "nowy projekt" będzie funkcjonował.

12:48

Witamy serdecznie z Katowic! Zapraszamy na relację tekstową z meczu II ligi pomiędzy GKS-em Katowice a Zniczem Pruszków.