Puszcza NiepołomicePuszcza Niepołomice
13:57

Za uwagę dziękuje Kevin Słomka.

13:57

Obraz gry nie uległ zmianie po przerwie. Obie ekipy miały swoje momenty. Siarka grała lepiej niż w pierwszej połowie, ale nie potrafiła zdobyć bramki. Puszcza natomiast dobrze zagrała w obronie i "dowiozła" ten korzystny rezultat do końca.

94'

KONIEC MECZU! PUSZCZA WYGRYWA Z SIARKĄ 1:0!

93'

Ostatnia zmiana w Puszczy, Dominik Maluga opuszcza plac gry, w jego miejsce wchodzi Norbert Czaja.

92'

Stefanik pada w polu karnym i rozkłada bezradnie ręce, ale nie ma karnego!

91'

Arbiter dolicza 4 minuty.

89'

Szkolny błąd Kościelnego przy przyjęciu piłki. Strata.

88'

BUCZEK! Bardzo dobra akcja zawodnika Siarki! Ładnie się obrócił z piłką, przebiegł kilka metrów i uderzył, ale obok słupka!

85'

Zmiana też w Siarce, z boiska schodzi Daniel Koczon, a w jego miejsce Fabian Woźniak.

84'

Zmiana w drużynie gości, Dawida Sojdę zmienia Konrad Wieczorek.

84'

NIE MA GOLA!! Najpierw strzał Malugi broni Janowski, a poprawkę z linii bramkowej wybija Stępień!!

83'

Sytuacja w środku pola, Przewoźnik wykonał wślizg, wydaje mi się, że obie nogi wyprostowane.. Sędzia nie miał wątpliwości.

81'

CZERWONA KARTKA DLA PRZEWOŹNIKA!

80'

POPRZECZKA! Rzut wolny, taki "krótki rożny" dla Puszczy, wrzutka podbita przez jednego z graczy, zatrzymuje się na poprzeczce!

80'

Janowski postanowił się zabawić w gracza z pola i "pokiwał się" z Brożem. Pojedynek wygrał :-)

78'

Uderzał Stępień, ale i za słabo i niecelnie.

78'

Koczon faulowany około 30 metrów od bramki Puszczy. Będzie okazja dla gospodarzy.

75'

Janowski! Młodziutki golkiper Siarki dobrze broni uderzenie Mikołajczyka!!

73'

Wrzutka Domańskiego zablokowana, rzut rożny dla Siarki.

72'

Kolejna zmiana w Siarce, tym razem Krzysztofa Sucheckiego zmienia Mariusz Korzępa.

69'

Zmiana też w Siarce, Dorian Buczek zmienia Szymona Martusia.

68'

...a Ifenayi Uwakwe zmienia Romana Stepankova.

68'

Podwójna zmiana w Puszczy. Kamil Łączek zmienia Adriana Gębalskiego...

68'

GĘBALSKI!! Dostał świetne podanie, popędził w pole karne, nawinął Walencika, ale oddał słabiutki strzał, bez problemu broni Janowski!

65'

Zmiana w Siarce, Tomasz Przewoźnik zmienia Jakuba Więcka.

64'

Domański próbował strzału, ale bardzo niecelnie.

60'

60'

Była szansa dla gości, ale Stepankov zamykający akcję nie trafił czysto w piłkę

57'

Broż walczył bark w bark z Kościelnym, wygrał to starcie ale fatalnie dośrodkował.

56'

SZANSA DLA PUSZCZY!! Broż popędził prawą flanką, w środku miał Gębalskiego i Sojdę, zagrał w pole karne, ale w ostatniej chwili Stępień wybija piłkę!

54'

Po raz kolejny nieporozumienie między Domańskim i Koczonem, w efekcie czego piłka ląduje na 5. metrze i wznowi bramkarz.

51'

Żółta kartka dla Stepankova za bardzo agresywny atak na nogi.

49'

Od początku Siarka w natarciu, ale na razie bez żadnego zagrożenia.

46'

Drugą odsłonę meczu zaczynają goście. Czekamy na emocje!

13:03

Piłkarze z powrotem na murawie

13:00

12:49

Bardzo przeciętny mecz mamy w Tarnobrzegu. Żadna z drużyn nie przejęła inicjatywy w tym meczu na tyle, by przeważać totalnie. Były momenty, w których lepiej grali gospodarze, były momenty gości. Ewidentnie jednak widać, że Puszcza jest dobrze zorganizowana w obronie, czego z kolei nie można powiedzieć o Siarce, która popełnia proste błędy w defensywie. Zobaczymy co przyniesie 2. połowa.

45'

Koniec pierwszej połowy, Puszcza prowadzi z Siarką 1:0! Wracamy za kwadrans!

45'

Żółta kartka dla Sucheckiego za faul w środku boiska, choć wydaje się, że nie było faulu.

42'

Kościelny powalczył "w parterze" i wślizgiem wybił piłkę na korner.

41'

Zaczęło się od akcji lewą stroną, gdzie dobrą wrzutkę zbił Janowski, ale prosto pod nogi Malugi, który musiał dosłownie "wepchnąć" piłkę do siatki! Puszcza prowadzi w Tarnobrzegu!

40'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLL 1:0 DLA PUSZCZY!!!

38'

Strzał Domańskiego z około 25 metrów, ale bez najmniejszych problemów łapie piłkę Sobieszczyk.

37'

Indywidualna akcja Więcka, który zdecydował się na strzał, który został zablokowany. Chwilę później wdał się w drybling i stracił piłkę.

35'

Domański na prawo do Koczona, ten chciał odegrać do kolegi na środek, ale dobrze wybija Mikołajczyk.

32'

Błąd Abramowicza, który stracił piłkę w środku boiska, ale po chwili naprawił swój błąd, odbierając piłkę Koczonowi.

30'

Ładnie, szybko z piłką ruszył Martuś, chciał zagrać chyba do Koczona, ale futbolówka przypadkiem trafiła pod nogi Domańskiego, który z kolei tej piłki nie opanował i od bramki zacznie golkiper Puszczy.

29'

Więcek ładnym zwodem minął Furtaka, ale ten pociągał go za koszulkę i dostał zasłużoną żółtą kartkę.

26'

Pierwsza od dłuższego czasu próba gości, uderzać zza szesnastki próbował Broż, ale bardzo niecelnie.

23'

CÓŻ ZA SZANSA DLA SIARKI! Domański wpadł w pole karne, dobrze wykorzystując ustawienie jednego z kolegów, znalazł się w znakomitej pozycji, ale mając dwie opcje - albo zagrać na środek do Więcka, albo uderzać, ten zdecydował się na drybling, przez co Sobieszczyk zdążył wyłuskać mu piłkę spod nóg!

20'

Energiczna akcja Siarki, Więcek zagrał piłkę do wychodzącego Kościelnego, ten na pełnym biegu wrzucał w szesnastkę, ale wyjaśniają obrońcy.

19'

Mnóstwo błędów po po stronie Siarki, ale trzeba przyznać, że Puszcza się mocno do tego przyczynia, stosując bardzo wysoki pressing.

16'

Kontra Siarki, piłkarze Włodzimierza Gąsiora wyszli w przewadze 6 na 5, ale Domański kompletnie nie zrozumiał się z Koczonem i od bramki wznowi Sobieszczyk.

12:15

13'

Przycisnęła teraz Puszcza. Siarka trochę nonszalancko w obronie, ale goście nie robią z tego użytku.

10'

Pojedynek Gębalskiego i Stępnia, ale górą ten drugi. Puszcza ma jednak korner

9'

Wrzutka Abramowicza ze stałego fragmentu przeszła tuż obok słupka bramki Siarki, nikt nie przeciął tego dogrania

7'

POPRZECZKA! Uderzenie Domańskiego sprzed szesnastki zatrzymuje się na poprzeczce! Chwilę później poprawka Koczona, ale obok bramki! Groźnie!

6'

Dobra wrzutka Więcka, piłkę głową strącił Martuś, ale Sobieszczyk bez problemów łapie futbolówkę

4'

Uderzenie Broża zablokowane, zawodnicy Puszczy reklamują zagranie ręką, ale sędzia nie odgwizduje jedenastki.

3'

Janowski łapie piłkę w polu karnym po podaniu Kościelnego, rzut wolny pośredni dla Puszczy!

3'

Ładny pressing w wykonaniu Martusia, Sobieszczyk wślizgiem wybija piłkę.

2'

Dobra akcja Domańskiego w środku pola, faulowany przez Sojdę.

1'

Piłkarze gotowi, sędzia daje znak i od środka ruszają gospodarze!

11:58

Piłkarze wychodzą na plac gry!

11:55

Szerszeń Wacek już wyczekuje zawodników przy wyjściu z hali MOSiR :-)

11:52

Jak wygląda sytuacja w tabeli? Siarka plasuje się na 5. miejscu, z dorobkiem 27 punktów i stratą 10 "oczek" do lidera z Mielca. Puszcza natomiast okupuje 10. lokatę, mając 21 punktów na koncie.

11:48

Dziś powrót do Tarnobrzega zalicza trener Puszczy - Tomasz Tułacz. Jeszcze na początku ubiegłego sezonu były trener Resovii był szkoleniowcem tarnobrzeżan. Zastąpił go jednak Ryszard Kuźma.

11:42

Pierwsza kolejka sezonu 2015/16. Niepołomice - Siarka nadspodziewanie pewnie wygrała z gospodarzem, aplikując im aż 3 bramki, nie tracąc żadnej. Jak będzie dzisiaj?

11:40

W poprzedniej kolejce piłkarze Siarki wygrali u siebie z Polonią Bytom 2:1, natomiast Puszcza zremisowała z Radomiakiem 0:0.

11:40

Piłkarze intensywnie się już rozgrzewają.

11:16

Dziś w Tarnobrzegu mokro. Aktualnie nie ma wprawdzie opadów deszczu. Jest chłodno, ale znośnie.

11:15

Zaczynamy rundę rewanżową. A właściwie - wiosenną :-) Drugoligowi piłkarze zagrają jeszcze po dwa mecze w tym roku.

11:14

Dzień dobry! Witam serdecznie ze stadionu miejskiego w Tarnobrzegu i zapraszam na relację LIVE z meczu 18. kolejki 2. ligi, w którym to Siarka Tarnobrzeg podejmie Puszczę Niepołomice! Początek meczu za 45 minut!