Sobota, 31 października 2015, godz. 13:00
Olimpia ZambrówOlimpia Zambrów
14:53

Za uwagę dziękuje Kevin Słomka.

14:53

Zasłużone zwycięstwo Siarki. Od początku do końca to piłkarze Włodzimierza Gąsiora byli lepsi, wykazali się większym zaangażowaniem. Jedna bramka do przerwy, dwie w drugiej połowie i 3 punkty zostają w Tarnobrzegu. Prawda jednak jest taka, że wynik mógłby być dużo wyższy, gdyby tylko piłkarze lepiej nastawili swe celowniki. Bramki strzelali: Kamil Kościelny, Szymon Martuś i Daniel Koczon. Siarka kończy zatem serię bez zwycięstwa.

92'

Koniec meczu! Siarka wygrywa z Olimpią 3:0!

88'

Waleńcik wybiegł na czystą pozycję, ale nie zdążył do dogranej mu piłki - pierwszy był Czapliński

86'

Ciekawe rozegranie, Domański do Jakubowskiego, ten z powrotem do Domańskiego, po czym wrzutkę zamykał Waleńcik, który jednak główkuje obok słupka.

85'

Najpierw wrzucał Przewoźnik, później Mandzelowski, ale skończyło się tylko na rzucie rożnym.

84'

W szeregach Siarki pojawiło się już rozluźnienie, co zaowocowało kilkoma głupimi stratami na własnej połowie. Na szczęście piłkarzy Siarki, goście z Zambrowa nie wykorzystali żadnej z tych pomyłek.

83'

Ładna akcja Siarki, najpierw Domański był sam na sam, ale nie zdołał strzelić, później Mandzelowski odegrał do wbiegającego Więcka, ten przełożył sobie na lewą nogę i huknął mocno, ale obok bramki!

78'

Ładna szarża Szymańskiego, zagranie do środka gdzie czekał już jeden z kolegów, ale dobrze wybijają obrońcy.

75'

Schodzi też Daniel Koczon, a w jego miejsce wbiega Sebastian Mandzelowski.

75'

Zmiana w Siarce, Szymon Martuś opuszcza boisko, a zmienia go Dorian Buczek.

73'

Żółta kartka dla Łukasza Grzybowskiego za faul na Koczonie.

72'

Faul Więcka przed własnym polem karnym, faulowany Grzybowski. Dobra okazja dla Olimpii!

71'

Kolejna zmiana w drużynie Olimpii, tym razem z boiska schodzi Mariusz Dzienis, a w jego miejsce wbiega Karol Buzon.

69'

Świetna, mięciutka wrzutka Koczona do Martusia, ale ten główkuje obok! Dobrze przeszkadzał mu przy tym Piłatowski.

67'

Kapitalny rajd Domańskiego lewą stroną, zagrał płasko w pole karne, tam piłkę przyjął Daniel Koczon, który niewiele myśląc "odpalił rakietę" pod poprzeczkę, strzelając tym samym trzecią bramkę dla Siarki!

67'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLL!! DANIEL KOCZON I 3:0!!

66'

Ciekawa akcja Olimpii, najpierw Lemanek zagrał do Zapolnika, ten ładnie zaczekał aż kolega wbiegnie w pole karne i odegrał do niego, ale przy okazji dobra interwencja jednego z defensorów Siarki.

63'

Arkadiusz Mroczkowski wchodzi na boisko za Krystiana Pomorskiego.

63'

Niebezpieczna wrzutka Lemanka, piłka wybita przez któregoś z obrońców. Korner.

61'

Michał Twardowski opuszcza plac gry, a w jego miejsce wchodzi Patryk Szymański.

60'

Zablokowana wrzutka Jakubowskiego i korner dla gospodarzy.

58'

Zmiana w Siarce, Mariusz Korzępa zostaje zmieniony przez Jakuba Więcka.

57'

Wrzutka Dziemidowicza, zamykał akcję Jastrzębski, ale nie sięgnął piłki. Od bramki Janowski.

55'

I Adrian Chłoń opuszcza murawę, w jego miejsce wejdzie Kamil Jakubowski.

54'

Fatalna wrzutka Lemanka, który trafił w stojącego w murze Chłonia.

54'

Rzut wolny dla Olimpii na wysokości szesnastki Siarki.

51'

Błąd Janowskiego, który w dość prostej sytuacji nie złapał piłki - ale oślepiło go słońce, więc ma usprawiedliwienie.

49'

Świetny rajd Martusia praktycznie od środka boiska, popędził na bramkę mimo "asysty" dwóch obrońców, wbiegł w pole karne i pewnym strzałem po ziemi podwyższył prowadzenie Siarki!

49'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLL!! 2:0 dla Siarki! Szymon Martuś!

47'

Przewoźnik wybija piłkę spod nóg Jastrzębskiego, aut dla gości.

46'

"Centrostrzał" Chłonia, bardzo złe zagranie piłkarza Siarki.

46'

Piłkarze już gotowi, arbiter daje znak - zaczynamy drugą połowę!

46'

Łukasz Piłatowski zmienia Tomasza Porębskiego, który miał już kartonik.

13:51

Dobry mecz w wykonaniu Siarki. Obraz gry nieco przypomina ten sprzed dwóch tygodni, kiedy tarnobrzeżanie podejmowali Stal Mielec - również dziś to gospodarze przeważają, częściej goszczą pod bramką rywala i wykazują więcej chęci do gry w piłkę. Warto odnotować, że mamy dziś bardzo dużo nieczystej gry. Wracamy za kwadrans!

45'

Koniec pierwszej połowy! Siarka prowadzi z Olimpią 1:0 po golu Kościelnego!

44'

MARTUŚ!! Dobre dośrodkowanie na głowę napastnika Siarki, ten główkuje, ale Czapliński sparował na korner!

43'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego, powstał kocioł, ale najwięcej zimnej krwi zachował Kościelny, który dosłownie "wepchnął" piłkę do bramki!

42'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLL!!! 1:0 dla Siarki! Kamil Kościelny!!

42'

Bardzo ładna akcja Siarki. Koczon zagrał do Domańskiego w pole karne, ten chciał odegrać do Martusia, ale dobre wybicie Porębskiego.

41'

Pomorski podryblował przed szesnastką, był bliski powodzenia, ale stracił piłkę.

39'

Waleńcik dobrze powstrzymał Twardowskiego, aut dla Olimpii na wysokości pola karnego Siarki.

37'

Przewoźnik świetnym wślizgiem wybił piłkę spod nóg kończącego akcję Jastrzębskiego! Wcześniej dobra wrzutka Lemanka..

34'

Żółta kartka dla Lemanka za agresywny faul.

33'

Ładna piłka Martusia do Domańskiego, ten wszedł w pole karne, ale strzał zablokowany.

30'

Uderzenie Stromeckiego z blisko 35 metrów, ale zabrakło i siły i celności.

30'

Dobra wrzutka Koczona, akcję zamykał Chłoń, ale dobrze przeszkadzał mu Gogol i piłka w rękach golkipera.

27'

Ładne zgranie Martusia do Domańskiego, ten popędził lewą stroną, ale jego dogranie zatrzymało się na bocznej siatce. Który to już raz dziś boczna siatka w roli głównej? :-)

24'

Kapitalna szansa dla Siarki! Martuś wbiegł w pole karne z lewej strony, był sam na sam z Czaplińskim, ale strzał po ziemi i nie ma gola! Mógł też zagrać do środka, ale zdecydował się indywidualnie kończyć tę akcję.

23'

Koczon ładnie przedłużył piłkę do Domańskiego, ten uderza z powietrza, ale tak bez siły i pewnie broni Czapliński.

22'

Kolejny raz fatalna wrzutka Olimpii, tym razem Lemanek - również w boczną siatkę z rzutu rożnego. Element na pewno do poprawy.

21'

Koczon powalczył o piłkę z Lemankiem, ale dobre zachowanie zawodnika Olimpii i finalnie Koczon faulował.

19'

Wrzutka Jastrzębskiego do czyhającego w polu karnym Twardowskiego, ale Stefanik wyjaśnia sytuację wybiciem na rzut rożny.

17'

STEFANIK!! Było bardzo blisko (a przynajmniej tak wyglądało), ale piłka obok bramki!

16'

Żółta kartka dla Tomasza Porębskiego za faul na szarżującym Domańskim. Faul około 25 metrów od bramki, będzie szansa do strzału.

14'

13'

Zderzenie Stromeckiego i Grzybowskiego, ucierpiał ten drugi. Na murawę wbiega medyk.

12'

Wrzutka Lemanka z głębi pola, wychodził tam Porębski, ale pewnie chwycił piłkę Janowski.

11'

Wrzutka z prawej strony, główkuje Koczon ale bardzo źle. Od bramki Czapliński.

11'

Bardzo ładne zagranie Stromeckiego do wychodzącego Domańskiego, ale Czapliński szybszy o ułamek sekundy!

10'

Dziwne dośrodkowanie, ale Janowski nie ryzykował i przeniósł piłkę nad poprzeczką. Poprawka z drugiej strony jednak fatalna - Twardowski wrzucił piłkę w boczną siatkę.

9'

Korner dla gości, ale jego wykonanie wstrzymane. Sędzia uspokaja dwóch graczy w polu karnym.

8'

Waleńcik dobrze wybił piłkę spod nóg Zapolnika, aut dla gości.

7'

Głośne "Siarka nie zginie" na trybunach.

5'

Martuś dobrym pressingiem postraszył Czaplińskiego, ten przy wybiciu piłki nabił gracza Siarki, ale piłka wyleciała za linię końcową.

2'

Dziemidowicz wybija piłkę na aut na wysokości własnego pola karnego, a po chwili na spalonym jeden z graczy Siarki.

1'

Pierwszy gwizdek arbitra i zaczynają Siarkowcy!

13:01

Ciekawe, czy transparent coś da i miasto wspomoże Siarkę..

12:59

"SIARKA TO 58 LAT DUMY I TRADYCJI, NIE PRZEDMIOT POLITYCZNYCH AMBICJI!!!" - tak brzmi transparent!

12:59

Piłkarze wychodzą na plac gry! Zawodnicy Siarki idą z transparentem!

12:57

12:54

Ławka rezerwowych Olimpii: Koncki - Piłatowski, Mroczkowski, Buzon, Szymański, Murawski, Hryszko.

12:53

Ławka rezerwowych Siarki: Beszczyński - Jakubowski, Więcek, Buczek, Mandzelowski, Koselak, Głaz.

12:50

Piłkarze opuścili już murawę i udali się do szatni. 10 minut do rozpoczęcia meczu.

12:46

Gospodarze w tabeli plasują się 8. lokacie, dwa miejsca niżej znajduje się Olimpia, ze stratą 3 "oczek" do Siarki. Warto zaznaczyć, że goście mają zaledwie 3 punkty przewagi nad strefą spadkową.

12:44

W ostatniej serii gier Siarka przegrała na wyjeździe z Wisłą Puławy 1:3. Natomiast goście w takim samym wymiarze pokonali u siebie Radomiak Radom.

12:35

Gospodarze przechodzą ostatnio bardzo ciężki okres. Nie dość, że od ponad miesiąca nie odnieśli oni zwycięstwa, to klub boryka się z dużymi problemami finansowymi. Mianowicie piłkarze Siarki nie otrzymali swych wynagrodzeń już od czerwca/lipca. Sytuacja jest ponoć dramatyczna.

12:32

Pogoda w Tarnobrzegu dziś bardzo dobra do gry w piłkę. Jest słonecznie, nie jest zimno (temperatura około 10-12 stopni). Piłkarze już się rozgrzewają, należy zatem czekać na pierwszy gwizdek arbitra.

12:31

Dzień dobry! Witam serdecznie ze stadionu miejskiego w Tarnobrzegu! Przed nami mecz 15. kolejki 2. ligi, w którym to Siarka Tarnobrzeg podejmie na własnym obiekcie Olimpię Zambrów. Początek meczu za niecałe 30 minut!

12:28

Siarka - Olimpia Zambrów LIVE!

ZAPOWIEDŹ: Gospodarze przełamią niemoc?

Będąca w kryzysie zarówno sportowym, jak i finansowym Siarka podejmie na własnym obiekcie Olimpię Zambrów. Piłkarze Piotra Zajączkowskiego będą chcieli udowodnić, że ostatnie zwycięstwa nie były dziełem przypadku, natomiast podopieczni Włodzimierza Gąsiora powalczą o przełamanie. Komu się uda?