MKS atakuje, ale ich akcje kończą się na obrońcach Rozwoju.

Spotkanie wyrównane. Brakuje jednak składnych akcji z obu stron.

79'

Reinhard zmieniony przez Komora.

75'

Niziołek faulowany na szesnastym metrze. Do rzutu wolnego podchodzi sam poszkodowany, ładnie uderza, ale nad poprzeczką.

73'

Uderzenie z daleka Tomasza Wróbla, ale tym razem obok bramki.

70'

Uszalewski miał już piłkę na nodze w polu karnym, ale ściągnął mu ją z buta defensor Rozwoju.

67'

Na boisku nie dzieję się nic ciekawego, MKS stara się atakować, ale bez powodzenia.

67'

Zmiana w Rozwoju. Szkatuła zmienia Gielze.

64'

Zmiana także w Rozwoju. Kamil Glenc zmienia Adama Żaka.

62'

A Burskiego Grzegorzewski.

62'

Hobera zmienia Wolkiewicz.

62'

Potrójna zmiana w drużynie gości. Swędrowskiego zastępuje Nowacki.

60'

Częściej przy piłce Rozwój, więc ciężko gościom będzie jeszcze o coś tu zagrać.

57'

W drużynie gości szykuje się zmiana.

54'

Niziołek na prawą stronę do Hobera. Piłka zagrana zbyt mocno. Nie takiej gry lidera się spodziewali wszyscy.

52'

Wróbel podał dobrze do Żaka, a ten nie mając rywala przed sobą umiejętnie umieścił piłkę w siatce.

51'

Co się dzieje w Katowicach! Mamy 3:0! Adam Żak!

49'

Tomasz Wróbel mógł stanąć sam na sam z bramkarzem gości, ale w ostatnim momencie powstrzymał Go Hober.

48'

Dośrodkowanie Orłowicza, ale piłka po rykoszecie wychodzi poza boisko.

47'

Adam Żak wpadł z piłką w pole karne, ale ostatecznie zatrzymał się na defensorach gości.

46'

Wracamy do gry! Zapowiada się ciekawa druga połowa!

46'

Koniec pierwszej połowy! Rozwój prowadzi 2:0!

45'

Piękne uderzenie Niziołka z rzutu wolnego, ale jeszcze lepiej broni Osoliński.

45'

Swędrowski zdecydował się na indywidualną akcję i kolejna żółta kartka, otrzymał ją Kapias.

44'

Chyba najszybciej pokazane trzy żółte kartki za faul. Tym razem za ostre wejście Gielzy.

43'

Od tyłu w rywala wchodzi Przemysław Bella i także on został upomniany żółtą kartką.

43'

Wracający Reinhard fauluje rywala i otrzymuje żółtą kartkę.

43'

Dośrodkowanie Orłowicza, piłkę do własnego bramkarza chciał podać Kapias, ale zaskoczył swojego bramkarza. Na szczęście dla gospodarzy wyszła ona poza boisko.

41'

Kolejna piłka do Burskiego, ale i tym razem nie dochodzi on do podania. Nie jest to najlepszy mecz w jego wykonaniu, jak i jego kolegów z zespołu.

39'

Mielnik interweniując nabił piłką Hobera, ale na szczęście dla gospodarzy nie wpadła ona do siatki.

38'

Do dalekiej piłki próbował dojść Burski, ale walcząc o piłkę faulował rywala.

35'

Arian włączył się do akcji ofensywnej i wydawało się, że był faulowany. Innego zdania był sędzia Kamil Waskowski.

33'

Hober podciął piłkę do Burskiego, ale ten znalazł się na pozycji spalonej.

32'

MKS do tej kolejki nie stracił jeszcze bramki, teraz przegrywa, aż 0:2. Coś niedobrego dzieje się z drużyną gości.

32'

Piłkę dośrodkowywał Wróbel, wydawało się, że zdoła ją wybić Rudnicki, ale tego nie uczynił i trafiła ona do Tkocza. Ten stojąc przed dobrą okazją się nie pomylił i podwyższył prowadzenie.

29'

I kolejna bramka dla Rozwoju! Robert Tkocz!

27'

Przerzucenie piłki na drugą stronę, gdzie stał Hober. Pomocnik MKS-u Kluczbork nie zdołał jednak dojść do niej.

24'

Spotkanie wyrównane, na razie nie wygląda na to by MKS miał zdobyć bramkę na 1-1.

21'

Szybkie rozegranie rzutu wolnego Orłowicza, piłka trafia po chwili do Burskiego, ale jego uderzenie ląduje nad poprzeczką.

18'

Bramka trochę przypadkowa, bo uderzenie jednego z graczy Rozwoju, odbiło się od Gielzy i piłka wpadła do bramki.

16'

I mamy bramkę w Katowicach! Rozwój prowadzi 1:0! Strzelcem bramki Sebastian Gielza!

15'

Hober popędził prawym skrzydłem, ale dobrze udało się interweniować Damianowi Mielnikowi.

13'

Teraz wyraźną przewagę zaczynają osiągać piłkarze gości.

11'

Niziołek wycofał piłkę do Mateusza Ariana, ale jego uderzenie po rykoszecie wyszło poza boisko.

11'

Do akcji ofensywnej podłączył się Adam Orłowicz i został sfaulowany przez piłkarza Rozwoju. MKS stanie przed dobrą okazja na zdobycie bramki.

8'

Z kontrą ruszył Wojciech Hober, ale piłkę zdołali mu odebrać obrońcy MKS-u Kluczbork.

6'

Rzut wolny wykonywał Niziołek, ale zagrał zbyt niską piłkę.

4'

Początek spotkania dla Rozwoju. Bella wykonywał rzut rożny, ale po dośrodkowaniu faulowany był prawy obrońca gości Adam Orłowicz.

2'

Pierwsze uderzenie w tym meczu notuje Wróbel, ale piłka trafiła w ofiarnie interweniującego Gieraka.

1'

Rozpoczynamy spotkanie w Katowicach!

16:54

O sile MKS-u Kluczbork świadczy stabilizacja składu. Przed sezonem nie doszło do wielu zmian. Doświadczeni zawodnicy, jak Jakub Grzegorzewski czy Marcin Nowacki, obecnie siedzą na ławce rezerwowych. Wpływ na wynik mają także gracze z doświadczeniem pierwszoligowym Adam Orłowicz i Rafał Niziołek. O których mówi się, że poradziliby sobie nawet w T-Mobile Ekstraklasie. Z tego klubu wybili się przecież Patryk Tuszyński i Waldemar Sobota.

16:44

Obie drużyny zakończyły już rozgrzewkę, za 10 minut rozpoczynamy spotkanie.

16:37

Ławka rezerwowych MKS Kluczbork: Wnuk, Tomaszewski, Nowacki, Grzegorzewski, Komor, Wolkiewicz, Kojder

16:35

Ławka rezerwowych Rozwoju Katowice: Budka, Króliczek, Niedzielski, Świerczyński, Winiarczyk, Szkatuła, Glenc

16:30

Do Katowic przyjechał lider rozgrywek MKS Kluczbork, który notuje fantastyczną serię: 5 spotkań - 5 wygranych - 11 bramek strzelonych - 0 bramek straconych.