Olimpia GrudziądzOlimpia Grudziądz
0 : 1
Zagłębie SosnowiecZagłębie Sosnowiec
93'

Koniec meczu! Zagłębie Sosnowiec rzutem na taśmę zapewnia sobie komplet punktów w Grudziądzu po trafieniu Arkadiusza Jędrycha w doliczonym czasie gry! Dla Olimpii to piąta porażka z rzędu!

91'

Mateusz Cichocki przytomnie zgrywa piłkę po dośrodkowaniu Adama Banasiaka ze stałego fragmentu gry. A do pustej bramki kieruje ją Arkadiusz Jędrych!

91'

GOL DLA ZAGŁĘBIA! ARKADIUSZ JĘDRYCH!!!

90'

Tomasz Wajda dolicza do drugiej połowy (co najmniej) trzy minuty.

89'

I jest. Nildo zmienia Adriana Bielawskiego.

88'

Przerwa w grze. Z murawy nie podnosi się Adrian Bielawski. Chyba będzie konieczna zmiana.

86'

Patryk Mularczyk wchodzi, Tomasz Nawotka schodzi.

85'

Żółta kartka dla Adriana Bielawskiego.

83'

Matic Zitko traci w prosty sposób na rzecz Vamary Sanogo. Sędzia dopatrzył się przewinienia Francuza.

80'

Nuno Malheiro na murawie. Swój występ w dzisiejszym spotkaniu zakończył Konrad Wrzesiński.

76'

Maciej Wolski zmienia Konrada Handzlika.

75'

Konradowi Wrzesińskiemu brakowało naprawdę niewiele, by skierować piłkę głową do siatki! Pomylił się minimalnie!

73'

Szymon Lewicki już składał się od uderzenia głową po centrze Żarko Udovicia. Okazało się, że po raz kolejny był na spalonym.

70'

I od razu mógł się pokazać Hubert Adamczyk. Nie zdołał jednak opanować piłki po zagraniu Damiana Ciechanowskiego.

68'

Zmiana w ekipie gospodarzy. Hubert Adamczyk pojawia się na murawie w miejsce Roberta Janickiego.

67'

Eusebio Bancessi powinien wykorzystać tę okazję! Z kilkunastu metrów nie trafia niemal do pustej bramki!

65'

Konrad Wrzesiński wywalczył aut na wysokości "szesnastki" rywala. Nie udało się stworzyć zagrożenia.

63'

Zupełnie nieudany strzał Szymona Lewickiego. Po chwili Wojciech Małecki łapie zbyt głębokie dośrodkowanie Adama Banasiaka.

58'

Żarko Udovicić podaje do nikogo. Akcja spaliła na panewce. Wojciech Malecki wznawia grę z "piątki".

56'

Próba dwójkowej akcji Vamary Sanogo z Konradem Wrzesińskim. Została ona przerwana przez obronę Olimpii.

53'

Żarko Udovicić blokuje dośrodkowanie Konrada Handzlika. Mimo to grudziądzanie mają rzut rożny.

50'

Tym razem szczęścia spróbował Vamara Sanogo. Przestrzelił z kilkunastu metrów - posłał piłkę nad poprzeczką.

48'

Strzał z dystansu Tomasza Nowaka z trudem nad bramką przenosi Wojciech Malecki!

47'

Szymon Lewicki zaczął drugą połowę od pozycji spalonej.

46'

Druga odsłona rozpoczęta. Obie strony przystępują do niej bez zmian.

17:00

Wracamy do Grudziądza, gdzie dobiega końca przerwa w meczu Olimpia - Zagłębie Sosnowiec w 18. kolejce Nice 1 ligi. Po pierwszych trzech kwadrans mamy bezbramkowy remis. Co nas czeka po zmianie stron?

45'

+7' Koniec I połowy. Olimpia bezbramkowo remisuje z Zagłębiem Sosnowiec.

45'

+4' Aktywny w ostatnich minutach jest Robert Sulewski. Najpierw niewiele brakowało, by zanotował asystę na swoim koncie, a przed momentem przerywa akcję Damiana Ciechowskiego.

45'

+2' Wojciech Małecki instynktownie broni uderzenie Konrada Wrzesińskiego z bliskiej odległości! Ten bardzo mocno uderzył po dośrodkowaniu Roberta Sulewskiego!

45'

Pierwsza połowa zostaje przedłużona o 7 minut. To pokłosie przede wszystkim "afery słupkowej".

45'

Sosnowiczanie wychodzili z groźnie zapowiadającą się kontrę. W środku pola skutecznie skasował ją Matic Zitko.

44'

Po chwili zadziało się pod drugą bramką. Jednak Dawid Kudła łapie po centrze Adriana Klimczak.

42'

Konrad Wrzesiński nie zdołał "zamknąć" akcji po dośrodkowaniu Tomasza Nawotki. Brakowało mu naprawdę niewiele.

41'

I "żółtko" na koncie Szymona Lewickiego za przewinienie.

40'

Po akcji Damiana Michalika gospodarze mają rzut rożny.

39'

Żółta kartka dla Tomasza Nawotki za faul na Eusebio Bancessim.

37'

Adam Banasiak poradził sobie na skrzydle z Damianem Ciechanowskim. Ten zdołał jeszcze trącić piłkę na rzut rożny.

36'

Chyba to, co pojawia się w tej relacji, trafia do zawodników ;) Robert Janicki dostaje świetne podanie od Adriana Bielawskiego, ale w ostatniej chwili zablokowali go obrońcy Zagłębia!

35'

Przeważają wzajemne pociągania za koszulkę w wykonaniu obu stron. Żeby tak skupili się na tworzeniu akcji ofensywnych... Tak stworzyli tylko po jednej sytuacji bramkowej...

33'

Robert Sulewski przytomnie zgrywa piłkę klatką piersiową do własnego bramkarza.

33'

Czujni goście radzą sobie we własnym polu karnym po dośrodkowaniu Adriana Bielawskiego. Z dużej chmury nawet nie pokropiło.

31'

Adrian Klimczak dał się złapać w pułapkę ofsajdową.

29'

Zdaniem Tomasza Wajdy Vamara Sanogo przekroczył przepisy w walce o górną piłkę.

27'

Tomasz Wełna skutecznie powstrzymał na skrzydle Konrada Wrzesińskiego. Wślizgiem wybija piłkę na aut.

27'

Ajjj. Szymon Lewicki powinien więcej "wycisnąć" z tej akcji. Dobrze opanował piłkę po górnym zagraniu, ale w kulminacyjnym momencie poślizgnął się.

25'

Kolejna próba Francuza. Tym razem bez większego zagrożenia. Spokojnie interweniuje bramkarz gospodarzy.

22'

Wojciech Małecki ratuje swój zespół przed utratą gola! Z trudem paruje piłkę poza linię końcową po atomowym uderzeniu Vamary Sanogo!

19'

Za mocne podanie Damiana Michalika na wolne pole do Konrada Handzlika pada łupem bramkarza gości.

17'

Robert Janicki podaje nie w tempo do Eusebio Bancessiego. Dawid Kudła wznawia grę od bramki.

16'

Vamara Sanogo na spalonym. Powinien baczniej obserwować ustawienie obrony Olimpii.

14'

Wojciech Małecki łapie piłkę po zbyt głębokiej centrze Tomasza Nawotki.

13'

Tomasz Wełna fauluje Konrada Wrzesińskiego. Rzut wolny dla gości z dość obiecującej pozycji.

12'

W odpowiedzi na solowy rajd zdecydował się Eusebio Bancessi. Po minięciu kilku rywali przymierzył z ok. linii 16. metra. Najpierw został zablokowany, a po chwili uderza daleko od bramki Dawida Kudły.

11'

Vamara Sanogo szukał miejsca do oddania strzału. Gdy w końcu mu się udało, to został zablokowany.

10'

Problem załatwiony. Gra zostaje wznowiona!

7'

Czekamy na ekipę, która załatwiłaby sprawę. Na razie nikogo nie ma. Może szukają łopaty i "wolontariuszy"?

5'

Przerwa w grze. Jeden ze słupków naciągających siatkę za bramką Dawida Kudły... upadł na murawę.

5'

To mógł być gol! Tomasz Wełna wyskakuje najwyżej do centry Roberta Janickiego z rzutu rożnego, po czym uderza głową w stronę bramki! Piłkę z linii bramkowej wybija jednak Mateusz Cichocki!

3'

Od razu swoje warunki gry chcą narzucić gospodarze. Seria stałych fragmentów gry i akcja Konrada Wrzesińskiego, z która radzą sobie obrońcy Olimpii.

1'

Gwizdek sędziego Tomasza Wajdy i pierwsza połowa rozpoczęta!

15:55

Obie "jedenastki" powoli wychodzą na murawę! Za moment losowanie stron. Kapitanami są Matic Zitko i Tomasz Nowak.

15:52

Czyjaś passa dobiegnie dzisiaj końca

15:50

Rezerwowi Olimpii Grudziądz: Patryk Królczyk - Maciej Wolski, Marcin Kaczmarek, Wołodymyr Kowal, Nildo, Hubert Adamczyk, Marcin Woźniak.

15:48

W rundzie jesiennej górą była Olimpia, która wygrała w Sosnowcu po golu Marcina Woźniaka tuż przed końcem spotkania.

Jednak w tabeli sytuacja wygląda zupełnie inaczej - gospodarze, którzy zgromadzili 23 punkty, są na 10. miejscu w tabeli. Grudziądzanie zdobyli 5 "oczek" mniej, ale są na spadkowym, 16. miejscu. Ostatnie cztery mecze porażki.

Jak będzie dzisiaj?

15:46

Rezerwowi Zagłębia Sosnowiec: Matko Perdjić - Rafał Makowski, Patryk Mularczyk, Łukasz Moder, Nuno Jorge Barbosa Malheiro, Wojciech Łuczak, Bartosz Pikul.

15:44

Przed pierwszym gwizdkiem Tomasza Wajdy warto zapoznać się z zapowiedzią Joanny Sobczykiewicz: