Sobota, 5 października 2019, godz. 17:00
1 : 4
Radomiak RadomRadomiak Radom
1. połowa0 : 2
94'

Koniec spotkania! Radomiak Radom pewnie i zasłużenie odnosi 6 z rzędu zwycięstwo pokonując w Suwałkach drużynę Wigier 4:1!

94'

A jednak! GOOOOOOOL!! Mikita wbija gwoździa ! 1:4!

92'

Faul na Aftyce na własnej połowie. Wynik już nie powinien ulec zmianie!

91'

Arbiter dolicza 3 minuty !

91'

Żółta kartka dla Banasiaka!

90'

Gużewski za Ozgę!

87'

Ależ akcja Radomiaka! Makowski na prawą stronę do Mikity, ten dogrywa piłkę na 5 metr do Nowaka, ale gracz gości przenosi piłkę nad poprzeczką!

84'

Sabiłło sam na sam z Kochalskim, ale spalony!

83'

Niewiele dzieje się w tych ostatnich minutach, dużo walki głównie w środku boiska.

82'

Ostatnia zmiana w szeregach gości, Górski opuszcza murawę, a pojawił się Nowak !

76'

Gierach melduje się w miejsce Króla

73'

Banasiak zmienia strzelca dwóch bramek - Leandro!

72'

Perfekcyjne uderzenie Karwota przy prawym słupku bramki i jest już 1:3!

72'

GOOOOOL !! Bezpośredni gol z rzutu wolnego Meika Karwota!

71'

Na 23 metrze piłkę ręką zagrywa Huertas i rzut wolny dla gości! W dogodnej sytuacji są gracze Radomiaka!

69'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego przez Wigry. Po zagraniu Aftyki piłka w posiadaniu Kochalskiego

66'

Dośrodkowanie Mikity przejmuje Kąkolewski i zawodnicy Wigier już na połowie rywali.

63'

Zmiana! Kaput zmienia Lewandowskiego

62'

Leży na murawie Lewandowski, potrzebna pomoc medyczna.

60'

Dośrodkowanie z prawego skrzydła Aftyki, trafia do Bartczaka ten płaskim strzałem umieszcza piłkę w siatce!

60'

GOOOOOOL!!! Robert Bartczak i Wigry łapią kontakt!

58'

Mikita! Płaski strzał na bramkę i broni to Kąkolewski!

57'

Huertas! Pomocnik Wigier ratuje gospodarzy ! Blokuje próbę groźnego strzału Karwota!

55'

Wrzutka w stronę Sołdeckiego, obrońca Wigier nie doszedł do strzału, a chwilę później przewinienie Huertasa i wznowi bramkarz gości.

54'

Faul na 20 metrze. Szansa dla Wigier z rzutu wolnego !

53'

Wrzutka w pole karne, niewygodną piłkę uderza Michalski i tylko boczna siatka!

53'

Abramowicz dośrodkowuje piłkę z lewego skrzydła, mało brakowało aby Huertas wpakował piłkę do własnej bramki! Korner!

49'

Leandro miękka wrzutka w pole karne, ale na posterunku jest Kąkolewski !

47'

To powinnno być 0:3! Świetne zagranie Górskiego na 5 metr do Lewandowskiego i Kąkolewski stanął na przeszkodzie!

45'

Wigry rozpoczynają tę drugą odsłonę gry!

45'

W przerwie gospodarze dokonują zmiany. Łapiński w miejsce Sosnowskiego .

45'

Koniec pierwszej części spotkania! Po dwóch trafieniach Leandro Radomiak prowadzi w Suwałkach 2:0!

45'

GOOOOOL !! Leandro pakuje piłkę pod poprzeczkę! Pewnie wykorzystana jedenastka przez gości!

44'

Sołdecki fauluje w narożniku pola karnego Abramowicza i arbiter Krzton wskazuje na rzut karny!

42'

Żółta kartka dla Górskiego za przewinienie na Karankirwicza.

41'

Wrzutka prosto w rękawice Kochalskiego!

41'

Wigry! Przycisnęli teraz gospodarze! Najpierw uderzał piłkę Huertas, a chwilę później groźne uderzenie Sosnowskiego zablokował Karwot. Jest rzut rożny!

38'

Kolejna groźna akcja Radomiaka, strzał Mikity zablokowany!

34'

Zagranie z lewego skrzydła Mikity trafia do Leandro, ten pięknie lobuje jednego z defensorow gospodarzy i technicznym strzałem pakuje piłkę do siatki!

34'

GOOOOOL !!!!! Setna bramka Leandro !

33'

Uderzenie Makowskiego bardzo niecelne!

32'

Urwał się Mikita , zagrywa piłkę w pole karne ale jest faul! Faul Karankiewicza na 18 metrze! Żółta kartka!

26'

Uderzenie Karwota. Piłkę po koźle łapie golkiper Wigier.

25'

Kartka dla Michała Ozgi za faul na 25 metrze od bramki Kąkolewskiego.

25'

Techniczne uderzenie Sosnowskiego z linii 16 metra, łapie to Kochanowski!

24'

Dośrodkowanie nie znalazło odbiorcy.

21'

Dośrodkowanie Michalskiego, wślizgiem przy słupku wybija Soldecki. Rzut rożny.

18'

Akcja Wigier, dośrodkowanie Bartczaka w pole karne , ale nikt tego nie przejął!

18'

Mocne dośrodkowanie Matuszewskiego prosto w ręce bramkarza.

17'

Kwadrans gry za nami, teraz to gospodarze dłużej utrzymują się przy piłce i próbują stworzyć groźną akcję

16'

Dośrodkowanie trafia prosto w ręce Kochalskiego.

13'

Zdawało się że będzie to za mocne podanie do Bartczaka, przejął to Karwot i wyszedł z piłką poza boisko. Korner dla Wigier

12'

Krótko rozegrany stały fragment gry, zagranie na lewą stronę i rzut rożny !

8'

Faul Maruszewskiego u rzut wolny dla gości z okolic 35 metrów. Doskonała szansa na wrzucenie piłki w pole karne.

7'

Odważne uderzenie Makowskiego, pewnie wyłapuje to Kąkolewski.

6'

Źle rozegranie tego rzutu rożnego. Wznowi Kakolewski.

5'

Uderzenie Mikity zablokowane i pierwszy korner dla przyjezdnych

3'

Pierwsze minuty tego spotkania, przy piłce utrzymują się zawodnicy Radomiaka, gospodarze cofnięci na własnej połowie boiska.

16:59

Od środka rozpoczynają goście i gramy!

16:53

Obie ekipy meldują się na murawie. Gospodarze w białych trykotach, natomiast goście na zielono!

16:45

Obecnie trwa intensywna rozgrzewka obu ekip. Oby ten przedmeczowy trening strzelecki przełożył się na trafienia podczas meczu! Zaczynamy już za kwadrans!

16:38

Wigry to jedna wielka niewiadoma. Klub postanowił rozwiązać kontrakt z trenerem Adamem Fedorukiem. Od poniedziałku stery suwalskiego klubu przejmie Paweł Cretti, który obecnie prowadzi rezerwy Pogoni Szczecin. Dzisiaj na ławce trenerskiej Wigier zasiądzie Donatas Vencevicius.

16:18

Znamy już wyjściowe składy obu ekip, zapowiada się bardzo ekscytujące spotkanie. Wigry po serii meczów bez zwycięstwa zmierzą się z Radomiakiem, który melduje się na pozycji wicelidera!

15:49

Witamy Państwa bardzo serdecznie, punktualnie o godzinie 17:00 rozpocznie się spotkanie pomiędzy Wigrami Suwałki, a Radomiakiem Radom. Na relacje z tego spotkania zaprasza Adrian Milewski!