GKS 1962 Jastrzębie GKS Jastrzębie
90'

Koniec meczu!

90'

Gospodarze szukają trzeciego gola, ale pomylił się teraz jeden z zawodników. Zamiast schodzić do lewej nogi, szukał dryblingu do prawej strony i w efekcie stracił piłkę.

78'

Maciej Górski zmienił Karwota.

76'

"Jedenastkę" arbiter podyktował po interwencji Kulawiaka ręką we własnym polu karnym. Słuszna decyzja sędziego i znowu mamy remis.

75'

GOOOOOOL! PATRYK MIKITA z rzutu karnego!

75'

Tront dopada do piłki przed polem karnym, wystawia na lepszą nogę i z kilkunastu metrów precyzyjnym strzałem pokonuje bramkarza! GKS prowadzi!

73'

GOOOOOOL! DAMIAN TRONT!

71'

Jadach opuszcza plac gry. W jego miejsce pojawia się Szczęch.

67'

Kulawiak nieprzepisowo zatrzymywał rywala. Kartka.

66'

Mróz zmieniony przez Norkowskiego.

62'

Leandro prawdopodobnie nabawił się urazu. Jego miejsce zajmuje Michalski.

60'

Teraz świetna akcja gospodarzy! Zawieszona piłka przez Leandro, próbował ją z woleja uderzyć Mikita. Uderzył jednak wprost w golkipera.

59'

Dlaczego tak kiepsko wykończył to Adamek? Znakomicie poradził sobie na lewym skrzydle Wróbel i zagrał do niepilnowanego kolegi. Napastnik gości miał bardzo dużo czasu w polu karnym, ale uderzył z pierwszej piłki, wysoko nad bramką.

57'

Niecelne podanie zawodnika Radomiaka. Piłkę przejmują goście, po czym znakomicie uruchamiają na prawej stronie Adamka. Napastnik uniknął pułapki ofsajdowej i wyszedł sam na sam z Kochalskim. Uderzył mądrze, bo delikatnie, tuż przy bliższym słupku. Mamy remis!

55'

GOOOOOOOOL! KAMIL ADAMEK!

50'

Mróz uderzył tuż obok bramki Kochalskiego. Nieco żywsi są teraz goście

46'

Zaczynamy drugą połowę!

18:34

Wracamy po przerwie do Radomia. Czy goście doprowadzą do wyrównania? Czy może Radomiak przerwie kiepską passę?

45'

Koniec pierwszej połowy.

44'

Kartką ukarany Kochalski za dyskusje z arbitrem.

39'

Świetna akcja Radomiaka! Rozpoczęli z prawej strony boiska, zrobili przerzut na lewą stronę. Tam na jeden kontakt zagrało ze sobą dwóch piłkarzy, Karwot delikatnie wrzucił w pole karne i przed obrońców wbiegł Nowak, który z najbliższej odległości pokonał bramkarza.

Duża w tym zasługa stanu murawy. Nawierzchnia spowodowała, że futbolówka nieco zwolniła, ale gratulacje dla napastnika, który wykorzystał warunki i dał drużynie prowadzenie.

37'

GOOOOOOOL! DAMIAN NOWAK!

34'

Leandro intuicyjnie uderzył na bramkę Drazika, ale czujnie bramkarz GKS-u.

31'

Żółtą kartką ukarany Mikita.

30'

Diagonalne podanie do ustawionego na prawej stronie Tronta, ten zagrał do Adamka, który wywalczył rzut rożny.

28'

Rzut rożny wywalczony przez gości. Do piłki w rogu podchodzi Ali.

26'

Najlepsza okazja w tym meczu! Dośrodkowanie z prawego skrzydła zostało przecięte przez pierwszego obrońcę GKS-u. Futbolówka szczęśliwie spadła pod nogi Leandro, który uderzał z pierwszej piłki. Miał odsłonięty cały prawy róg bramkarza, lecz uderzył w zupełnie inną stronę, w dodatku niecelnie.

21'

Ali znalazł "uliczkę", którą zagrał do Adamka, lecz ten znajdował się na wyraźnym spalonym.

19'

Jedna z nielicznych akcji gości przed polem karnym Radomiaka. Tront mógł zgrać kąśliwą piłkę w pole karne, ale trafił nieczysto i szybko została ona mu odebrana.

17'

Kochalski pewnie chwycił futbolówkę po dośrodkowaniu. Chciał szybko wznowić grę, ale zablokowali go piłkarze w polu karnym.

14'

Leandro miał kawałek wolnej przestrzeni, zdecydował się zagrać na środek do Makowskiego, który bardzo niecelnie uderzył z dystansu.

12'

Dalekie, górne zagranie w stronę Mikity, zawodnik Radomiaka za wysoko dośrodkował w pole karne i żaden z kolegów nie przeciął tego zagrania.

9'

Bardzo spokojny, leniwy wręcz, początek spotkania dla obu drużyn. Chyba jeszcze nie mieliśmy strzału

6'

Gospodarze domagali się rzutu wolnego przed polem karnym Drazika. Widzieli bowiem zagranie ręką jednego z defensorów. Gwizdek arbitra Damiana Kosa milczy

3'

Zamieszanie w polu karnym GKS-u, ale żaden z piłkarzy Radomiaka nie mógł oddać strzału. Zagrożenie oddalił jeden z obrońców.

17:32

Rozpoczęli!

17:29

Zawodnicy wyszli na murawę, przywitanie trenerów z sędziami. Za chwilę zaczynamy.

17:24

Ławka rezerwowych gości: Pawełek – Mazurkiewicz, Jaroszek, Norkowski, Skórecki, Żak, Szczęch, Gajda, Liszka

17:22

Ławka rezerwowych gospodarzy: Haluch, Górski, Klabnik, Lewandowski, Luiz, Michalski, Pietrzyk, Sokół, Winsztal

17:20

Ostatni raz oba zespoły grały ze sobą jeszcze w II lidze. W sezonie 2017/2018 u siebie Jastrzębie przegrało 1:2, w rewanżu był remis 1:1, tracąc gola w doliczonym czasie rzutu karnego.

17:19

Gospodarze dzisiejszego spotkania przegrali dwa ostatnie mecze - z GKS Bełchatów (0:3) i Warta Poznań (0:2). Teraz zapowiadają, że czas na przełamanie się w meczu z Jastrzębiem.

17:19

Drazik wraca jednak do pierwszego składu jastrzębian, a więc uraz nie okazał się bardzo groźny.

17:18

W ostatnim meczu piłkarze z Jastrzębia zremisowali u siebie z GKS Bełchatów 1:1. Gospodarze żałowali straty punktów na swoim stadionie, ale sztab szkoleniowy bardziej zmartwiła kontuzja Grzegorza Drazika. Bramkarz GKS Jastrzębie został trafiony w głowę i musiał opuścić boisko. Jego miejsce, zaliczając debiut, zajął Mariusz Pawełek.