Leandro wszedł na boisko w miejsce Fundambu.

GOOOOOOOOOOOL! 2:0 DLA PUSZCZY! MAKSYMILIAN SITEK!

Piotr Stawarczyk wszedł w miejsce Jewhena Radionowa.

Maciej Górski przestrzelił w doskonałej sytuacji po podaniu Dominika Sokola!

Dawid Abramowicz zameldował się na boisku w miejsce Damiana Jakubika.

46'

Druga połowa już się rozpoczęła!

18:34

Puszcza do przerwy prowadzi z Radomiakiem, a Bruk-Bet bezbramkowo remisuje z z Odrą Opole, podobnie jak Chrobry z Podbeskidziem. Niepołomiczanie mogą przesunąć się na szóstą, barażową lokatę jeśli odniosą zwycięstwo, a Termalica przegra swój mecz i Chrobry nie pokona Podbeskidzia.

45'

Koniec pierwszej połowy! Puszcza prowadzi z Radomiakiem 1:0!

28'

Maciej Górski został napomniany przez arbitra żółtą kartką.

18'

Dominik Sokół przymierzył z dystansu. Niewiele brakowało. Piłka poszybowała minimalnie ponad bramką Puszczy.

12'

Mateusz Lewandowski został ukarany żółtą kartką.

10'

Maksymilian Sitek rozpędził się na prawej stronie, ale jego centra była niedokładna.

3'

GOOOOOOOOOL! 1:0 DLA PUSZCZY! JEWHEN RADIONOW!

1'

Pierwszy gwizdek arbitra! Gramy!

17:34

Spotkanie w roli arbitra głównego poprowadzi sędzia Marcin Szrek z Kielc.

17:15

Ostatnie pięć spotkań Puszczy to porażka, dwa zwycięstwa z rzędu i dwa remisy. Radomiak spisał się ostatnio jeszcze lepiej, bo ma na koncie trzy zwycięstwa, w tym ostatnio bardzo okazałe, z Miedzią Legnica 3:0.

17:10

Puszcza miała szanse na udział w barażach, ale ograniczyła je niemal do zera, remisując w poprzedniej kolejce z GKS-em Bełchatów. Teraz ma o dwa punkty mniej od szóstej Termaliki i o punkt mniej od Chrobrego. Radomiak na pewno zajmie czwarte miejsce. W pierwszym barażu, radomska drużyna będzie gospodarzem. Rywal jeszcze nie jest znany. Może być to ktoś z dwójki Miedź Legnica i Bruk-Bet Termalica.

17:05

W sobotę o godz. 17:40 rozpoczną się wszystkie mecze ostatniej 34. kolejki Fortuna 1 Ligi. Puszcza ma już tylko iluzoryczne szanse na baraże. Z kolei Radomiak na pewno zagra w barażach z czwartego miejsca w tabeli. Obecnie ma siedem punktów przewagi nad niżej uplasowaną Miedzią. Witamy w relacji LIVE z meczu Puszcza - Radomiak!