Zagłębie SosnowiecZagłębie Sosnowiec
2 : 0
Podbeskidzie Bielsko-BiałaPodbeskidzie Bielsko-Biała
19:53

Zagłębie pokazało klasę i ustabilizowało swoją sytuację w tabeli. Podbeskidzie nie stwarzało wielu okazji i zasłużenie ponieśli porażkę

95'

Sędzia kończy spotkanie !

91'

Hanzel ukarany żółtą kartką

90'

Sędzia dolicza 5 minut !

90'

Palawandiszwili oddaje strzał, po którym piłka opuszcza stadion

87'

Gospodarze uspokoili grę i nie spieszą się z rozgrywaniem piłki, Podbeskidzie próbuje zaatakować bramkę Kudły, ale defensywa Zagłębia jest dobrze zorganizowana

79'

Żółtą kartką ukarany Bougaidis

77'

Ostatnia zmiana w zespole gości, boisko opuszcza Sabala, a zastępuje go Kozak

76'

Sanogo przed szansą i fatalnie marnuję swoją sytuację

74'

Strzał Tomczyka zza pola karnego i tylko jęk zawodu

73'

Ostatnia zmiana w zespole Zagłębia, na murawie pojawia się Mularczyk w miejsce Banasiaka

71'

Milewski ukarany żółtą kartką

67'

Zmiana w zespole gospodarzy, boisko opuszcza Lewicki, a zastępuje go Sanogo

67'

Żółta kartka dla Oleksego

64'

Świetne uderzenie Banasiaka z rzutu wolnego, strzał był bardzo mocny, a Leszczyński bez szans

63'

Gospodarze podwyższają prowadzenie !

61'

Pierwsza zmiana w ekipie Zagłębia, Cristovao zastępuje Wrzesińskiego

56'

Kolejna zmiana w zespole Podbeskidzia, na boisku pojawia się Tomczyk, a murawę opuszcza Kostorz

47'

Zmiana w zespole Podbeskidzia, boisko opuszcza Rakowski, a zastępuje go Chmiel

45'

Sędzia rozpoczyna drugą połowę spotkania, od środka goście !

18:52

Zawodnicy wracają na murawę !

18:47

Zapraszamy za 15 minut na kolejną dawkę emocji !

18:47

Zagłębie prezentuje się bardzo dobrze w dzisiejszym spotkaniu. Podbeskidzie po dobrym początku zostało zepchnięte do defensywy. Nie ustrzegli się jednak błędu i po rzucie rożnym stracili bramkę

45'

Sędzia kończy pierwszą część spotkania !

40'

Kolejne 10 minut upływa, a stan meczu się nie zmienia. Zagłębie kontroluje grę, a goście się bronią

30'

Wcześniej żółtą kartką napomniany Sabala

31'

Dośrodkowanie Banasiaka z rzutu rożnego na bramkę zamienia Lewicki

30'

Zagłębie na prowadzeniu !

28'

Kolejna okazja dla Sabali. Po indywidualnej akcji oddał płaski strzał i Kudła musiał się nagimnastykować, żeby złapać to uderzenie

25'

Płaskie uderzenie Jędrycha z 25 metrów, ale bramkarz łapie piłkę

24'

Dobra akcja gości, Kostorz wpadł w pole karne, ale nikt nie zamknął jego podania, ostatecznie piłka wyleciała z pola karnego, a tam mocne uderzenie ponad bramką oddał Oleksy

18'

Strzał Sabali z rzutu wolnego, ale kompletnie pozbawiony siły

14'

Sierpina w indywidualnej akcji, ale jego strzał został zablokowany i rzut rożny dla Podbeskidzia

11'

Akcja gospodarzy i strzał Lewickiego z 11 metrów, ale strzał słaby i bramkarz bez problemu łapie piłkę

6'

Dośrodkowanie Puchacza, ale łapie Leszczyński

1'

Pierwszy strzał w meczu, ale zawodnik gości nie trafia w światło bramki

18:01

Zaczęli !

17:45

17:44

- Atmosfera w szatni jest super, a najważniejsze w tym wszystkim jest to, że każdy z nas jest do dyspozycji trenera przed meczem z Bielskiem. Bardzo chcemy, aby był pełny stadion. Kiedy jak nie teraz? - pyta Żarko Udovicić.

17:41

Podbeskidzie w tym sezonie już nie ma szans na awans oraz zapewniło sobie utrzymanie w Nice 1. Lidze. Zatem spotkanie z Zagłębiem nie ma dla bielszczan większego znaczenia.

17:40

Witamy. Zespołowi z Sosnowca do awansu pozostały jeszcze trzy kroki. Pierwszym z nich jest zwycięstwo z Podbeskidziem. Czy Zagłębie wygra piąte z rzędu spotkanie i przybliży się do awansu?