Ruch ChorzówRuch Chorzów
2 : 0
Bytovia BytówDrutex-Bytovia Bytów
93'

Koniec! Ruch wygrywa z Bytovią 2:0 na inaugurację rundy wiosennej w Nice 1 Lidze. Dziękujemy za uwagę.

93'

Jeszcze aut dla Bytovii.

92'

Piłka w rękach Bankowa. Golkiper Ruchu ucierpiał w starciu z jednym z rywali.

90'

Rzut wolny wykonywał Hołownia. Podkręcił piłkę, chcąc zaskoczyć bramka, lecz zrobił to niecelnie.

90'

Arbiter dolicza 3 minuty.

90'

Faul na Mello przed polem karnym. Wilczyński obejrzał żółtą kartkę.

87'

Kolejny aut dla Bytovii na wysokości pola karnego Ruchu. Wybija Trojak.

85'

Ostatnia zmiana w Ruchu. Schodzi Majewski, a w jego miejsce 16-letni Bogusz.

84'

Znowu przerwa w grze. Leży Majewski.

82'

Zarówno Trojak, jak i Hebel wrócili na boisko.

81'

Przerwa w grze. Leżą Hebel i Trojak.

79'

Zmiana w Ruchu. Za Posinkovicia wchodzi Walski.

74'

Zamieszanie w polu karnym Bytovii. Przed stuprocentową szansą stanął Marković, lecz obronił Szromnik.

73'

Zbyt lekkie dogranie Wojciechowskiego do Majewskiego. Na rzut rożny wybija jeden z obrońców.

72'

Ładny zwód Urbańczyka. Ograł dwóch rywali. Jeden z nich nie widział innej możliwości i faulował kapitana Ruchu.

71'

Kontra Ruchu. Hołownia do Majewskiego, lecz napastnik Niebieskich za mocno wypuścił sobie piłkę.

70'

Ostatnia zmiana w Bytovii. Za Dudę pojawia się Wróbel.

69'

Kolejna dobra okazja Majewskiego, ale z dobrej strony pokazał się golkiper Bytovii. Rożny dla Ruchu.

66'

Strzał Trojaka z dystansu okazał się bardzo niecelny. Grę wznowi bramkarz Bytovii.

65'

Boisko opuszcza Przybecki, który nabawił się urazu. W jego miejsce pojawia się Mello.

64'

Hebel zdecydował się na strzał z dystansu. Obok bramki Bankowa.

62'

Błędu Szromnika nie wykorzystał Majewski. Trafił wprost w bramkarza, lecz gol nie mógłby być uznany. Zawodnik Ruchu był na spalonym.

60'

Druga zmiana w Bytovii. Za Biela na boisku melduje się Hebel.

58'

Rzut wolny dla Bytovii z około 20. metra. Broni Bankow!

57'

Żółta kartka dla Markovicia.

57'

Majewski zagrał do Urbańczyka, lecz ten zgubił piłkę. Przechwycili goście z Bytowa.

56'

Przybecki już na murawie. Przy piłce Bytovia.

55'

Gra toczy się bez opatrywanego przy linii bocznej Przybeckiego

55'

Przybecki leży na murawie. Interweniują fizjoterapeuci Ruchu.

52'

Frekwencja na dzisiejszym meczu: 4800 kibiców

51'

Krótka przerwa w grze. Na murawie leżał Trojak.

50'

Z dystansu huknął Urbańczyk! Piłka co prawda przeleciała nad poprzeczką, ale zrobiło się groźnie.

48'

Wilczyński wrzucał piłkę z autu w pole karne Ruchu, ale dobrze poradził sobie Marković. Oddalił zagrożenie.

46'

W przerwie nastąpiła zmiana w zespole Bytovii. Adamek w miejsce Wilka.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę!

45'

Koniec pierwszej połowy. Ruch Chorzów prowadzi 2:0 z Bytovią po samobójczym trafieniu Stasiaka i golu Majewskiego. Warto pochwalić Przybeckiego, który jest motorem napędowym zespołu, a większość akcji konstruowanych jest właśnie prawym skrzydłem.

44'

Kamiński starał się zaskoczyć Bankowa strzałem piętką, ale uderzenie było zbyt lekkie i piłka znalazła się w rękach bramkarza.

43'

Żółta kartka dla Wolskiego za faul na Posinkoviciu.

41'

2:0 dla Ruchu! Debiutanckie trafienie zalicza Mateusz Majewski, dodajmy w swoim pierwszym, ligowym występie w barwach Ruchu Chorzów!

40'

Aut dla Bytovii, nieporozumienie pomiędzy Bankowem, a stoperami i piłka zmierzała do bramki. Znów ratował sytuację Hołownia!

39'

Bardzo dobry przechwyt Trojaka. Zagrał w tempo do jednego z kolegów, który wywalczył rzut rożny.

36'

Sporo chaosu na boisku. Bytovia stara się podejść bliżej pola karnego Ruchu, jednak dobrze w odbiorze piłki radzi sobie dziś Posinković.

32'

Aut dla Bytovii na wysokości pola karnego. Wybija Kowalski, lecz goście znów wznawiają grę z autu. Zawodnicy Ruchu wybili piłkę na rzut rożny, lecz i z niego piłkarze Bytovii nie stworzyli zagrożenia pod bramką Niebieskich. Futbolówkę wybił jeden z zawodników gości.

28'

Mocno potraktowany Majewski. Arbiter odgwizdał rzut wolny dla Ruchu.

26'

Z akcją chciała wyjść Bytovia, lecz pogubił się Wilk i stracił piłkę. Przechwycił ją Posinković i dośrodkował w pole karne wprost pod nogi Przybeckiego, który nie trafił w piłkę! Mogło być 2:0 dla Ruchu.

24'

Faul Trojaka i rzut wolny dla Bytovii.

23'

Znowu dobra akcja Ruchu! Posinković przechwycił piłkę i zagrał na lewe skrzydło do Hołowni. Obrońca zbyt mocno dośrodkował w pole karne. Kowalski zdołał jednak wywalczyć rzut rożny.

21'

Dobra akcja Ruchu. Przybecki zagrał w tempo do Kowalskiego, a ten wywalczył rzut rożny. Po dośrodkowaniu najwyżej w polu karnym Bytovii wyskoczył Trojak. Oddał strzał głową, a kibice już widzieli piłkę w bramce. Pomocnik chorzowian minimalnie przestrzelił!

17'

Akcję Ruchu rozpoczął Kowalski, lecz w polu karnym nie było żadnego z jego kolegów. Piłkę przechwycili stoperzy Bytovii.

16'

Aut dla Bytovii na wysokości pola karnego. Kamiński przegrywa pojedynek z jednym z piłkarzy Ruchu. Przy piłce gospodarze.

15'

Akcja chorzowian prawą stroną. W pole karne zagrywał Wojciechowski, ale Bytovia oddala zagrożenie.

14'

Drugi rzut rożny dla Bytovii. Piłka wpadła do bramki Bankowa, lecz arbiter najpierw odgwizduje faul. Grę wznawia golkiper Niebieskich.

12'

Faul na zawodniku Ruchu. Marković od rzutu wolnego zagrywa na połowę Bytovii, a tam Hołownia wywalczył aut.

9'

Dobra akcja Bytovii, ale Hołownia ratuje sytuację i wybija piłkę z linii bramkowej!

7'

Rzut rożny dla Bytovii. Goście kompletnie nie wykorzystali szansy i piłka przeleciała na drugą stronę boiska. Od autu Ruch.

5'

Strata chorzowian w środku pola, jednak atak gości został przerwany. Przy piłce utrzymuje się Ruch.

3'

Miłosz Przybecki otrzymał świetne podanie od jednego z kolegów, w polu karnym szukał Majewskiego, lecz uprzedził go Stasiak, który niefortunnie wpakował piłkę do własnej bramki.

3'

Gol! Piłkę do własnej bramki wpakował Michał Stasiak.

2'

Faul na Bartoszu Bielu. Rzut wolny dla Bytovii.

1'

Zaczynamy! Od środka Niebiescy.

16:57

Zawodnicy wychodzą z tunelu. Mecz poprzedzi minuta ciszy.

16:47

Piłkarze obu drużyn zeszli już do szatni. Za dziesięć minut zaczynamy!

16:36

Wyjściowa jedenastka Bytovii:

16:35

Skład Ruchu:

16:31

Witamy ze stadionu przy ulicy Cichej 6 w Chorzowie. Relację live z meczu Ruch - Bytovia przeprowadzi Joanna Sobczykiewicz.