Raków CzęstochowaRaków Częstochowa
0 : 0
Odra OpoleOdra Opole
21:14

Raków zdobył pierwszy punkt wiosną, ale forma drużyny Marka Papszuna jest daleka od ideału. Na pewno nie tego oczekiwano w Częstochowie. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje LIVE z meczów Nice 1 Ligi!

93'

Koniec! Odra miała możliwość zagrożenia bramce Szumskiego w ostatniej minucie ze stałego fragmentu gry, jednak bramkarz Rakowa pewnie złapał piłkę i w tym samym momencie arbiter zakończył dzisiejsze spotkanie!

92'

Mondek uderza lewą nogą, lecz trafia w jednego z obrońców Odry!

90'

Arbiter doliczył 3 minuty.

89'

Żółta kartka dla Radwańskiego.

85'

Ostatnia zmiana w Odrze. Schodzi Niziołek, wchodzi Peroński.

85'

Faul Niewulisa. Żółta kartka dla piłkarza Rakowa.

83'

Złe zagranie Radwańskiego i przy piłce goście z Opola.

80'

Ostatnia zmiana w Rakowie. Schodzi Formella, a w jego miejsce Embalo.

79'

Zmiana w Odrze. Schodzi Mikinić, a w jego miejsce wchodzi Marzec.

75'

Prawie komplet publiczności dziś na stadionie przy Limanowskiego. Na wsparcie mogą liczyć też goście - z Opola przyjechała grupa sympatyków Odry.

74'

Świetne zagranie Formelli do Czerkasa! Dwukrotnie do interwencji zmuszony był Kuchta... jak okazało się po chwili, bramka i tak by nie padła - arbiter odgwizdał spalonego Czerkasa.

71'

Druga zmiana w Rakowie. Schodzi Rachmanow, a wchodzi Łabojko.

69'

Pierwsza zmiana w Odrze. Schodzi Ledecky, który miał na swoim koncie żółty kartonik, a w jego miejsce wszedł Marek Gancarczyk.

68'

Formella przedzierał się w pole karne, ale obrońcy gości skutecznie powstrzymali jego atak.

66'

Pierwsza zmiana w Rakowie. Schodzi Mateusz Zachara, a w jego miejsce pojawia się Adam Czerkas.

66'

Żółta kartka dla Niziołka.

65'

Malinowski chciał zagrać w pole karne do jednego z kolegów. W porę interweniował obrońca Odry. Tylko rzut rożny dla Rakowa.

61'

Strzał Tomalskiego. Znów dobrze Kuchta - piłka znalazła się w jego rękach.

57'

Zachara nie wykorzystał dobrego podania od Radwańskiego. Piłka dla Odry.

55'

Faulowany Malinowski. Tym razem bez kartki dla zawodnika Odry.

54'

Wrzutka w pole karne - piąstkuje Kuchta, ale przy piłce nadal Raków. Kolejna wrzutka zakończona rzutem rożnym dla gospodarzy.

53'

Krótka przerwa w grze, bo na boisku leżał Kuchta. Po chwili golkiper Odry wznawia grę.

49'

Żółta kartka dla Karola Mondka.

46'

Wracamy po przerwie! Czas na drugie, oby lepsze 45. minut.

45'

Koniec pierwszej połowy! Piłkarze schodzą na przerwę przy bezbramkowym remisie. Liczymy na gole w drugiej części spotkania.

43'

Ostry faul Boneckiego na Radwańskim. Żółta kartka dla piłkarza Odry.

42'

Strzał Tomalskiego, lecz piłka ląduje w rękach Kuchty.

40'

Rzut rożny dla Rakowa. Figiel wrzucił piłkę w pole karne, jednak arbiter odgwizdał nieprzepisowe zagranie piłkarza gospodarzy.

38'

Niedokładne zagranie na prawe skrzydło jednego z piłkarzy Rakowa. Aut dla Odry.

34'

Rzut rożny dla Odry, ale piłkę z szesnastki spokojnie wybija Rachmanow.

30'

Żółta kartka dla Łukasza Góry.

29'

Niecelny strzał Formelli.

28'

Gospodarze mieli sporo szczęścia. Piłka leciała w okienko bramki Szumskiego po strzale Wodeckiego - zabrakło tylko kilka centymetrów! Groźna kontra w wykonaniu gości!

26'

Pierwsza żółta kartka. Ukarany nią Ledecky za faul na Górze.

25'

Daleki, jednak niedokładny wykop Szumskiego. Przechwytują zawodnicy Odry.

20'

Najpierw Szumskiego starał się zaskoczyć Trznadel, jednak golkiper Rakowa poradził sobie z tym uderzeniem. Szybko wznowił grę i uruchomił Malinowskiego. Trochę zabrakło, a przy Limanowskiego oglądalibyśmy pierwszego gola.

18'

Podanie do Zachary, lecz napastnik Rakowa wycofał piłkę. Gospodarze przez moment w ataku pozycyjnym, jednak szybko doskoczyli do nich piłkarze Smyły i odebrali futbolówkę.

14'

Pierwsza groźna akcja Odry! Czujnie w bramce Szumski.

13'

Rzut rożny dla Rakowa. Piłka trafiła pod nogi Rachmanowa, a ten oddał bardzo niecelny strzał na bramkę Kuchty.

11'

Faul Mondka. Rzut wolny dla Odry.

10'

Znów próbuje Malinowski, jednak po raz kolejny został powstrzymany przez obrońców Odry.

9'

Raków przerwał atak Odry lewym skrzydłem, jednak podopiecznym trenera Papszuna nie udało się wyprowadzić kontrataku.

7'

Dobre podanie do Tomalskiego, jednak piłkarz gospodarzy nie zdołał utrzymać się przy piłce. W porę zareagowała defensywa rywali.

6'

Groźnie pod bramką Szumskiego. Futbolówka ostatecznie znalazła się w rękach nowego bramkarza Rakowa.

4'

Podanie Niewulisa do Zachary, lecz szybciej przy piłce znalazł się golkiper Odry - Mateusz Kuchta.

2'

Szarża Malinowskiego w pole karne zakończona tylko autem dla gospodarzy.

1'

Zaczynamy!

19:14

Przypomnijmy, że pierwotnie to spotkanie miało zostać rozegrane 17 marca, lecz zostało odwołane ze względu na zły stan murawy w Częstochowie.

19:05

A tak wygląda skład gospodarzy na zaległy mecz 22. kolejki Nice 1 Ligi.

19:02

Tak prezentuje się "jedenastka" gości z Opola na dzisiejszy mecz:

19:01

Zapraszamy na relację LIVE z meczu Raków Częstochowa - Odra Opole. Pierwszy gwizdek arbitra o godzinie 19:21!