Chrobry GłogówChrobry Głogów
19:49

Dziękujemy że byliście Państwo z nami, to już wszystko ze Stadionu Miejskiego w Bielsku Białej, już teraz zapraszamy na kolejne relacje LIVE!

94'

Koniec! Podbeskidzie wygrywa z Chrobrym Głogów 1:0 po bramce Ilieva z rzutu karnego!

93'

Iliev wychodzi sam na sam, blokuje wślizgiem strzał defensor Głogowa, piłkę turlającą się do bramki na linii wyłapuje Janicki!

92'

Zamieszanie w polu karnym, nie trafiają w piłkę i jedni, i drudzy, wybija w końcu Malec, i to tak szczęśliwie, że od bramki rozpocznie Leszczyński.

91'

3 minuty doliczone do podstawowego czasu gry.

90'

Ręka WIktorskiego. Około 25 metrów do bramki Leszczyńskiego, jedna z ostatnich okazji Głogowa na wyrównanie.

87'

Ostatnia zmiana w tym meczu. Na placu gry zameldował się Moskwik, który zastąpił Rakowskiego.

86'

Ilków - Gołąb dogrywał w pole karne, Leszczyński łapie, chwile leży na murawie, cenne sekundy skradzione.

84'

Druga zmiana w Podbeskidziu. Tomasz Podgórski zmienił Miłosza Kozaka.

82'

Śpieszą się bardzo goście, ale nie potrafią przedostać się pod bramkę Leszczyńskiego. Wrzutki regularnie są wybijane przez Górali.

80'

Pierwsza zmiana w zespole Podbeskidzia. Opuścił plac gry Sabala, ze niego trener wprowadził Pawła Tomczyka.

78'

Gospodarze w natarciu, z dogodnej pozycji uderzał Kozak, zablokowane jednak to uderzenie.

76'

Głogów w ataku pozycyjnym, wrzutka w pole karne pewnie przejęta przez Leszczyńskiego. Po chwili daleki wykop nie trafia do żadnego z graczy gospodarzy i znów atak gości.

73'

Wrzucał piłkę Hanzel z rzutu wolnego, dobre mocne podanie wychwycił Janicki.

72'

Podbeskidzie stara się utrzymywać przy piłce i nie dopuszczać Chrobrego pod własną bramkę. Dużo chaosu, walki w środku pola, trener Nocoń jednak dalej nie decyduje się na zmiany.

69'

Kowalczyk znów strzelał z dystansu, nie wychodzą dziś snajperowi Chrobrego jednak te uderzenia.

68'

Sierpina dośrodkował do ilieva, ten wystawił Rakowskiemu, piłka dobrze uderzona, ale zablokowana przez Michalca!

67'

Ilków - Gołąb próbował uderzać, albo i wrzucać, nie do końca wiadomo. Wiadomo za to że nie wyszło mu to kompletnie.

65'

Świetna interwencja Malca w polu karnym, gdyby nie jego wślizg czystą sytuację miałby Kowalczyk. Po chwili nożycami próbował Danielak, ale piłka przeszła nad ochronnymi sitakami za bramką Leszczyńskiego.

64'

Ogromne zamieszanie w polu karnym, mało zabrakło żeby defensorzy gości sami wepchnęli piłkę do własnej bramki, ostatecznie sędzia odgwizduje przewinienie jednego z zawodników Gorali. Zaczęło się dziać!

62'

Doskonałe prostopadłe podanie Ilieva, Kozak wychodzi sam na sam, ratuje drużynę Janicki!

60'

Mogli od razu podwyższyć gospodarze! Kozak fatalnie jednak podał w pole karne, między dwóch swoich kolegów!

58'

Trafia Dimitar Iliev! Płaski strzał w prawy róg, bramkarz rzucił się w drugą stronę - Podbeskidzie na prowadzeniu!

58'

I Trytko zmienia na placu gry Machaja.

57'

Zmiana wcześniej - Borecki schodzi wchodzi za niego Bach

57'

Karny dla Podbeskidzia! Ręką zagrywał Michalski!

55'

W kontrataku wyszli goście, akcja kończy się strzałem zza pola karnego Kowalczyka, pewnie łapie Leszczyński.

54'

Wrzutka Oleksego w pole karne wybita przez Michalskiego na rzut rożny.

53'

Podbeskidzie w posiadaniu piłki, ale niewiele z tego wynika. Po długim rozgrywaniu piłki gospodarze wycofują do linii obrony, na co publiczność reaguje gwizdami.

50'

Uderzenie z dystansu broni Janicki! Chwilę później rzut rożny, piłkę w polu karnym dostaje Wiktorski, kiksuje i piłka poza placem gry.

48'

Rakowski przy wyprowadzaniu piłki podaje poza linię boczną, w sytuacji gdy obok siebie miał dwóch kolegów. Niestety gra gospodarzy nie wygląda najlepiej.

46'

Rozpoczynamy drugą część spotkania!

46'

Przed pierwszym gwizdkiem zmiana w zespole gości - Napolova zmienił na placu gry Danielak.

18:54

A w przerwie widzieliśmy ciekawą i bardzo piękną sytuację - na płycie boiska Magda powiedziała "Tak" Dawidowi, oświadczyny zostały przyjęte! Gratulujemy młodym zakochanym, a za chwilę wracamy na drugą połowę spotkania!

45'

Koniec pierwszej połowy! Gwizdy żegnają piłkarzy schodzących do szatni. Bardzo słaby mecz w Bielsku, po 45 minutach Podbeskidzie bezbramkowo remisuje z Chrobrym Głogów.

45'

Sabala zgrał piłkę do Ilieva, ten minął obrońcę popędził środkiem boiska na bramkę, zatrzymał go ostatni stoper Chrobrego - Michał Michalec.

43'

Hanzel przenosi piłkę wysoko nad poprzeczką.

43'

Metr przed polem karnym faulowany Sierpina. Doskonała będzie sytuacja dla gospodarzy na objęcie prowadzenia.

41'

Michał Borecki obejrzał pierwszą w tym meczu żółtą kartkę.

40'

Hanzel uderza z rzutu wolnego na bramkę, piłka odbija się w murze od... Sierpiny. Od bramki Janicki.

38'

Ożywili się Górale! Sierpina prawą stroną, zagrał na klepkę z Ilievem, wyszedł na wolne pole i dośrodkował w pole karne, nieczysto trafia w futbolówkę głową Kozak!

36'

Ależ okazja! Wybicie Leszczyńskiego, Mandrysz mija się z piłką, Sabala z Kozakiem wychodzą przeciwko defensorowi Chrobrego, Sabala mógł zrobić wszystko, podawać do Kozaka albo uderzać na bramkę, podał pod nogi obrońcy.

34'

Kontratak Podbeskidzia, Sabala dostaje piłkę na środku boiska, rozciąga grę do boku, wrzutka w pole karne Kozaka ląduje na głowie Michalskiego, Chrobry w posiadaniu piłki.

31'

Stały fragment gry dla gospodarzy, piłkę zagraną w pole karne przewrotką próbował uderzać Kozak, nie trafił czysto w futbolówkę.

28'

Przed chwilą w polu karnym piłkę opanował Sierpina, uderzył zbyt słabo żeby zaskoczyć Janickiego i bramkarz nie miał problemów z chwytem.

26'

Bardzo słabe widowisko dziś oglądamy w Bielsku. Kompletnie zagubiona wydaje się ekipa Adama Noconia, Chrobry nie forsuje tempa, ale kontroluje sytuacje na boisku.

25'

Borecki ruszył w kontrze lewą stroną, dogonił go Malec, mimo to nadal przy piłce utrzymują się goście.

24'

Gwizdy na Stadionie Miejskim, kibice mocno niezadowoleni są z nieporadności Podbeskidzia.

21'

Sierpina próbował podać piłkę na wolne pole do Sabali, znów niedokładnie, brakuje pomysłu na grę, widać dużą nerwowość w grze Górali.

20'

Dobre, crossowe podanie Wiktorskiego do Kozaka, gdyby lepiej przyjął pomocnik Górali, mogłaby wyjść z tego groźna akcja. Po chwili Iliev zdołał wywalczyć rzut rożny.

18'

Urwał się rywalom lewą stroną aktywny Machaj, jego wrzutka była jednak zbyt niecelna i piłka opuściła plac gry.

17'

Rzut wolny dla Podbeskidzia, szansa na wrzutkę w pole karne. Podanie Kozaka minęło jednak wszystkich zawodników w polu karnym, od bramki rozpoczyna Janicki.

15'

Napolov dostał świetne podanie na lewej stronie, ale przegrał pojedynek z obrońcą Podbeskidzia. Chrobry cały czas utrzymuje się przy piłce, gospodarze mają problem z wymianą kilku podań.

13'

Sytuacje, które stworzyły sobie obie drużyny wynikały z rażących błędów rywala. Dużo niedokładności oraz walki w środku pola widzimy w tych początkowych 13 minutach.

10'

Na jednej z trybun kibice wywiesili transparent "Nasz doping będzie taki jak gra naszych piłkarzy". Jak nie trudno się domyślić, żadnego wsparcia z tamtej strony boiska nie słychać.

9'

Sierpina uderza na bramkę, piłka odbija się jeszcze od któregoś z obrońców, i z problemami przenosi futbolówkę nad poprzeczką Janicki! Po rzucie wolnym nie udało się gospodarzom stworzyć większego zagrożenia.

7'

Faulowany Sierpina, sędzia dyktuje rzut wolny. Około 25 metrów do bramki gości.

6'

Ależ akcja gości! Machaj wyszedł sam na sam z Leszczyńskim, bramkarz gospodarzy jednak górą! Doskonała okazja do objęcia prowadzenia!

3'

Kowalczyk przejął piłkę pod polem karnym, odegrał do Machaja, ten jednak wrzuca prosto na głowę Wiktorskiego. Podbeskidzie od linii obrony konstruuje atak pozycyjny.

2'

Kowalczyk stracił piłkę, kontra Podbeskidzia zatrzymana przez defensorów gości.

1'

I gramy! Pierwszy gwizdek sędziego Kornela Paszkiewicza, w ataku pozycyjnym Podbeskidzie.

17:59

Od środka rozpoczną gospodarze.

17:57

Piłkarze już są na murawie, za chwilę losowanie stron.

17:42

Ławka rezerwowych Chrobrego Głogów: Gospodinov, Danielak, Kona, Szczepaniak, Bach, Trytko, Kaczmarek

17:41

Ławka rezerwowych Podbeskidzia: Fabisiak, Kolar, Tomczyk, Magiera, Podgórski, Kostorz, Moskwik

17:38

Goście w ostatniej kolejce przełamali swoją niemoc, i po serii 5. meczów bez zwycięstwa pokonali na wyjeździe Stomil Olsztyn 2:1. Podopieczni Grzegorza Nicińskiego zgromadzili dotychczas 27. punktów, co pozwala zajmować im 5. miejsce w ligowej tabeli.

17:35

Gospodarze od pięciu spotkań nie potrafią pokonać swoich rywali. W ostatniej kolejce przegrali wysoko z Wigrami Suwałki 0:3, przez co spadli w tabeli na 13. miejsce, mając jedynie przewagi nad strefą spadkową.

17:30

Witamy Państwa na relacji LIVE z meczu Podbeskidzie Bielsko-Biała - Chrobry Głogów! Na murawie właśnie trwa rozgrzewka piłkarzy, a pierwszy gwizdek sędziego Kornela Paszkiewicza już za pół godziny!