Chojniczanka ChojniceChojniczanka Chojnice
90'

Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i zapraszamy na kolejne.

90'

Żadna z drużyn nie zdobędzie dziś już gola. Arbiter kończy spotkanie. Końcowy wynik 0:0.

85'

Ostatnia zmiana w tym spotkaniu: Fila za Ryczkowskiego.

84'

Łukasz Hanzel napomniany żółtą kartką za utrudnianie wznowienia gry przez zawodników gości.

82'

Ostatnia zmiana w drużynie Podbeskidzia: Ilijew za Rakowskiego.

76'

Zmiana również wśród gospodarzy: Moskwik za Kozaka.

74'

Zmiana w drużynie gości: Bąk zastępuje Drozdowicza.

71'

Żółtą kartką napomniany Guga.

69'

Pierwsza zmiana w drużynie gospodarzy: Kostorz za Sabalę.

63'

Błąd defensorów Chojniczanki, ale nie skorzystał z niego Sabala, który mocnym strzałem trafił w obrońcę.

62'

Zmiana w drużynie Chojniczanki: Górski za Stebleckiego.

59'

Odpowiedź gości! Lisowski trafia w słupek!

56'

Bougaidis uderza głową i piłka obija poprzeczkę!

53'

Dobrze zapowiadająca się akcja gospodarzy została zakończona niecelnym dośrodkowaniem Modelskiego.

49'

Piłka zmierzała w kierunku bramki, ale została wybita przez Filipa Modelskiego!

48'

Rzut rożny dla Chojniczanki.

46'

Sędzia rozpoczyna drugą połowę!

45'

Arbiter kończy bezbramkową pierwszą część spotkania.

45'

Kolejny faul Grzelaka i będzie dobra okazja dla Górali.

44'

Kolejna kartka dla gości. Rafał Grzelak zostaje napomniany żółtym kartonikiem po faulu na Sabali.

42'

Steblecki minął obrońcę gospodarzy, dograł w pole karne, ale gospodarze zdążyli wybić piłkę.

38'

Kolejny zawodnik gości napomniany żółtą kartką. Tym razem jest to Sebastian Steblecki.

31'

Po źle wykonanym rzucie rożnym od bramki rozpoczną goście

30'

Dośrodkowanie Sierpiny zostaje zablokowane, rzut rożny dla gospodarzy.

27'

Tomasz Boczek za faul na Sabali zostaje napomniany żółtą kartką.

26'

Kolejne dośrodkowanie Sierpiny, ale obrońcy wybijają piłkę.

21'

Ciekawie rozegrany ten korner, piłka trafia do Pietruszki, ale jego strzał zostaje zablokowany.

20'

Rzut rożny dla Chojniczanki

19'

Początek należał do gospodarzy, ale przyjezdni zaczynają utrzymywać się przy piłce.

15'

Rzut rożny dla TSP, ale goście wybijają piłkę.

13'

Kontra gospodarzy, którą niecelnym strzałem zakończył Sabala.

11'

Kolejny rzut wolny dla gospodarzy i znowu dośrodkowanie Sierpiny. Tym razem piłkę głową uderza Bougaidis, ale był to słaby strzał.

8'

Piłkę pewnie łapie Janukiewicz.

7'

Rzut wolny dla Górali, dośrodkowywać będzie Sierpina.

3'

Pierwszy atak gospodarzy, ale obrońcy gości oddalają zagrożenie.

1'

Arbiter daje znak, zaczynamy!

18:00

Obie drużyny już na murawie, za kilka chwil sędzia rozpocznie spotkanie!

17:53

Chojniczanka rozpoczyna dziś rundę wiosenną, ponieważ spotkanie z Rakowem zostało przełożone. Podbeskidzie w meczu 20. kolejki pokonał Stomil Olsztyn 1:0.

17:45

Chojniczanka: Janukiewicz, Lisowski, Wołąkiewicz, Boczek, Pietruszka, Zawistowski, Grzelak, Ryczkowski, Steblecki, Mikołajczak, Drozdowicz.

17:43

Podbeskidzie: Leszczyński, Modelski, Bougaidis, Malec, Oleksy, Guga, Hanzel, Sierpina, Rakowski, Kozak, Sabala.

17:37

Ostatni mecz między tymi drużynami zakończył się przekonującym zwycięstwem Chojniczanki aż 4:0.