0 : 3
Ruch ChorzówRuch Chorzów
1. połowa0 : 2
93'

Koniec spotkania! Bez fajerwerków, Odra zagrała fatalnie a Ruch spokojnie to wykorzystał. Odra Opole - Ruch Chorzów 0:3

91'

Arbiter dolicza 3 minuty do końca spotkania.

90'

Ostatnia zmiana w Ruchu Chorzów, Balicki za Majewskiego.

85'

Pomocy medycznej potrzebuje Cverna, miejmy nadzieję, że to nic groźnego.

79'

Zmiana również w zespole Rumaka, Marzec w miejsce Mikinićia

78'

Walski <------ Sikora

78'

Zmiana w ekipie Ruchu Chorzów, Mello <------ Nowakowski

77'

Rzut rożny dla gości, na 5 metrze podanie dostał Małkowski i prostym strzałem pakuje piłkę do siatki. Zawodnicy Odry chyba są już myślami na wakacjach...

77'

GOOOL !!! Dominik Małkowski i jest już 3:0 !

77'

Kwadrans pozostał do końca regulaminowego czasu gry, trzeba przyznać, że na murawie w Opolu spodziewaliśmy się więcej emocji.

76'

Teraz chciał zaskoczyć Bankowa Habusta, ale jego uderzenie również nie sprawiło kłopotów golkiperowi Ruchu Chorzów.

72'

Wychodził na czystą pozycję Skrzypczak, arbiter dopatrzył się spalonego!

67'

Uderzenie Winiarczyka, spokojnie interweniuje Bankow.

67'

62'

Faul na Mello i żółta kartka dla Brusiło.

54'

Pierwsza zmiana w polu, Ladecky w miejsce Wodeckiego.

52'

Przy piłce utrzymują się zawodnicy Odry, brakuje groźnych strzałów na bramkę Bankowa.

48'

Bardzo dobry strzał z 14 metrów Mikinicia, piłka o centymetry przelatuje nad poprzeczką !

45'

Zaczynamy drugą połowę tego spotkania!

45'

45'

Koniec tej pierwszej części spotkania, wracamy po przerwie!

45'

Nie dzieje się dziś zbyt wiele na murawie, Ruch Chorzów prostymi środkami zdobywa swoje bramki, a zawodnicy Odry wcale nie starają się im w tym przeszkodzić

44'

Kombinacyjna akcja Ruchu, zagranie piętą na 10 metr do niepilnowanego Hołowni, który zdobywa drugą bramkę dla Ruchu Chorzów!

44'

GOOOOOL !!! Mateusz Hołownia !

43'

Dobrze teraz zawodnicy Ruchu, wystawioną piłkę na 15 metrze otrzymał Bogusz, jego uderzenie broni Kuchta!

42'

Żółta kartka Wodeckiego, za faul na Kowalskim w środku pola.

39'

Dośrodkowanie Mello w pole karne, wybija to Skrzypczak.

39'

Powalczył na prawej stronie Kowalski i wywalczył korner.

38'

Niziołek fauluje teraz Mello, dość ostro by pokazać żółtą kartkę.

35'

Odra po straconej bramce jakoś nie specjalnie spieszy się do ataków, natomiast Ruch spokojnie wyczekuje na swoją kolejną szansę.

28'

Dośrodkowanie Walskiego w pole karne, fatalny błąd obrońcy Odry i Majewskiemu nie pozostało nic innego jak precyzyjnym strzałem pod poprzeczkę pokonać Kuchtę.

28'

GOOOOL !!! Mateusz Majewski !

26'

Stały fragment gry nie przyniósł żadnego zagrożenia, gramy dalej.

25'

Zbyt mocne dośrodkowanie Komarnickiego, ale powalczył jeszcze o piłkę Hołownia i będzie rzut rożny dla przyjezdnych

23'

Dośrodkowanie z lewej flanki w pole karne Wodeckiego, Skrzypczak niecelnie trafia w piłkę i ta przelatuje kilka metrów obok bramki.

19'

Pierwsza interwencja Kuchty, płaski strzał Bogusza broni golkiper gospodarzy.

16'

Bardzo spokojnie jest na boisku przez ten pierwszy kwadrans gry, obie drużyny wymieniają podania głównie w środku pola i niestety brakuje konkretnych sytuacji podbramkowych.

15'

Maćczak próbował swoich sił w uderzeniu z dystansu, piłka przeleciała dobre kilkanaście metrów nad bramką rywala.

12'

Nisko zagrywa futbolówkę Niziołek i zawodnicy Ruchu bez problemów oddalają zagrożenie.

11'

Zagranie ręką Urbańczyka. Rzut wolny dla gospodarzy, przy piłce Niziołek a do bramki Bankowa około 30 metrów.

10'

Dośrodkowanie w pole karne Kowalskiego, spokojnie łapie to Kuchta

8'

Atak pozycyjny Odry Opole, prostopadłe podanie Winiarskiego zbyt mocne i od bramki rozegra Bankow

6'

Seria autów dla zawodników Ruchu, rozgrywanych głównie w środku boiska.

5'

Przejęli futbolówkę piłkarze Odry Opole, ale mają problemy by wyjść z własnej połowy.

4'

Faul taktyczny Walskiego i arbiter ukarał go żółtym kartonikiem.

3'

Faulowany w środku boiska młodziutki Bogusz, przy piłce utrzymują się goście.

2'

Wrzutka w pole karne, ale faulował rywala Urbańczyk i od bramki wznowi Kuchta.

1'

Szybko rozpoczęli akcję zawodnicy Ruchu, wybił piłkę Winiarczyk i mamy pierwszy rzut rożny w tym spotkaniu.

20:43

Zaczynamy!

20:43

Sędzia - Daniel Kruczyński wyprowadził obie ekipy na murawę, losowanie stron i za chwilę pierwszy gwizdek.

20:39

Obecnie Odra Opole zajmuje 10 miejsce w tabeli z dorobkiem 42 punktów, natomiast Ruch Chorzów wciąż zamyka tabele NICE 1 Ligi z 24 oczkami na koncie i już w tej kolejce może oficjalnie pożegnać się z rozgrywkami w pierwszej lidze.

20:36

Wyjściowe składy już znamy, goście dziś w identycznym zestawieniu sprzed tygodnia, natomiast w ekipie Odry Martin Baran znalazł się na ławce rezerwowych, a zastąpił go Marcin Wodecki.

20:27

Witamy Państwa bardzo gorąco, za niespełna 20 minut rozpoczniemy relacje NA ŻYWO ze spotkania Odra Opole - Ruch Chorzów, które rozegrane zostanie w ramach 32 kolejki NICE 1 Ligi.