Koniec! Miedź przegrywa z Podbeskidziem 0:2!

Sędzia główny dolicza do regulaminowego czasu gry 4 minuty.

Ostatnia zmiana w ekipie gości. Podgórski wchodzi za Sobczaka.

89'

Sierpina chamsko pociągnął za koszulkę Marquitosa. To jest żółta kartka.

88'

To mogło być 3:0! Sierpina wyszedł z kontrą swojego zespołu. Dośrodkował piłkę do Sabali, ten przyjął piłkę, ale uderzył fatalnie.

87'

Kolejna zmiana. Sabala wchodzi w miejsce Ilieva.

86'

Zmiana w PBB. Kostorz zmienia Tomczyka.

85'

Dobre dośrodkowanie Łobodzińskiego z prawej flanki. Piłkę w polu karnym gości zgarnął Bartulović, obrócił się z piłką i uderzył obok słupka.

84'

POPRZECZKA! Marquitos zagrywa świetnie w pole karne do Bożicia i jego strzał paruje na poprzeczkę Fabisiak!

82'

Zbyt mocne zagranie krosowe Garguły w kierunku Łobodzińskiego. Piłka opuszcza boisko i za chwilę od własnej bramki wznowi Fabisiak.

81'

Vojtus miękko do Bartulovicia, a ten z pierwszej piłki strzela wprost w golkipera PBB.

80'

Zbyt mocna piłka od Bartczaka w kierunku Vojtusa. Fabisiak łapie piłkę.

79'

Ależ to zrobił pomocnik Podbeskidzia! Sierpina wyszedł sam na sam z Kapsą i pokonał go pięknym lobem!

78'

GOOOLLLLL DLA PODBESKIDZIA! ŁUKASZ SIERPINA!

77'

Sierpina dośrodkowuje ze stojącej piłki, wybija to pewnie Kwame.

76'

Sierpina sfaulowany na lewej stronie boiska. Rzut wolny dla Podbeskidzia.

75'

Dobra centra Bartulovicia z lewej strony. Wybijają jednak Górale. Kibice Miedzianki mocno dopingują swoją drużynę!

73'

Zmiana w Miedzi. Augustyniak schodzi z boiska, w jego miejsce pojawia się Marquitos.

72'

Rzut wolny dla Miedzi. Mocny strzał Bartulovicia i z trudem broni to Fabisiak!

71'

Po starciu z Vojtusem na murawie leży golkiper Podbeskidzia. Potrzebna będzie pomoc medyczna.

70'

Augustyniak z autu do Vojtusa. Ten odwrócił się z piłką, ale uprzedził go Fabisiak.

69'

Defensor Podbeskidzia blokuje dośrodkowanie Bartulovicia z lewej strony.

67'

Mystkowski do Vojtusa, ale ten odgrywa zdecydowanie zbyt mocno. Aut dla gości.

66'

Nadal w natarciu Miedź! Kwame dośrodkował idealnie z lewej strony, ale Vojtus nie trafia w piłkę! Jeszcze z dobitką popędził Mystkowski, ale powstrzymuje go w ostatniej chwili Moskwik.

65'

Kapitalnie popracował teraz w odbiorze Augustyniak. Pomocnik Miedzi odebrał piłkę rywalowi, pognał środkiem boiska i minimalnie zbyt mocno zagrał w tempo do Bartulovicia. Aut dla gości.

63'

Ostro wszedł teraz Tomczyk w łapiącego piłkę Kapsę. Rzut wolny dla Miedzi.

61'

Tomczyk złapany na ofsajdzie. Rzut wolny dla legniczan.

60'

Zmiana w Miedzi. Bartulović zmienia Santanę.

59'

Ładne wejście w pole karne rywali zanotował teraz Adu Kwame. W ostatniej chwili zatrzymuje go jednak Rakowski.

58'

Kolejna akcja gości. Sobczak zagrał z prawej flanki do Tomczyka, ten zszedł w szesnastkę Miedzi, miał już oddawać strzał, ale zatrzymał go Bożić.

57'

Odpowiedź Podbeskidzia! Iliev wyprowadził kontrę swojego zespołu, zagrał do niepilnowanego Sierpiny, ale jego strzał blokuje Osyra!

55'

Dośrodkowanie Santany z prawej strony ląduje w rękach Fabisiaka.

53'

Kapitalny powrót Adu Kwame. Lewonożny obrońca gonił Sobczaka przez całą długość boiska i odebrał mu piłkę przy własnym polu karnym.

52'

Wolny dla Podbeskidzia. Hanzel dośrodkowuje, Sierpina strąca piłkę i ta ląduje w koszyczku Kapsy.

51'

Ostre zamieszanie w polu karnym Górali po wcince Garguły. Na porzuconą piłkę nabiegał Łobodziński, ale nie trafił czysto w piłkę!

50'

Kwame sfaulowany niedaleko narożnika pola karnego gości. Rzut wolny dla Miedzi.

49'

Mocny strzał Łobodzińskiego mija bramkę Fabisiaka.

48'

Ależ okazja Miedzi! Vojtus wszedł w pole karne Górali, wystawił piłkę Mystkowskiemu na 10 metr, ten chciał przymierzyć w okienko ale spudłował!

47'

Nieudana kontra w wykonaniu Podbeskidzia. Tomczyk spowolnił akcję i Mystkowski na spółkę z Augustynikiem pozbawili go piłki.

46'

Bartczak sfaulowany na prawej stronie. Stały fragment gry dla Miedzi.

46'

Zaczynamy drugą połowę! Ze środka Vojtus.

45'

Zmiana w Miedzi przed rozpoczęciem drugiej połowy. Mystkowski wchodzi w miejsce Bartkowiaka.

20:36

Obie jedenastki wracają na murawę. Za chwilę zaczynamy drugą połowę!

20:34

Przedłuży nam się trochę przerwa. Znów trwa poprawianie linii.

20:24

Pierwsza połowa pod dyktando Miedzi. To legniczanie stworzyli więcej sytuacji i oddawali więcej strzałów. Podbeskidzie liczy dziś głównie na kontry i wykorzystało jedną z nich. Do przerwy Miedź - Podbeskidzie 0:1!

46'

Sędzia kończy pierwszą część spotkania.

45'

Dobry strzał z dystansu Bartkowiaka. Piłka mija bramkę gości o metr.

45'

To mogło bardzo źle skończyć się dla Miedzi. Kapsa wypuścił teoretycznie złapaną piłkę, przejął ją Sobczak, ale na szczęście Miedzi sędzia odgwizdał faul napastnika Podbeskidzia.

43'

Odpowiedź gości. Sobczak zagrał do środka, gdzie w pełnym biegu niecelny strzał oddał Hanzel. Od własnej bramki wznowi Kapsa.

42'

Petarda w wykonaniu Łobodzińskiego mija bramkę Fabisiaka o kilometry.

41'

Augustyniak z autu w pole karne gości i jeden z zawodników wybija za linię końcową. Korner dla Miedzi.

40'

Ależ to zmarnowała Miedź! Łobodziński świetnie dośrodkował płasko z lewej strony, na piłkę nabiegał Garguła ale pudłuje w kapitalnej sytuacji!

40'

Zamieszanie w szesnastce Podbeskidzia i Fabisiak pewnie łapie piłkę.

39'

Dośrodkowanie Santany z prawej strony zablokowane. Będzie korner dla Miedzi.

38'

Groźnie teraz w polu karnym Miedzi! Tomczyk wszedł jak w masło w szesnastkę legniczan, ale sędzia odgwizdał faul tego zawodnika.

36'

Garguła z dystansu, ale nad bramką gości.

35'

Ładne wejście ofensywne zanotował teraz stoper Miedzi - Bożić. Jego dośrodkowanie łapie jednak pewnie Fabisiak.

34'

Dobra centra Augustyniaka z prawej stronie, radzą sobie jednak z wybiciem piłki Górale.

33'

Faul Kwame na połowie rywala. Rzut wolny dla Podbeskidzia.

32'

Bardzo nieudane wybicie Fabisiaka z piątki i Sobczak mógł tylko odprowadzić piłkę wzrokiem. Aut dla Miedzi.

31'

Jeszcze próba Sobczaka, ale nadal na posterunku golkiper Miedzi.

30'

Odpowiedź Górali. Sobczak uderza po ziemii z 16 metra, ale Kaps pewnie broni.

29'

Strzał z 30 metra w wykonaniu Santany ląduje w trybunach.

28'

Kolejny świetny strzał z dystansu Augustyniaka! Piłka mija bramkę Fabisiaka o bardzo niewiele!

27'

Kartonik dostaje jeszcze Dimitar Iliev.

26'

Za ostry faul taktyczny kartką ukarany Jaroch.

25'

Żółta kartka dla Bartkowiaka.

24'

Dobre podanie z głębi pola dostał teraz Vojtus, ale nie przyjął on dostatecznie dobrze piłki. Aut dla gości.

23'

Jakiś problem zdrowotny zgłasza Sobczak, medycy klubowi wbiegają na murawę udzielić mu pomocy.

22'

Tym razem szczęścia z dystansu próbował Kwame, ale jego mocny strzał ląduje na plecach Ilieva.

21'

Dobry strzał z 20 metra w wykonaniu Vojtusa. Piłka jednak mija poprzeczkę bramki gości o jakiś metr.

20'

Jaroch wybija dośrodkowanie Bartczaka z prawej strony.

19'

Ależ bomba Augustyniaka z dystansu! Jakimś cudem końcówkami palców broni zmierzającą w okienko bramki piłkę Fabisiak!

18'

Górale wybijają dośrodkowanie Bartczaka z prawej strony.

17'

Vojtus sfaulowany w środku pola. Rzut wolny dla Miedzi.

16'

Wielbłąd Bartczaka! Prawy defensor Miedzi stracił piłkę przy linii końcowej i dośrodkowanie Sierpiny mogło zakończyć się golem!

15'

Wiktorski do Jarocha, ale uprzedza go Kwame. Aut dla gości.

14'

To mogła być groźna odpowiedź legniczan! Bartkowiak pognał prawą flanką, ale jak to on, wszedł w niepotrzebny drybling i stracił piłkę.

13'

Górale wyprowadzili idealną kontrę, Malec wysunął piłkę Sobczakowi, który pokonał Kapsę w sytuacji sam na sam!

12'

GOOOLL DLA PODBESKIDZIA!

11'

Ładna akcja kombinacyjna legniczan. Zepsuł to Vojtus, który nieczysto przyjął piłkę.

9'

Szansa Miedzi! Łobodziński dostał dobre podanie na lewą stronę, dośrodkował idealnie do Garguły, ale ten zamiast strzelać, przyjmował jeszcze piłkę i tą odebrali mu defensorzy drużyny gości.

7'

Fatalnie rozegrali to legniczanie. Garguł wycofał krótko do Bartkowiaka, ale do tego natychmiast doskoczył jeden z defensorów Podbeskidzia i wybił piłkę.

6'

Rajd Sobczak środkiem boiska zakończony przez Osyrę. Za chwilę kontra Miedzi i zmuszony do interwencji Fabisiak zagrywa ręką poza własnym polem karnym! Będzie wolny dla Miedzi z dobrej pozycji.

5'

Bardzo niedokładne podanie Augustyniaka umożliwiło Jarochowi wyprowadzenie kontry. Nie zdołali jednak wykorzystać tego goście.

3'

Mamy pierwszy strzał w tym spotkaniu. Łobodziński zszedł do środka z lewej flanki i huknął mocno, ale i bardzo niecelnie.

2'

Groźna kontra gości! Tomczyk dostał ładne podanie w uliczkę, ale zbytnio wypuścił sobie piłkę i centrował w pole karne już zza linii końcowej boiska.

1'

Od razu Hanzel posyła długie podanie na lewą flankę. Tam jednak pojedynek powietrzny wygrywa defensor Miedzi.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego i startujemy! Od środka Podbeskidzie.

19:34

Miedź zagra dziś w jednolitych niebieskich trykotach, natomiast goście na czerwono-biało.

19:33

Arbiter Zbigniew Dobrynin wyprowadza obie jedenastki na murawę!

19:27

Mamy informację że sędzia główny zezwolił na rozpoczęcie spotkania. A więc czekamy dalej.

19:25

Jeden z sędziów jeszcze raz sprawdza stan linii... Gwizdy na trybunach.

19:18

Za chwilę dołączają do nich zawodnicy Podbeskidzia. Sędziowie przeprowadzają ostatnie kontrole, wydaje się że za chwilę powinniśmy zacząć.

19:15

Piłkarze Miedzi wychodzą jeszcze rozgrzać się przed opóźnionym startem spotkania. Legnicka publiczność wita ich gromkimi brawami.

19:10

Przy okazji podajemy Państwu pełną obsadę sędziowską tego spotkania:

Arbiter główny: Zbigniew Dobrynin Asystent #1: Marcin Hankiewicz Asystent #2: Maciej Majewski Sędzia techniczny: Patryk Adamczyk

19:07

Sędziowie jeszcze raz skrupulatnie sprawdzają stan murawy przed dopuszczeniem jej do meczu.

19:05

Jeszcze trwają prace nad doprowadzeniem murawy do stanu używalności.

19:00

Opóźni nam się trochę start spotkania. Technicy muszą namalować nowe linie na przemoczonej murawie.

18:51

Obie ekipy zeszły już z rozgrzewki. Startujemy już za kilka minut!

18:49

Ławki rezerwowe obu ekip:

Miedź: Sapela, Marquitos, Piasecki, Zieliński, Mystkowski, Bartulović, Egerszegi

Podbeskidzie: Leszczyński - Magiera, Podgórski, Kostorz, Oleksy, Sabala

18:45

Do pierwszego składu Miedzi wracają dziś 2 ważne ogniwa - Omar Santana i Wojtek Łobodziński, którzy ostatnio leczyli drobne urazy.

18:43

Pogoda nie będzie rozpieszczać dziś piłkarzy. Nad Legnicą od samego rana mocno pada i nie zapowiada się, aby uległo to zmianie.

18:42

Witamy ze stadionu w Legnicy! Za 15 minut zaczynamy mecz Nice 1 Ligi Miedź Legnica - Podbeskidzie Bielsko-Biała!