Górnik ŁęcznaGórnik Łęczna
1 : 0
GKS TychyGKS Tychy
17:52

Górnik wygrał po bramce Dariusza Jareckiego w 46. minucie. W drugiej połowie mecz się zdecydowanie ożywił, a GKS Tychy nie stracił nawet wiary po czerwonej kartce dla Piotra Ćwielonga. W końcówce parę razy dopisało szczęście obydwu ekipom, ale to podopieczni Tomasza Kafarskiego odnoszą trzecie zwycięstwo z rzędu. Za śledzenie relacji dziękuje Radosław Zaborek!

94'

Koniec meczu! Górnik Łęczna pokonuje u siebie 1:0 GKS Tychy!

93'

Kolejna kontra Górnika, Suchanek wystawia piłkę Szyszowi ale broni Igaz!

91'

Kapitalne długie podanie Kasperkiewicza do Bonina, kapitan Górnika dochodzi do pola karnego, wystawia piłkę do Suchanka ale ten zostaje uprzedzony przez obrońcę GKS-u!

90'

Sędzia dolicza aż cztery minuty.

90'

Ostatnia zmiana w Górniku. Szewczyk zmienia Pawła Sasina.

88'

Dośrodkowanie z prawego skrzydła w pole karne Prusaka, piłka odbija się od nogi któregoś z graczy Górnika i spada na poprzeczkę!

87'

Abramowicz usiłuje dośrodkować w pole karne z lewego skrzydła, wychodzi z tego centrostrzał i przytomnie interweniuje Prusak!

84'

Druga zmiana w Górniku. Przemysław Pitry zmienia Radosława Pruchnika.

83'

Kontra zespołu z Tych, długa piłka do Zapolnika i kapitalnym wślizgiem popisuje się Łukasz Sosnowski!

82'

Dośrodkowanie z prawego skrzydła w pole karne Prusaka, wielkie zamieszanie, ale doświadczony zawodnik łapie piłkę.

81'

Grzegorz Bonin rozprowadza kontrę Górnika, wystawia piłkę w polu karnym Suchankowi, przed nim tylko Igaz, ale rezerwowy zielono-czarnych fatalnie pudłuje!

78'

Ostatnia zmiana w GKS-ie. Mańkę zastępuje Fidziukiewicz.

78'

Uderzenie zawodnika GKS-u Tychy sprzed pola karnego z pierwszej piłki i świetnie interweniuje Prusak!

77'

Pierwsza zmiana w zespole zielono-czarnych. Jareckiego zmienia Michał Suchanek.

76'

Dariusz Jarecki potrzebuje pomocy medycznej.

74'

Łuszkiewicz uderza z 17 metrów ale uderzenie zostało zablokowane i mamy rzut rożny.

72'

Matusiak zagrywa prostopadłą piłkę do Abramowicza w polu karnym, ale jego uderzenie było bardzo niecelne.

69'

I od razu druga zmiana. Szumilasa zmienia Adrian Łuszkiewicz.

69'

Zmiana w GKS-ie. Grzybek zastępuje Marcina Radzewicza.

66'

Z prawej strony pola karnego strzelał Patryk Szysz ale jego strzał powędrował wysoko nad bramką.

63'

Ćwielong ukarany drugą żółtą kartką za faul na Szyszu. Czerwona kartka dla zawodnika z Tych.

61'

61'

Na stadionie pojawiło się dziś 2178 widzów.

60'

Zapolnik faulowany na dwudziestym metrze przed bramką Prusaka.

57'

Kontrę rozprowadzał Grzegorz Bonin ale został powstrzymany na szesnastym metrze przez obrońców GKSu.

49'

Szumilas dośrodkowuje z lewej strony boiska, do piłki wyskakuje Tanżyna i jego strzał minimalnie przechodzi nad poprzeczką bramki Prusaka.

46'

Co za początek drugiej połowy! Bonin zagrywa piłkę w pole karne, tam niepilnowany jest Jarecki i doświadczony zawodnik głową pakuje piłkę do siatki! 1:0!

46'

Od środka piłkarze Górnika Łęczna i rozpoczynamy drugą odsłonę spotkania!

16:55

Nadzieję na lepsze spotkanie w drugiej połowie daje chyba tylko ta statystyka.

16:46

W pierwszej połowie oglądaliśmy bardzo słabe spotkanie pod względem piłkarskim. Strzałów i groźnych okazji było jak na lekarstwo, a dominują proste straty i bezmyślne faule, po których sędzia musiał pokazać zawodnikom cztery żółte kartki.

46'

Koniec I połowy. Górnik Łęczna remisuje z GKS-em Tychy 0:0.

45'

Minutę dolicza sędzia Aluszyk.

44'

Ćwielong oddaje strzał głową z okolic jedenastego metra i piłka ląduja na górnej siatce bramki Prusaka.

38'

Makowski faulowany na 20 metrze przed bramką Marka Igaza.

35'

Biernat dostaje żóltą kartkę za faul na Szyszu.

32'

Bonin fauluje Tanżynę tuż przed polem karnym Igaza.

26'

Nerwowy zrobił nam się mecz. Ćwielong faulowany na 20 metrze.

25'

Żółta kartka dla Matusiaka za faul na Jareckim.

24'

Szysz faulowany przez Biernata.

22'

Podanie do Zapolnika. Napastnik GKS-u oddaje strzał z okolic pola karnego ale pewnie broni Prusak.

20'

Jarecki przeprowadza kontrę na lewym skrzydle, ogrywa obrońcę, ale jego dośrodkowanie było fatalne.

17'

Dariusz Jarecki dostaje żółtą kartkę za faul na Zapolniku.

15'

Tymiński dośrodkowuje rzutu wolnego, ale piłka nie spada pod nogi żadnego z zawodników Górnika i pewnie łapie ją Igaz.

14'

Tanżyna zagrywa piłkę ręką w okolicach środka boiska. Żółta kartka dla obrońcy GKSu.

12'

Ćwielong zagrywa do Zapolnika w pole karne, ten przyjmuje piłkę na klatkę i strzela przewrotką. Pewnie broni Prusak.

7'

Jarecki faulowany przez Mańkę na 30 metrze.

6'

Rzut rożny dla Górnika po rajdzie Bonina.

3'

Z rzutu wolnego dośrodkowywał Szumilas, do strzału głową doszedł Tanżyna ale piłka ląduje wysoko nad bramką.

3'

Kapitalne zagranie Grzegorza Bonina zewnetrzną częscią stopy do Szysza w polu karnym ale wychowanek Górnika mija się z piłką!

2'

Na prawym skrzydle przedzierał się Patryk Szysz ale nie opanował piłki.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego Aluszyka i od środka zaczynają tyszanie!

15:56

Górnik zagra dziś w zielono-czarnych strojach, a GKS wystąpi w białych koszulkach.

15:55

Piłkarze obydwu drużyn wychodzą już na murawę!

15:41

Zwycięska bramka Grzegorza Bonina z ostatniego meczu z Ruchem Chorzów została wybrana golem kolejki.

15:33

Górnik Łęczna świętuje dziś 38-lecie istnienia. Klub z tej okazji zdecydował się przygotować kilka niespodzianek dla kibiców. Czy największy prezent swoim fanom zrobią dziś sami zielono-czarni? O tym przekonamy się za niespełna dwie i pół godziny.

15:28

Trochę statystyk. Zespoły spotykały się do tej pory cztery razy, bilans jest korzystny dla Górnika Łęczna.

15:24

A na taki skład zdecydował się Jurij Szatałow:

15:22

W takim zestawieniu meczu rozpoczną zawodnicy Górnika Łęczna:

15:20

Na relację z meczu pomiędzy Górnikiem Łęczna i GKS-em Tychy zaprasza państwa Radosław Zaborek!