Górnik ŁęcznaGórnik Łęczna
2 : 1
Chrobry GłogówChrobry Głogów
18:50

Jest to pierwsze zwycięstwo łęcznian od 23 września 2017 roku. Niemoc trwała aż 17 kolejek. Za śledzenie relacji dziękuje Państwu Radosław Zaborek!

96'

Koniec meczu! Górnik Łęczna pokonuje 2-1 Chrobrego Głogów!

94'

Żółta kartka dla Mosnikova.

92'

Faul taktyczny Lebedyńskiego na Mandryszu.

90'

Sędzia dolicza aż 6 minut.

89'

Pisarczuk zniesiony na noszach poza boisko po jednym ze starć.

86'

Żółta kartka dla Makowskiego.

85'

Tomasz Makowski potrzebuje pomocy medycznej.

84'

Po rajdzie Bonina do piłki na jedenastym metrze dochodzi Lebedyński, jego strzał instynktownie broni bramkarz Chrobrego!

83'

Ależ okazję zmarnował teraz Patryk Szysz! Wychowanek Górnika znalazł się w sytuacji sam na sam z Gospodinovem i fatalnie przestrzelił!

82'

Mamy bramkę kontaktową! Wrzutka z lewego skrzydła trafia na głowę Kaczmarka, który pokonuje bezradnego Prusaka!

77'

Ostatnia zmiana w Górniku. Lebedyński zastępuje Pitrego.

76'

2:0 dla Górnika! Idealne dośrodkowanie z rzutu rożnego spada na głowę niepilnowanego Pitrego który podwyższa prowadzenie!

75'

Frekwencja z dzisiejszego spotkania.

73'

Druga zmiana w Górniku. Strzelca bramki, Marcina Flisa, zastępuje Rafał Kosznik.

73'

Ostatnia roszada w Chrobrym. Napołowa zastępuje Machaj.

71'

Kaczmarek pudłuje z bliska po rzucie rożnym i strzale głową!

68'

Bonin świetnie przedarł się na lewym skrzydle wygrywając pojedynek z Nowickim, dośrodkował w pole karne na głowę Pisarczuka, który zmusił do interwencji bramkarza Chrobrego!

66'

Mosnikov zdecydował się na strzał z 25 metrów z pierwszej piłki po podaniu Grzegorza Bonina ale pewnie interweniuje Gospodinov.

64'

Danielak uderzył z sytuacyjnej piłki z około 20 metrów, ale nie trafił w światło bramki.

63'

Flis zagrał prostopadłą piłkę do wychodzącego na pozycję Szysza, ale sędzia odgwizuje spalonego.

60'

Pierwsza zmiana w Górniku Łęczna. Łuszkiewicza zastępuje Makowski.

57'

Kowalczyk potrzebuje pomocy medycznej.

52'

Jest też druga zmiana w zespole gości. Za Gąsiora wchodzi Kowalczyk.

52'

Kaczmarek zastępuje Trytkę.

52'

Niedokładne dośrodkowanie Pisarczuka spada na nogę Szysza na lewym skrzydle, wychowanek Górnika przedłuża piłkę do Pitrego a ten był bliski pokonania Gospodinova!

51'

Pitry faulowany przez Stolca.

46'

Napołow powstrzymany przez Sasina na lewym skrzydle.

46'

Grę wznawiają piłkarze Górnika i zaczynamy drugą odsłonę spotkania!

17:56

Zawodnicy wracają na boisko.

17:52

W pierwszej połowie przeważali gospodarze i stworzyli sobie więcej dogodnych sytuacji, jednak w wielu momentach na boisku panował chaos i przypadek. Liczymy na równie emocjonujące drugie 45 minut!

45'

Koniec I połowy! Górnik Łęczna prowadzi z Chrobrym Głogów 1:0 po fantastycznym strzale Marcina Flisa.

39'

Groźny strzał Mandrysza z okolic osiemnastego metra! Piłka przechodzi jednak obok prawego słupka bramki Prusaka.

37'

Napołow faulowany przez Sasina.

36'

Napołow wrzuca piłkę z lewego skrzydła ale na rzut rożny wślizgiem wybija ją Pruchnik.

33'

Kapitalna okazja Górnika! Szysz z prawego skrzydła podaje do Mosnikova w pole karne i z najwyższym trudem piłkę na rzut rożny paruje Gospodinov!

30'

Gęsior uderza z osiemnastu metrów, ale piłka przechodzi wysoko ponad poprzeczką.

27'

Zaostrzyło nam się to spotkanie. Tym razem żółtą kartką ukarany Robert Mandrysz.

24'

Składna akcja Pisarczuka z Boninem, kapitan Górnika dośrodkowuje w pole karne do niepilnowanego Pitrego ale jego strzał głową przechodzi nad poprzeczką bramki Gospodinova!

24'

Żółtą kartką zostaje ukarany Adrian Łuszkiewicz za faul na Gęsiorze.

23'

Gęsior szukał podaniem w polu karnym Trytkę, ale było to niecelne dośrodkowanie.

20'

Żółta kartka dla Danielaka za faul na Sasinie.

14'

CO ZA GOL MARCINA FLISA! PIŁKA SPADA MU NA WOLEJA I ZAWODNIK GÓRNIKA TRAFIA W SAMO OKIENKO Z PONAD 20 METRÓW!!!

13'

Rzut wolny dla Górnika na siedemnastym metrze przed bramką Gospodinova. Faulowany Mosnikov.

13'

Kasperkiewicz faulowany przez Trytkę.

12'

Napołow wrzucał piłkę z lewego skrzydła w pole karne, ale była na zbyt wysokim pułapie by sięgnął ją Trytko.

8'

Świetny rajd Grzegorza Bonina przez kilkadziesiąt metrów! Kapitan Górnika w ostatniej chwili zostaje zablokowany przez jednego z obrońców Chrobrego w polu karnym i będziemy mieli rzut rożny.

4'

Ależ okazja dla Chrobrego! Wrzutka z prawego skrzydła w pole karne, a tam na strzał z pierwszej piłki decyduje się Trytko. Piłka przechodzi nad poprzeczką!

2'

Mosnikov fauluje Marcela Gęsiora.

1'

Od środka zawodnicy Chrobrego i zaczynamy spotkanie!

16:56

Piłkarze obydwu drużyn wychodzą już na murawę.

16:37

Dla przypomnienia, trochę przedmeczowych statystyk.

16:35

Zestawienie gości:

16:33

Skład gospodarzy:

16:31

Na relację z zaległego spotkania Nice I ligi pomiędzy Górnikiem Łęczna a Chrobrym Głogów zaprasza Państwa Radosław Zaborek!

15:50

Chrobry chciał zagrać jutro, ale taki termin nie wchodzi w grę.

15:49

Tak wyglądają realia Łęcznej:

15:47

Mecz został ODWOŁANY! Decyzję podjął delegat po obserwacji stanu boiska, na którym zalega śnieg.