Chojniczanka ChojniceChojniczanka Chojnice
0 : 1
Raków CzęstochowaRaków Częstochowa
19:54

Dla Chojniczanki to trzecia porażka z rzędu przed własnymi kibicami. Raków oddał więcej strzałów na bramkę Janukiewicza - golkiper dzielnie strzegł bramki do 83. minuty. Goście wracają do Częstochowy z trzema punktami. Dziękujemy za uwagę!

94'

Koniec meczu! Raków wygrywa 1:0 z Chojniczanką po golu Embalo!

93'

Żółta kartka dla Szumskiego za grę na czas.

90'

Arbiter doliczył 4 minuty.

89'

Ostatnia zmiana w Rakowie. Schodzi Malinowski, wchodzi Mesjasz.

87'

Piłkę w pole karne wrzucał Pietruszka, strzelał Bąk, ale ta ostatecznie znalazła się w rękach Szumskiego.

86'

Żółta kartka dla Sapały.

83'

Jeden z piłkarzy Rakowa wrzucał piłkę z autu w pole karne, ta minęła kilku zawodników i spadła pod nogi Embalo, który wepchnął ją do bramki. Zagapił się też Fila, który miał pilnować napastnika gości.

83'

GOL! Raków obejmuje prowadzenie! Strzelcem gola Embalo!

81'

Żółta kartka dla Boczka.

79'

Boczek nie wykorzystał stuprocentowej okazji! Zamieszanie w polu karnym, piłka trafiła do niepilnowanego Boczka, a ten miał centralnie przed sobą tylko Szumskiego. Obrońca Chojniczanki strzela obok bramki!

78'

Zmiana w Rakowie. Schodzi Wójcik, a w jego miejsce wszedł Tomalski.

78'

Żółta kartka dla Malinowskiego.

76'

Ostatnia zmiana w Chojniczance. Za Ryczkowskiego pojawia się Bąk.

74'

Zawistowski wypatrzył Górskiego w polu karnym, ale w ostatnim momencie podanie przeciął Niewulis.

73'

Pierwsza zmiana w Rakowie. Schodzi Zachara, a w jego miejsce Embalo.

72'

Zawistowski z rzutu wolnego dośrodkowuje w pole karne. Nie było nikogo, kto zdołałby sięgnąć piłkę na około 5. metrze. Do futbolówki dopadł jeszcze Steblecki, oddał strzał, ale pewnie złapał Szumski.

70'

Kolejna akcja Rakowa. Przy dośrodkowaniu Zachary potknął się Malinowski i nie zdołał sięgnąć piłki. Ostatecznie z dystansu strzelał Łabojko, ale piłka poleciała obok bramki Janukiewicza.

67'

Druga zmiana w zespole gospodarzy. Schodzi Podgórski, a wchodzi Steblecki.

65'

Malinowski chciał wejść w drybling z rywalem, ale piłka uciekła mu spod nóg. Dopadł do niej Zachara, jednak przekroczył linię końcową i grę wznowił Janukiewicz.

63'

Nieudane wznowienie gry z rzutu rożnego przez Chojniczankę. Piłkę przechwycili piłkarze Rakowa, ruszyli z kontrą, ale Wójcik pomylił się i nic z tej akcji nie wyszło.

60'

Pierwsza zmiana w Chojniczance. Schodzi Danielewicz, a w jego miejsce pojawia się Zawistowski.

57'

Fila sfaulował Wójcika.

56'

Fatalne dośrodkowanie Mondka w pole karne i grę za chwilę wznowi Janukiewicz.

54'

Danielewicz dośrodkował piłkę z rzutu wolnego w pole karne. Spadła ona pod nogi jednego z piłkarzy Chojniczanki, ale ten został zablokowany, a goście oddalili zagrożenie spod bramki Szumskiego.

52'

Boczek stracił piłkę na rzecz Zachary na swojej połowie. Futbolówkę dostał Góra, strzela z ostrego kąta i Janukiewicz świetnie przenosi piłkę nad poprzeczkę.

50'

Kolejna akcja Rakowa. Chciał przerzucić Zachara, jednak nie było nikogo, kto zamknąłby z drugiej strony.

48'

Pietruszka podał do Ryczkowskiego, ale ten bardzo szybko stracił piłkę.

46'

Wracamy na drugą połowę!

45'

Koniec pierwszej połowy! W Chojnicach 0:0. Sporo strzałów oddali piłkarze Rakowa, jednak żaden z nich nie znalazł drogi do bramki Janukiewicza. Wracamy po przerwie!

42'

Korner dla Chojniczanki z drugiej strony boiska. Mondek wybija piłkę prawie z linii bramkowej.

41'

Korner dla Chojniczanki. Obrońcy Rakowa wybijają, ale piłka spada pod nogi Podgórskiego, który zdecydował się na uderzenie z dystansu. Wysoko nad bramką Szumskiego.

38'

Słabe dośrodkowanie Wójcika w pole karne z rzutu wolnego.

37'

Faul Ryczkowskiego i rzut wolny dla Rakowa. Piłkę ustawia Wójcik.

34'

Zachara na lewo do Malinowskiego, a ten posłał piłkę w pole karne. Czujnie jeden z obrońców wybił na aut.

30'

Raków przygotowuje kolejny atak, jednak Radwański traci piłkę na połowie gospodarzy.

28'

Kolejny strzał Wójcika na bramkę. Tym razem za lekko i futbolówka znalazła się w rękach Janukiewicza.

28'

Piłkarze Rakowa oddają kolejne strzały na bramkę Janukiewicza. Gol wisi w powietrzu.

24'

Krótka przerwa w grze, ucierpiał Wołąkiewicz.

23'

Kolejny strzał z dystansu - tym razem zdecydował się na niego Sapała. Broni Janukiewicz, do piłki dopadł Wójcik, lecz nie wyszła ta dobitka zawodnikowi Rakowa.

21'

Z dystansu strzela Ryczkowski - niewiele zabrakło, a piłka wpadłaby do bramki! Szumski byłby bez szans.

20'

Janukiewicz broni strzał Wójcika - odbił piłkę do boku, dobiegł do niej Zachara i też zdecydował się strzelać. I tym razem lepszy golkiper!

19'

Ryczkowski chciał wejść w drybling z Sapałą, ale górą wyszedł piłkarz z Częstochowy. Goście chcieli szybko wyjść z akcją, lecz faulowany w środku pola był Zachara.

17'

Mondek wpadł w pole karne i oddał strzał, lecz i tym razem piłka poszybowała obok słupka. Bardzo niecelny strzał zawodnika Rakowa.

15'

Mocny strzał Łabojki z dystansu. Piłka poszybowała obok bramki Janukiewicza.

14'

Dobra wrzutka Radwańskiego w pole karne, ale piłkę ostatecznie wybija Jończy.

12'

Kolejny faul Wójcika w środku pola.

11'

Swojej szansy szukał Ryczkowski, lecz jego strzał był zdecydowanie za lekki, by zaskoczyć Szumskiego.

10'

Podgórski prawą stroną, wrzutka w pole karne, ale w porę interweniuje Rachmanow. Korner dla Chojniczanki.

7'

Faul Pietruszki i rzut wolny dla Rakowa. Gospodarze oddalili jednak zagrożenie spod własnej bramki.

5'

Szybka odpowiedź Chojniczanki! Na bramkę Szumskiego strzelał Danielewicz! Trochę za mocno, bo piłka poleciała nad poprzeczką.

3'

Pierwszy strzał na bramkę Janukiewicza i już zrobiło się niebezpiecznie! Malinowski sam na sam z bramkarzem, jednak minimalnie myli się! Goście mogli prowadzić...

1'

Mamy pierwszy gwizdek! Rozpoczął Raków!

17:57

Piłkarze wychodzą na murawę! Czas na przywitanie kapitanów, losowanie stron i zaczynamy!

17:55

Do rozpoczęcia spotkania zostało tylko pięć minut.

17:52

A tak prezentuje się wyjściowa jedenastka Rakowa:

17:51

Skład i ławka gospodarzy:

17:50

Chojniczanka zajmuje 4. miejsce z dorobkiem 44. punktów, a goście z Częstochowy zajmują 11. lokatę i zgromadzili 36 "oczek".

17:44

Po raz pierwszy na meczu Nice 1 Ligi będzie obecny sytem VAR. Arbitra głównego - Artura Aluszyka wspierać będą Bartosz Frankowski i Marcin Boniek.

17:43

Witamy w relacji live z zaległego meczu 20. kolejki Nice 1 Ligi Chojniczanka Chojnice - Raków Częstochowa.