Niedziela, 30 sierpnia 2015, godz. 18:00
1. połowa2 : 1
94'

Sędzia kończy spotkanie. Zagłębie zasłużenie wygrywa 2:1 z Pogonią Siedlce.

93'

Misztal rozpoczyna akcję od rzutu wolnego z połowy boiska, wybijają obrońcy gospodarzy.

93'

Uderzenie z ostrego kąta Wójcika w boczną siatkę.

92'

Długa piłka w p[ole karne zagłębia łapie pewnie Fabisiak.

90'

Sędzia przedłużył spotkanie o 4 minuty.

89'

Rzut wolny dla Zagłębia. Strzelał Matusiak, zablokowany.

88'

Dmowski ukarany żółtą kartką za faul na Tylcu.

88'

Po pierwszym rzucie rożnym dużo zamieszania pod bramką gospodarzy, następnie drugi rzut rożny i wybija piłkę Matusiak.

87'

Kilka szybkich podań w okolicach pola karnego Zagłębia, dośrodkowywał Wójcik, ale zablokowany i mamy rzut rożny.

86'

Na boisku pojawia się Łukasz Tumicz, który kończy dzisiaj karierę. Boisko opuszcza Jakub Arak.

83'

Sołowiej faulował Dmowskiego. Rzut wolny dla Pogoni. Rybicki dośrodkował w pole karne na głowę Dzięgielewskiego, fantastycznie obronił Fabisiak. Sędzia jeszcze podniusł chorągiewkę- spalony.

81'

Zembrowski strzelił z 35. metrów bardzo niecelnie.

80'

Sierczyński ukarany żółtą kartką za faul taktyczny.

78'

Krzysztof Bodziony opuścił boisko, a w jego miejsce Krystian Wójcik.

78'

Ożywili się kibice gospodarzy. Głośnie dopingując swoich ulubieńców.

77'

Fidizukiewicz popędził w pole karne Pogoni, oddał strzał, ale Misztal obronił, miał jeszcze szansę Arak, ale dobrze przyblokowany, lecz wydawało się, że ręką zagrał obrońca Pogoni.

75'

Dzięgielewski dogrywał w pole karne piłka odbiła się jeszcze od Markowskiego, ale pewnie złapał Fabisiak.

73'

Krawczyk zastąpił Dudę.

71'

Dmowski popędził z piłką w kierunku bramki Zagłębia, podał do Wrzesińskiego, ale dobrze interweniował Ninković.

70'

Pogoń znów nie widoczna przez dłuższy okres gry.

69'

Znowu dobra akcja gospodarzy. Ryndak zagrał do Fonfary, który przebiegł z piłką 15 metrów chciał prostopadle zagrać do Ryndaka, ale zagrał za mocno.

66'

Ależ okazja dla Zagłębia! Arak znalazł się sam na sam z Misztalem, który obronił strzał, następnie piłka trafiła do Ryndaka, który również nie zdołał pokonać bramkarza gości.

64'

Druga zmiana w Zagłębiu. Dudek opuszcza boisko, a w jego miejsce Fonfara.

63'

Dmowski zmienia Wójcika.

61'

Szykują się zmiany w obu zespołach.

60'

Ryndak miał znakomitą sytuację, by dograć w pole karne, ale zrobił to w taki sposób, aż trener Artur Derbin złapał się za głowę.

57'

Tylec próbował na lewej stron ie minąć Zembrowskiego, ale ten nie dał się nabrać na zwody piłkarza gospodarzy.

56'

Rybicki po przejęciu piłki próbował szybko uruchomić Dzięgielewskiego, ale ten faulował Sierczyńskiego.

53'

Rzut wolny dla Pogoni. Strzał z ok. 40 metrów Zembrowskiego prosto w mur.

52'

Matusiak ukarany żółtą kartką za faul.

50'

Bodziony uderza z 20 metrów, ponad bramką.

48'

Zagłębie przeprowadziło ładną akcję. Ryndak zgrał na "ścianę" do Fidziukiewicza, ten oddał Ryndakowi, który uderzył z pierwszej piłki ponad bramką.

46'

W przerwie Pribula zastąpiony przez Tylca.

46'

Sędzia rozpoczął drugą połowę spotkania.

45'

Sędzia kończy pierwszą połowę spotkania. Zagłębie zasłużenie prowadzi 2:1.

45'

Sędzia przedłużył pierwszą połowę o dwie minuty.

44'

Rybicki faulowany przez Sierczyńskiego.

42'

Żytko wyrzucił piłkę z autu w kierunku Dudy, ten podał do Rybickiego, ale ten powstrzymany.

40'

Dzięcioł ukarany za faul żółtą kartką.

38'

Rybicki uderzył z przed pola karnego, błąd popełnił Fabisiak przepuszczając piłkę pod rękami. 2:1!

38'

GOOOOL! Mariusz Rybicki!

37'

Rzut rożny dla Pogoni. Dośrodkowanie w pole karne na głowę Dudy, strzał ponad bramką.

35'

Pribula znowu dobrze się znalazł na lewej stronie dośrodkował w polę karne, gdzie był Arak, ale strzał za lekki, by zagrozić Misztalowi.

33'

Rzut wolny dla Zagłębia z okolicy 17 metra. Ninković uderzył, ale wysoko ponad bramką.

32'

Żółta kartka za zagranie ręką. Ukarany Żytko.

30'

Pribula ładnie minął dwóch zawodników Pogoni na lewej stronie, dośrodkował w pole karne, lecz piłkę wybili obrońcy gości.

29'

Ryndak popędził prawym skrzydłem, dobrze interweniował Żytko.

27'

Rybicki w szybkim ataku za mocno podaje w kierunku Dudy, ten jednak doszedł do piłki, ale strzał niedokładny.

26'

Żytko długą piłką próbował uruchomić Dudę, ale nieskutecznie.

22'

Przerwa na uzupełnienie płynów.

21'

Rybicki próbował akcji na lewym skrzydle, ale dobrze powstrzymany przez Sierczyńskiego.

18'

GOOOOOL! Sebastian Dudek! Misztal faulował Fidziukiewicza w sytuacji sam na sam. Do karnego podszedł Dudek i podwyższył wynik spotkania.

18'

Dudek pokonuje pewnie Misztala.

17'

Goście na razie bez pomysłu. Nie za bardzo wiedzą, w jaki sposób sforsować obronę gospodarzy.

16'

Rybicki próbował uderzać z przed pola karnego, lecz został zablokowany przez Sołowieja.

15'

Upał w Sosnowcu niesamowity. Wrzesień od wtorku, a na termometrach 33 stopnie Celsjusza!

14'

Dzięgielewski uderzał z narożnika pola karnego, ale Fabisiak łapie piłkę bez żadnego problemu.

13'

Pogoń jak na razie całkowicie zdominowana przez gospodarzy.

11'

Szybko zdobyty gol stawia w dobrej sytuacji gospodarzy. Panujący upał sprawia, że obu zespołom będzie grać się tylko gorzej.

9'

Dośrodkowanie Dudki z rzutu rożnego znalazło w polu bramkowym Markowskiego, który strzałem głową pokonał bramkarza gości

9'

Goooool! Markowski!

7'

Na lewej stronie dwójkowa akcja Pribula-Ninkovic, ale dośrodkowanie tego drugiego pozostawiało wiele do życzenia.

5'

Fidziukiewicz faulowany w okolicy środka boiska.

3'

Na prawej stronie znalazł się Arak, wycofał do Fidziukiewcza, ale ten strzelił wysoko ponad bramką.

2'

Już okazja dla Zagłębia, jednak Arak nie zdołał oddać mocnego strzału z pola karnego.