4 : 2
Arka GdyniaArka Gdynia
1. połowa2 : 1
93'

Koniec spotkania. Zagłębie Sosnowiec zasłużenie wygrywa z Arką Gdynia 4:2. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje.

91'

Rzut rożny dla Arki. Warcholak dośrodkował w pole karne, do piłki doszedł Łukasiewicz, ale strzelił obok bramki.

90'

Sędzia przedłużył spotkanie o 3 minuty.

90'

Tym razem Arka rozgrywa piłkę na połowie boiska tak jakby to oni prowadzili 4:2.

87'

Zagłębie rozsądnie utrzymuje się przy piłce, by nie dać szans na ataki zawodnikom Arki.

85'

Warcholak dośrodkował w pole karne, piłkę wybił Ninkovic.

82'

Ostatnia zmiana w Zagłębiu. Tomasz Szatan zmienił Sebastiana Dudka.

81'

Markowski stracił piłkę we własnym polu karnym, przejął ją Yussuff, który strzałem w długi róg pokonał Fabisiaka.

81'

GOOOOOOOL! Rachid Yussuff!

80'

Kibice Zagłębia bawią się wyśmienicie. Obecnie trwa "fala" na Ludowym.

79'

Prawą stroną popędził Ryndak, podał do Tumicz, ten wycofał ponownie do Ryndaka, który oddał strzał, ale broni go Jałocha.

78'

Yussuff zmienia Viniciusa

77'

Kibice

76'

Zmiana w Zagłębiu. Fidziukiewicz schodzi, a w jego miejsce Tumicz.

73'

Znów świetnie rozegrana akcja przez gospodarzy. Matusiak podał do nie pilnowanego na prawej stronie Ryndaka, który dośrodkował w pole karne, tam znalazł się ponownie Matusiak, który przedłużył do Pribuli, a ten nie miał problemu z umieszczeniem piłki w siatce. 4:1!

73'

GOOOOOOOL! Martin Pribula!

71'

Prostopadłe podanie do Tomasiewicza na aut wybija Sołowiej

67'

Renusz opuścił boisko, a w jego miejsce Tomasiewicz.

67'

Zmiana także u gospodarzy Arak opuścił boisko, a w jego miejsce Tomasz Margol.

64'

Fidziukiewicz dostał podanie głową na wolne pole i strzałem w długi róg podwyższył prowadzenie. 3:1

64'

GOOOOOOOL! Michał Fidziukiewicz!

62'

Żółtą kartką ukarany Fialho.

60'

Rzut rożny dla Arki. Dośrodkowanie w pole karne, ale strzał już bardzo nie dokładny.

59'

Matusiak faulował Fialho.

57'

Warcholak próbował swoich sił strzałem z dystansu, dobrze interweniował Fabisiak

56'

Zmiana w zespole Arki. Boisko opuścił Abbott, a w jego miejsce Wojowski.

53'

Nalepa próbował strzału z 20. metrów, zablokowany przez Markowskiego.

53'

Kibice Zagłębia.

52'

Sobieraj ukarany żółtą kartką.

50'

Martin Pribula ukarany żółtą kartką.

49'

Matusiak próbował zaskoczyć Jałochę z 40. metrów piłka odbiła się od zawodnika Arki i będzie rzut rożny.

48'

Sierczyński na prawej stronie dośrodkował w pole karne, piłkę przejęli obrońcy gości.

47'

Kibice Arki

46'

Druga połowa rozpoczęta. Przy piłce gospodarze.

45'

Sędzia kończy pierwszą połowę spotkania.

45'

Pribula miał świetną okazję do podwyższenia wyniku. Znalazł się na 17. metrze oddał strzał, który po interwencji Jałochy minimalnie minął słupek bramki.

45'

Sędzia przedłużył pierwszą połowę o 2 minuty.

45'

Ryndak z prawej strony dośrodkował w pole karne, ale piłkę złapał Jałocha.

44'

Fialho dośrodkował na głowę Siemaszki, który strzałem głową uderzył nad poprzeczką.

42'

Kibice

40'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego wypiąstkował Fabisiak.

39'

Vinicius dośrodkowywał w pole karne wybił Sołowiej.

35'

Przepięknym strzałem z przed pola karnego w samo "okienko" bramkę zdobył Łukasz Matusiak!

35'

GOOOOOOOL! Łukasz Matusiak!

32'

Socha ukarany żółtą kartką.

30'

Kibice Zagłębia

27'

Renusz faulowany przez Matusiaka.Rzut wolny z 40. metrów dośrodkowanie w kierunku Fialho, ale Fabisiak był faulowany.

25'

Przepiękna akcja Zagłębia. Pribula zagrał piętą do Ninkovica, który wycofał ponownie do Pribuli, ten dośrodkował w pole karne do Ryndaka, który wyłożył pikę do pustej bramki Arakowi i mamy remis.

25'

GOOOOOOOOOOOOL! Jakub Arak!

22'

Pribula zagrał głową w kierunku Araka, ale ten faulował przy próbie dojścia do tego podania.

20'

Faulowany Pribula, ale sędzia pozostaje nie wzruszony.

19'

Tym razem w narożniku boiska był Pribula, który zagrał w pole karne, gdzie piłka przeszła przez całą jego długość, a Markowski nie zdążył przeciąć tej piłki. Mogło być 1:1.

17'

Rzut rożny dla Arki. Dośrodkowanie w pole karne wybijają obrońcy.

14'

Ależ wspaniałą sytuację miał Siemaszko. Fabisiak wybił piłkę źle, podanie na wolne pole dostał Siemaszko, który znalazł się sam na sam z Fabisiakiem, który górą wyszedł z tej opresji.

12'

Na prawym skrzydle Socha ograł Markowskiego, przerzucił piłkę na drugą stronę do Abbotta, ale ten źle przyjął piłkę.

10'

Próba prostopadłej piłki do Pribuli, ale nie ten nie doszedł do podania.

8'

Zagłębie próbuje pressingu już na połowie Arki, ale na razie nie przynosi to rezultatów.

7'

Ładna akcja Zagłębia. Pribula pognał lewym skrzydłem, wycofał do Fidziukiewicza, ale ten skiksował.

6'

Rzut rożny dla Arki krótko wykonany, dośrodkował Warcholak, ale piłkę wybił Matusiak.

3'

Michał Nalepa samodzielną akcją i pięknym strzałem z 18. metrów pokonał Fabisiaka!

3'

GOOOOOOOOOOL! Michał Nalepa!

2'

Po za stadionem coś się dzieje, i część kibiców opuściła stadion.

18:01

Sędzia rozpoczął spotkanie. Przy piłce goście.

17:58

Piłkarze obu zespołów pojawiają się na murawie i za chwilę rozpoczną walkę o 3 punkty.

17:57

Gospodarzy dzisiejszego spotkania będzie wspierał komplet publiczności. Zapowiada się świetny mecz zarówno pod względem sportowym, jak i kibicowskim.

17:54

W dzisiejszym meczu swoją byłą drużynę będzie wspierał Dawid Kudła- bramkarz Pogoni Szczecin, który wcześniej występował w Sosnowcu.

17:46

Na stadionie pojawiają się kibice gości, którzy zapewne wypełnią szczelnie swój sektor.

17:45

Piłkarze obu zespołów przebywają na rozgrzewce. Kibice powoli zapełniają stadion.

17:42

Rezerwowi Arki Gdynia: Jakub Miszczuk, Damian Mosiejko, Rachid Yussuff, Paweł Wojnowski, Grzegorz Tomasiewicz, Michał Marcjanik, Przemysław Stolc.

17:40

Rezerwowi Zagłębia Sosnowiec: Szymon Gąsiński, Grzegorz Fonfara, Tomasz Szatan, Tomasz Margol, Hubert Tylec, Łukasz Tumicz, Konrad Zaradny.

17:38

Poznaliśmy składy obu zespołów, a teraz czas na zawodników rezerwowych.

17:36

Witamy w relacji LIVE z meczu 1.ligi pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec, a Arką Gdynia.

08:00

ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - ARKA GDYNIA

Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze 3:1

W sobotę gdynianie na wyjeździe zmierzą się z Zagłębiem Sosnowiec. Bilans bezpośrednich spotkań tych drużyn przemawia za Arką. Arka i Zagłębie mierzyły się jak dotychczas 20 razy. Osiem z tych pojedynków wygrali gdynianie, w ośmiu też padł remis, a cztery razy górą byli rywale.

Na korzyść Arki przemawia również bilans bramek. Żółto-niebiescy strzelili Zagłębiu 18 goli, sami natomiast stracili 12. Ostatni raz Arka z Zagłębiem grała w sezonie 2004/2005. Wówczas górą w Sosnowcu okazali się gdynianie, którzy triumfowali 2:1.