Wisła PłockWisła Płock
0 : 0
Stomil OlsztynStomil Olsztyn
95'

Tomasz Radkiewicz kończy to spotkanie. Stomil decydując się na defensywną grę wyszarpał bezbramkowy remis z Wisłą Płock. Jest to szósty podział punktów w tym roku dla olsztynian. Za spędzony wspólnie czas dziękuję i zapraszam na kolejne relacje.

90'

Arbiter dolicza aż 5 minut do regulaminowego czasu spotkania.

89'

To powinien być gol! Na piękne uderzenie z 25. metra zdecydował się Wlazło, lecz piłka nie wpadła do bramki, bo świetną akrobatyką popisał się Skiba.

85'

Sfaulowany na prawej flance został Karol Żwir.

83'

Ostatnia zmiana w Wiśle. Za Damiana Piotrowskiego desygnowany został Fabian Hiszpański.

83'

Lebedyński odepchnął Klepczarka w szesnastce Dumy Warmii. Sędzia odgwizdał faul.

82'

Nieudane dośrodkowanie Piotra Głowackiego z rzutu wolnego na 40. metrze. Piłka pierwszy raz od dłuższego czasu w rękawicach Kiełpina.

80'

Reca przebojowo wbiegł w pole karne Stomilu, lecz po jego dośrodkowaniu Skiba broni na raty.

79'

Mamy odpowiedź gospodarzy. Za faul taktyczny ukarany został Emil Drozdowicz.

78'

Kujawa ukarany został żółtą kartką za faul od tyłu na Lebedyńskim

69'

Za kontuzjowanego Trzeciakiewicza wszedł Piotr Głowacki.

75'

Za Tsubasę Nishegio wchodzi Paweł Głowacki. Goście zagęszczają środek pola.

74'

Bodajże czwarte uderzenie głową Lebedyńskiego, także ponad bramkę. Wiślacy coraz odważniej napierają na bramkę rywali.

71'

Druga zmiana u Nafciarzy. Za Łuczaka na boisku melduje się Drozdowicz.

69'

Kolejna szansa dla gospodarzy. Po rzucie rożnym najpierw próbował Reca, dobijał Piotrowski, jednak ostatecznie będzie kolejny korner.

68'

Służby medyczne wbiegają na plac boiska. Trzeciakiewicz prawdopodobnie nie będzie zdolny na kontynuację gry.

66'

Trzeciakiewicz gubi piłkę na prawym skrzydle po włączeniu się w akcję Recy. Kontratak gości okazał się niewypałem.

63'

Stomilowcy wciągnęli rywali na własną połowę. Po przeciwnej stronie został osamotniony Kiełpin.

62'

Reca oddał strzał z dystansu, który mógł zamienić się w doskonałą asystę. Nafciarze ustawieni w polu karnym nie doszli do piłki i od bramki zacznie Skiba.

61'

Dobra interwencja Jeglińskiego na lewym skrzydle. Po wślizgu "Igły" rajd Recy został zdetronizowany.

59'

Niewiele brakowało, aby Lebedyński zdobył bramkę po uderzeniu piłki głową. Strzał minimalnie obok słupka.

57'

Stomil podobnie jak w pierwszej połowie całym składem skutecznie broni się na własnej połówce.

54'

Piłka skośnie bita w szesnastkę Stomilu, jednak Reca jej nie dosięga.

52'

Mamy faul Trzeciakiewicza na środku placu gry. Grę wznowią gospodarze.

48'

Piłka powędrowała wysoko nad poprzeczkę. Od bramki rozpocznie Skiba.

47'

Reca faulowany przed polem karnym Stomilu. Pierwsza dogodna okazja dla Nafciarzy po przerwie.

46'

Arbiter wznawia spotkanie. Piłkarze wracają do gry.

45'

Koniec pierwszej połowy. W Płocku wynik 0:0 i dalszy komentarz jest zbędny. Jesteśmy świadkami bardzo słabego poziomu spotkania. Wracamy po przerwie.

45'

Arbiter dolicza 2 minuty do pierwszej części spotkania.

45'

Piotrowski uderza z prawego skrzydła w samo okienko Skiby, jednak blondwłosy golkiper broni fenomenalnie! Brakło niewiele, aby Nafciarze schodzili do szatni z jednobramkowym prowadzeniem...

43'

Obrońcy Wisły przecinają podanie Żwira do Trzeciakiewicza. Goście zbyt osowiale przeprowadzają swoje sytuacje w ofensywie.

40'

Stefańczyk na głowę Lebedyńskiego, lecz snajper Nafciarzy za lekko uderzył. Piłkę wyłapuje Skiba.

39'

Zespół gości wykreował sobie świetną okazję na objęcie prowadzenia. Na nieszczęście olsztynian Michał Trzeciakiewcz nie trafił czysto w piłkę i sytuacja zakończyła się bez zagrożenia bramki Wisły.

36'

Dośrodkowanie Wiślaków z rzutu wolnego zostaje wybite przez zawodników przyjezdnych. Piłka w gąszczu zawodników nie znalazła adresata.

33'

Katastrofalne uderzenie Karola Żwira wysoko ponad bramkę. Od bramki rozpocznie Kiełpin.

30'

Damian Byrtek prawdopodobnie ma wybity bark.

27'

Grzegorz Lech z rzutu wolnego uderzył prosto w mur. Futbolówka po rykoszecie powędrowała na korner.

26'

W wyniku niefortunnej interwencji mamy pierwszą zmianę w zespole Nafciarzy. Za Byrtka pojawi się Sielewski.

25'

Szykuje się znakomita sytuacja dla Stomilu. Przed 16. metrem faulowany Trzeciakiewicz, mamy rzut rożny dla podopiecznych Mirosława Jabłońskiego.

21'

Stomil nie posiada argumentów, aby zaatakować rywali. Goście sprawiają wrażenie, że chcą wywieźć z Płocka zaledwie 1 punkt.

17'

Trzeciakiewicz w ferworze walki fauluje Stefańczyka.

15'

Kolejne uderzenie Płocczan z dystansu. Skiba nie miał problemu ze skuteczną obroną strzału Łuczaka.

13'

Lebedyński fauluje Wełnę na szesnastym metrze od bramki Skiby. Mamy rzut wolny dla Stomilu.

12'

Dośrodkowanie Stefańczyka z rzutu wolnego zostało wybite przez obrońców Dumy Warmii.

11'

Rogalski cóż za bomba z okolic 35 metra! Skiba broni z problemami.

9'

Dośrodkowanie z lewego skrzydła wprost do Rafała Kujawy, jednak przy przyjęciu piłki napastnik Stomilu faulował rywala. Gospodarze rozpoczną ze stałego fragmentu gry.

7'

Próba uderzenia Nafciarzy z ponad 30 metrów. Niestety futbolówka poszybowała wysoko ponad bramkę Piotra Skiby.

6'

Początek spotkania i już mamy pierwszą karę. Żółtą kartką został ukarany Łukasz Jegliński.

3'

Już od pierwszych minut Stomil głęboko zamknięty na własnej połowie. Goście czekają na skuteczny kontratak.

0'

Początek spotkania w Płocku! Wisła dzisiaj ubrana na biało-niebiesko, drużyna gości na czarno.