Dziękujemy za wspólnie spędzony czas, zapraszamy na kolejne transmisje na Ekstraklasa.net

Koniec spotkania! Wiślacy pewnie pokonują drużynę Olimpii Grudziądz po golach Lebedyńskiego i dwóch trafieniach zmiennika Bąka!

Bąk celnym strzałem głową finalizuje dośrodkowanie Kubusa

Kubus sam na sam z Fabiniakiem, golkiper gości jest dziś rewelacyjny

91'

Spotkanie potrwa jeszcze cztery minuty

89'

Goście będą to spotkanie kończyć w dziesięciu. Kaczmarek doznał urazu, który uniemożliwia mu kontynuowanie gry, alimit zmian w Olimpii został wykorzystany

87'

Strzelec pierwszej bramki Mikołaj Lebedyński opuszcza boisko, zastępuje go Lukas Kubus

86'

Bardzo dobre dośrodkowanie Woźniaka, ale Kiełpin bez żadnych turbulencji chwyta futbolówkę

83'

Pawela stara się prostopadłą piłką uruchomić Djousse, ale we wszystko miesza się Szymański

82'

Gościem już chyba pogodzeni z porażką

77'

Swoich sil z dystansu próbował Łuczak, Fabiniak nawet nie musiał patrzeć na piłkę, była daleko, bardzo

76'

Ostatni zmiana gości, na boisku Fabian Pawela

74'

Bardzo aktywny dziś Reca opuszcza boisko, jego miejsce zajmie Patryk Stępiński

73'

Olimpia nie rezygnuje, ale takimi strzałami jak ten Pitera-Bućko będzie ciężko wywalczyć choćby punkcik w Płocku

71'

Co najmniej połowę tej bramki należy przypisać Iliewovi, który cudnym podaniem wyprowadzą Bąka na idealną sytuację. Przebywający na murawie od pięciu minut pomocnik z zimną krwią wykorzystuje sytuację. 2:0 Wisła!

68'

GOOOOOL! Jakub Bąk podwyższa prowadzenie Wisły!

66'

Reca znalazł się sam samiusieńki przed golkiperem Olimpii, Fabiniak ratuje swój zespół przed bramką na 2:0

64'

Jeszcze jedna zmiana. na boisko wchodzi w zespole Wisły Jakub Bąk

61'

Druga zmiana w Olimpii, trener Skowronek szuka dżokera, czy będzie nim Adam Banasiak?

59'

Rzut rożny dla gości, piłkę przed "szesnastką" zbiera Kurowski, ale jego uderzenie jest bardzo anemiczne

57'

Reca mija defensora gości, wrzutka ląduje w rękawicach Fabiniaka

55'

Rzut rożny dla płocczan, Sielewski bardzo bliski podwyższenia wyniku

53'

Kapitalna szybkość Piotrowskiego, ale już dośrodkowanie jest niedokładne

51'

Djousse po pęciu minutach obecności na placu gry ogląda żółty kartonik za faul na obrocy Wisły

50'

Od początku drugiej części bardzo aktywny jest Kaczmarek, kolejne dośrodkowanie skrzydłowego Olimpii, które nie dociera do Skóreckiego

48'

Djousse po raz pierwszy złapany na spalonym

46'

Trener Skowronek zmienia atakującego, straszyć ma Donald Djousse

20:03

Rozpoczynamy drugą połowę!

47'

Koniec pierwszej części gry! Do przerwy gospodarze prowadzą jedną bramką po trafieniu Mikołaja Lebedyńskiego

46'

Kapitalna akcja na prawej stronie Recy, Lebedyńskiemu wystarczyło po prostu skierować futbolówke do pustej bramki

45'

GOOOOL! Lebedyński!

44'

Z linii pola karnego uderza Cieśliński, Kiełpin ma spore trudności z wybronieniem strzału napastnika gości

43'

Wymianę podań Iliewa z Piotrowskim przerywa Smoliński

42'

Woźniak schodzi do środka, ale jego strzał hen hen ponad poprzeczką

41'

Świetne zagranie Recy do Piotrowskiego, ale dośrodkowanie tego drugiego nie dociera do żadnego z partnerów z drużyny

37'

Próba Rogalskiego numer dwa. Strzał z rzutu wolnego, Fabiniak broni z kłopotami

36'

Piętka reimana po wrzutce Smolińskiego, znowu spokojna interwencja Kiełpina

34'

Rzut rożny dla Olimpii, Kiełpin autorytarnie na swoim przedpolu

32'

Żółta kartka dla Kaczmarka

30'

Błąd w przyjęciu Iliewa, a mogło być groźnie

28'

Rogalski uruchamia swój młotek w prawej nodze, ale jego uderzenie z dystansu mija bramkę Fabiniaka

27'

Piłkę z własnej połowy wyprowadzają obrońcy Wisły, za długa piłka do Recy

25'

Kaczmarek pomknął lewą stroną, dobra asekuracja ze strony stoperów Wisły

23'

Kontratak płocczan, Stefańczyk do Piotrowskiego i kolejna udana interwencja Fabiniaka

22'

Dośrodkowanie Łuczaka, Reca myli się o centymetry!

17'

Sporo niedokładności w środka pola

16'

Łuczak leżał na murawie, mimo to goście kontynuowali akcję, uderzenie Smolińskiego niecelne

13'

Kolejny korner, tym razem dla gospodarzy. Dośrodkowanie Stefańczyka, strzał Rodicia i kapitalnie Fabiniak

11'

Pewna interwencja Kiełpina po zagraniu głową Skoreckiego

9'

Rogalski blokuje dośrodkowanie Kowalczyka, rzu rożny dla Olimpii

7'

Łuczak po klepce z Ilievem, uderza z dystansu, ale jego strzał jest blokowany

5'

Wrzutka Stefańczyka z rzutu wolnego, z bliska główkuje Lebedyński, ale minimalnie chybi

4'

Faul Woźniaka na Recy na lewej stronie boiska

3'

Szarżował Lebedyński, dobra interwencja Pitera-Bućko

19:01

Zaczynamy!

18:59

Gospodarze na biało-niebiesko, a grudziądzanie również tradycyjnie na biało-zielono

18:55

Przed spotkaniem jeszcze mała uroczystość. Wręczenie nagrody dla pani Ireny Rosińskiej, pracowniczki Wisły Płock, związanej z tym klubem przeszło 30 lat.

18:52

Zawodnicy już po rozgrzewce, czekamy na wyjście obu jedenastek z tunelu

18:44

Ławka rezerwowych Olimpii: Michał Wróbel, Adam Banasiak, Adrian Bielawski, Donald Djousse, Arkadiusz Kasperkiewicz, Tomasz Lewandowski, Fabian Pawela

18:44

Ławka rezerwowych Wisły: Bartosz Kaniecki, Jakub Bąk, Maciej Kostrzewa, Dominik Kun, Lukas Kubus, Piotr Mroziński, Patryk Stępiński

18:42

Witamy i zapraszamy na spotkanie 8 kolejki między Wisłą Płock a Olimpią Grudziądz. Początek spotkania już za niespełna 20 minut

08:00

ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA WISŁA PŁOCK - OLIMPIA GRUDZIĄDZ

Stomil Olsztyn - Wisła Płock 0:3

W jednym z najciekawszych spotkań 8. kolejki 1. ligi Wisła Płock zmierzy się z Olimpią. W ubiegłym sezonie obie drużyny były pretendentami do awansu do Ekstraklasy, a ich starcia dwa razy zakończyły się remisem. Dzisiaj sytuacja jest zgoła odmienna, gdyż to płocczanie znajdują się w czołówce tabeli i zajmują w niej 4.miejsce. Natomiast porażka, cztery remisy i jedno zwycięstwo - to bilans grudziądzan, którzy z dorobkiem pięciu punktów w siedmiu meczach plasują się na przedostatnim miejscu tabeli zaplecza Ekstraklasy.