MKS KluczborkMKS Kluczbork
93'

Koniec meczu! W Suwałkach podział punktów!

92'

Uderzał Tomasz Jarzębowski, ale z linii bramkowej futbolówkę wybił defensor MKS-u Kluczbork!

89'

Sędzia doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

87'

Żółtą kartką został ukarany Maciej Kowalczyk, który chciał wymusić rzut karny.

85'

Zmiana także w ekipie Wigier. W miejsce Miłosz Kozaka na boiksu zameldował się Damian Gąska.

85'

Piotr Giel zastąpił Adriana Droszczaka.

83'

Po dośrodkowaniu Tomasz Jarzębowski nie był w stanie wybić piłki i dopadł do niej Bartosz Brodziński, który silnym uderzeniem pokonał Karola Salika.

83'

GOOOOOL! BARTOSZ BRODZIŃSKI!

81'

Ofensywy wypad Wigier Suwałki zakończył się niecelnym i dość ekwilibrystycznym strzałem Kamila Zapolnika.

79'

Kamil Zapolnik próbował wymusić faul, ale Wojciech Krztoń pokazał mu żółty kartonik.

77'

Sporo walki i sporo chaosu na boisku. Gospodarze utrzymują jak na razie niezwykle cenne prowadzenie.

74'

W miejsce Rafała Niziołka wchodzi Michał Kojder.

72'

Płaskie uderzenie Bartosz Brodzińskiego z rzutu wolnego. Karol Salik łapie futbolówkę bez najmniejszych problemów.

71'

Faulował przed szesnastką Tomasz Jarzębowski i zobaczył żółta kartkę.

69'

Więcej z gry, co nie może dziwić mają teraz goście, którzy grają z przewagą jednego zawodnika, ale ekipa gospodarzy mądrze się broni.

68'

Fantastyczne zagranie za obrońców do Kamila Zapolnika. Ten minął bramkarza, ale nie zdołał oddać celnego strzału. Po uderzeniu Zapolnika piłka poszybowała minimalnie ponad poprzeczką!

65'

Co się dzieje! Jeszcze jedna poprzeczka! Piotr Madejski strzelał zza pola karnego, a futbolówka drugi raz zatrzymała się na poprzeczce.

64'

Jakub Bartkowski zmienia bohatera spotkania Kamila Adamka. Trener Dominik Nowak chce obronić jednobramkową przewagę.

62'

I jeszcze jedna próba Deji. Tym razem o wiele lepsza. Zawodnik gości silnie uderzył zza pola karnego i trafił w poprzeczkę! Goście coraz bliżej szczęścia.

59'

Próbują odpowiedzieć na drugiego gola Kamila Adamka piłkarze MKS-u Kluczbork. Z dystansu strzelał Sebastian Deja. Golkiper Wigier bez problemów broni to uderzenie.

57'

Po prostopadłym podaniu Michał Szewczyk znalazł się w dobrej sytuacji strzeleckiej, ale trafił w Karola Salika.

55'

Damian Kądzior tym razem dokładnie zacentrował z rzutu wolnego z boku boiska, a strącił futbolówkę tyłem do głowy. Piłka po tym zagraniu zatrzepotała w siatce Oskara Pogorzelca.

55'

GOOOOOL! KAMIL ADAMEK!

52'

Jeszcze raz z rzutu wolnego uderzał Damian Kądzior. Strzał gracza Wigier był zbyt anemiczny, by zaskoczyć golkipera gości.

51'

Po tym zdarzeniu do piłki ustawionej na 17. metrze podszedł Rafał Niziołek. Strzał gracza gości poszybował w kierunku długiego słupka, ale Karol Salik znakomicie interweniował.

50'

Czerwona kartka dla Macieja Wichtowskiego. Piłkarz gospodarzy zatrzymywał Macieja Kowalczyka, który wychodził na stuprocentową sytuację. Słuszna decyzja arbitra. Wigry do końca meczu w osłabieniu!

49'

Damian Kądzior strzelał z rzutu wolnego z około 25. metrów. Piłkarz Wigier wyraźnie przeniósł piłkę nad poprzeczką bramki Oskara Pogorzelca.

48'

Arbiter liniowy zasygnalizował pozycję spaloną Macieja Kowalczyka.

46'

Marko Brtan zakończył dzisiejszy mecz. W drugiej połowie zamiast niego zobaczymy Omara Santanę.

46'

Arbiter Wojciech Krztoń rozpoczął drugą połowę.

18:52

Gospodarze mogą być zadowoleni z tego, że do przerwy na tablicy wyników widnieje remis. Piłkarze MKS-u Kluczbork mieli szansę na bramkę z rzutu karnego, a przed końcem pierwszej polowy bliski strzelenia gola był Maciej Kowalczyk.Jesteśmy ciekawi, jaki przebieg będzie miała druga połowa.

45'

Koniec pierwszej połowy. Do przerwy w Suwałkach remis 1:1.

45'

Minuta doliczona do regulaminowego czasu gry.

43'

Dużo próbują grać skrzydłami zawodnicy gospodarzy, ale brakuje im dokładności w dośrodkowaniach bądź ich akcje przerywane są już w początkowej fazie.

42'

I bardzo groźnie było pod bramką Wigier! Maciej Kowalczyk oddał płaski strzał z pola karnego. Futbolówka po rykoszecie minimalnie minęła bramkę Karola Salika. Gdyby uderzenie zmierzało do celu, MKS wyszedłby na prowadzenie.

39'

Gospodarze nie są w stanie odpowiedzieć na gola Michała Szewczyka. Niby próbują atakować skrzydłami, ale niewiele z tego wychodzi.

38'

W ostatnich minutach do głosu doszli zawodnicy MKS-u Kluczbork, ale ich przewaga nie jest zbyt wyraźna. Na murawie obserwujemy też sporo starć i ostrej walki.

36'

Trzeba przyznać, że gol Michała Szewczyka śmiało może kandydować do miana bramki kolejki. Dla gracza MKS-u było to pierwsze trafienie w 1. lidze od 31 sierpnia 2013 roku. Sporo się naczekał.

34'

Pierwsza żółta kartka w drużynie gospodarzy. Miłosz Kozak popełnił faul taktyczny, co nie umknęło uwadze arbitra Krztonia. Kozak chciał powstrzymać kontrę gości.

32'

Fenomenalne trafienie Michała Szewczyka. Zawodnik MKS-u uderzył z około szesnastu metrów i trafił właściwie w samo okienko bramki strzeżonej przez Karola Salika.

32'

GOOOOL! MICHAŁ SZEWCZYK!

29'

Z rzutu wolnego bezpośrednio na bramkę uderzył Piotr Madejski. Karol Salik złapał futbolówkę.

26'

Potężnie z dystansu uderzył Damian Kądzior. Futbolówka jeszcze po rykoszecie poszybowała w światło bramki, ale dobrze w tej sytuacji zareagował Oskar Pogorzelec.

24'

Mecz toczy się w nieco wolniejszym tempie. Gospodarze już nie atakują z takim animuszem.

22'

Zobaczymy jak piłkarze MKS-u zareagują na stratę gola. W 9. minucie to oni mogli prowadzić, ale Sebastian Deja zmarnował tak doskonałą okazję, jaką jest jedenastka.

21'

Na prawym skrzydle świetną akcję przeprowadził Maciej Wichtowski. Gracz gospodarzy znakomicie zacentrował w kierunku Kamila Adamek. Napastnik Wigier uderzył głową po dalszym słupku, a futbolówka wpadła do siatki. 1:0!

21'

GOOOOL! KAMIL ADAMEK!

19'

Pierwsza żółta kartka. Obejrzał ją Rafał Niziołek został ukarany kartonikiem za faul na Boguszu.

17'

Czekamy na kolejne groźne sytuacje, bo po dynamicznych pierwszych dziesięciu minutach tempo spotkania nieco siadło.

16'

Teraz szybciej rozegrali akcję piłkarze gospodarzy po wyrzucie z autu. Kamil Zapolnik wdarł się z futbolówką w pole karne, ale jego strzał został zablokowany przez defensora gości.

14'

Piłkarze Wigier dłużej utrzymują się przy piłce, ale goście dobrze się asekurują i nie dają zbyt gospodarzom zbyt wiele miejsca do rozwinięcia skrzydeł.

11'

Dobry początek spotkania w wykonaniu Wigier. Zawodnicy Dominika Nowaka zapomnieli jednak, że kontratak jest bardzo groźną bronią MKS-u. Dzięki dobrym kontratakom ekipa z Kluczborka wygrała chociażby niedawno w Sosnowcu. Na szczęście dla gospodarzy nie zakończyło się to bramką.

9'

Salik odkupił swoje winy. Obronił strzał z jedenastu metrów. Obronił też dobitkę Sebastiana Deji!

7'

Będzie rzut karny dla MKS-u Kluczbork! Marcin Nowacki dograł do Macieja Kowalczyka, ten wbiegł w pole karne. W szesnastce napastnika gości podciął wybiegający z brami Karol Salik.

6'

Agresywnie w pierwszych minutach Maciej Kowalczyk. Doświadczony napastnik Kluczborka najpierw uderzył łokciem Marko Brtana, a a chwilę później faulował Artura Bogusza.

4'

Do dośrodkowania z rzutu rożnego najwyżej wyskoczył Tomasz Jarzębowski, ale piłka po jego uderzeniu głową poleciała obok słupka bramki strzeżonej przez Pogorzelca.

2'

Dobry początek gospodarzy. Ostry strzał na bramkę Pogorzelca w wykonaniu Bartłomieja Kalinkowskiego. Golkiper przyjezdnych odbija na rzut rożny.

2'

Piłkarze Wigier pod wodzą nowego szkoleniowca, ale w tradycyjnych biało-niebieskich strojach, goście występują w czerwono-białych barwach.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego Wojciecha Krztonia. Spotkanie w Suwałkach właśnie się rozpoczęło.

17:57

Piłkarze obu zespołów już na murawie. Spotkanie poprowadzi arbiter z Olsztyna - Wojciech Krztoń.

17:47

Ławka rezerwowych MKS-u Kluczbork: Michał Sarna, Łukasz Uszalewski, Piotr Giel, Tomasz Swędrowski, Kamil Kuczak, Michał Kojder, Piotr Kasperkiewicz.

17:44

Ławka rezerwowych Wigier: Hieronim Zoch, Adrian Karankiewicz, Jakub Bartkowski, Omar Santana, Marcin Tarnowski, Damian Gąska, Mateusz Żebrowski.

17:33

Waga tego meczu jest ogromna. Oba zespoły bronią się przed degradacją, a jak wiadomo punkty zdobyte w takim spotkaniu mają kluczowe znaczenie. Wigry obecnie są na spadkowej 17. pozycji i mają 23 punkty. MKS jest na 15. miejscu, oznaczającym po sezonie baraże o pozostanie na zapleczu Ekstraklasy.

17:26

Zapraszamy na relację na żywo z pojedynku Wigier Suwałki z MKS-em Kluczbork. Ekipa gospodarzy przystępuje do tego starcia juz pod wodzą nowego szkoleniowca - Dominika Nowaka.