Wigry SuwałkiWigry Suwałki
0 : 1
Chojniczanka ChojniceChojniczanka Chojnice
96'

To wszystko z dzisiejszego spotkania, zapraszam na następne mecze Wigier u siebie.

94'

Koniec meczu.

94'

Sędzia w tej chwili kończy mecz. 3 punkty pojadą do Chojnic. Dzisiaj Wigry Suwałki przegrał z zespołem Chojniczanki Chojnice 0:1.

91'

Rzut wolny dla Chojnic, wykonawcą stałego fragmentu Rafał Grzelak

89'

będziemy mieli doliczony czas gry, arbiter dolicza co najmniej 3 minuty

89'

groźna akcja Chojniczanki z prawej strony i na rzut rożny wybija zawodnik Wigier

87'

groźnie strzelał lewą nogą Łukasz Hanzel, piłka minimalnie obok spojenia poprzeczki, bramkarz byłby bez szans

84'

zmiana w zespole z Chojnic, schodzi Tomasz Mikołajczak w wchodzi Dragan Jelic

83'

Żółta kartka dla Rafała Grzelaka

81'

Faulowany zawodnik gości Bartłomiej Niedzela

78'

Wigry próbują grać piłką, niestety na razie bez efektu w postaci bramki, to Chojniczanka zdobyła bramkę i prowadzi 1:0

74'

Żółtą kartką upomniany zawodnik gości, Radosław Bartoszewicz

74'

Grożna akcja Wigier, Mateusz Żebrowski w polu karny, niestety piłkę wybija na rzut rożny zawodnik Chojniczanki

69'

Kolejna zmiana w Wigrach, schodzi Kamil Lauryn w wchodzi Piotr Ruszkul

67'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego i minimalnie niecelnie głową strzelał Maciej Wichtowski

67'

Indywidualna akcja Żebrowskiego, i faul na zawodniku Wigier

65'

Zmiana w zespole gości, plac gry opuścił Paul Grischok a wszedł Bartłomiej Niedziela

65'

Kolejna żółta kartka dla Wigier, upomniany Jakub Bartkowski

62'

Żółtą kartą upomniany Kamil Lauryn za faul na zawodniku gości

61'

zmiana w Wigrach, schodzi Łukasz Moneta a wchodzi Mateusz Żebrowski

61'

groźnie z lewej strony dośrodkowuje Bogusz ale do piłki nie dochodzi żaden zawodnik Wigier

56'

kartka dla Chojniczanki, ukarany Marcin Biernat

54'

żółtą kartką upomniany zawodnik Wigier, Maciej Wichtowski

52'

strzela Łukasz Hanzel niestety obok bramki zespołu z Chojnic

50'

Faulowany Łukasz Moneta, będziemy mieli rzut wolny przed polem karnym gości

47'

Łukasz Hanzel jest nowym zawodnikiem Wigier, debiutuje w dzisiejszym meczu. Ostatnio grał w zespole Piasta Gliwice.

48'

Akcja Wigier, strzał z 16 metrów minimalnie ponad bramką gości Łukasza Moneta

45'

Zmiana w zespole Wigier, plac gry opuścił Rafalskis, a wszedł Łukasz Hanzel.

45'

Rozpoczynamy drugą połowę.

20:02

Za chwilę druga część spotkania, na murawie meldują się oba zespoły.

20:00

Z nami pierwsza połowa spotkania, Wigry próbują ale bez efektu bramkowego, natomiast Chojniczanka bardzo dobrze broni się ale także próbuje atakować. Po jednej z takich sytuacji strzeliła bramkę i prowadzi w Suwałkach 1:0. W zespole gospodarzy widać dużo niedokładności, akcje nie mają wykończenia. Brakuje dokładnego ostatniego podania.

48'

W tej chwili sędzia kończy pierwszą połowę, do przerwy Wigry przegrywają z Chojniczanką 0:1

47'

uderzenie lewą nogą z 18 metrów, Hieronim Zoch był bez szans na obronę tego strzału

45'

GOOOL DLA CHOJNICZANKI!

45'

autorem bramki Maciej Rogalski

42'

żółta karta dla zawodnika Wigier, upomniany został Tomasz Jarzębowski

40'

Grożne uderzenie z rzutu wolego Piotra Kieruzy. Minimalnie obok bramki Hieronima Zocha

39'

Faulowany z numerem 6 zawodnik gości. Poszkodowany został Przemysław Pietruszka

37'

Chojniczanka dobrze w obronie, nie pozwala Wigrom na groźne akcje pod swoim polem karnym

33'

Na bramkę gości z 18 metrów strzelał Maksims Rafalskis, uderzenie wysoko ponad bramką zespołu z Chojnic

30'

Kolejny rożny dla Wigier i dośrodkowanie Kalinkowskiego, niestety żaden z zawodników Wigier nie oddaje strzału na bramkę.

24'

Wigry próbują skonstruować składną akcję, niestety na razie bez efektu w postaci akcji bramkowej

21'

Kolejny faul na zawodniku gości, wykonawcą rzutu wolnego Rafał Grzelak

20'

Dośrodkowanie z prawej strony Bartkowskiego i niecelny strzał Bartłomieja Kalinkowskiego obok bramki zespołu gości

15'

Kolejny rzut rożny pod bramką gości

14'

Rzut rożny dla Wigier, dośrodkowuje Bartłomiej Kalinkowski

12'

Faulowany zawodnik z Chojnic, Artur Bogusz ostro potraktował Rafała Grzelaka

10'

Na razie sporo niedokładności w obydwu zespołach. Brak dokładnych podań

7'

Groźna akcja Wigier, dośrodkowanie Łukasza Monety z lewej strony i na rzut rożny wybija zawodnik Chojniczanki

4'

Rzut wolny dla Chojniczanki, dośrodkowuje Rafał Grzelak

2'

Faulowany Artur Bogusz prze zawodnika Chojniczanki.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy! Od środka boiska rozpoczęli piłkarze z Chojnic.

18:58

Na murawę wychodzą obydwa zespoły. Przywitani serdecznie przez kibiców

18:55

W poprzednim sezonie 1 ligi piłkarskiej obydwa mecze wygrał Wigry. Na własnym stadionie 2:1 natomiast na wyjeździe 3:2

18:54

W poprzedniej kolejce Wigry zremisowały w Kluczborku 1:1 natomiast Chojniczanka przegrała ze Stomilem Olsztyn 0:2

18:52

Piłkarze zakończyli rozgrzewkę i już za kilka minut pojawią się na murawię boiska

18:51

W dzisiejszym meczu 1 ligi piłkarskiej Wigry Suwałki podejmują na własnym stadionie drużynę Chojniczanki Chojnice

18:48

Rezerwowi Wigier: Karol Salik, Adrian Karankiewicz, Piotr Ruszkul, David Makaradze, Bartosz Biel, Mateusz Żebrowski (M) Łukasz Hanzel Rezerwowi Chojniczanki: Dominik Hładun (M), Przemysław Czerwiński (M), Damian Garbacik(M), Dragan Jelic, Andrzej Rybski, Jakub Mrozik, Bartłomiej Niedziela

18:34

08:00

ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA WIGRY SUWAŁKI - CHOJNICZANKA CHOJNICE

Arka Gdynia - Wigry Suwałki 0:2

W 8. kolejce Wigry zmierzą się z Chojniczanką Chojnice. Suwalczanie po świetnym początku sezonu, po którym znaleźli się przez chwilę na pozycji lidera, w ostatnim czasie nieco spuścili z tonu i wygrali raptem jedno z czterech ostatnich meczów. Ostatnie kolejki upłynęły także pod znakiem dobrej gry Chojniczanki, jednak przed tygodniem dobrą serię ekipy z Chojnic przerwał Stomil Olsztyn.