Sobota, 17 października 2015, godz. 15:00
MKS KluczborkMKS Kluczbork
16:54

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne nasze relacje!

93'

Strzał Tkocza z rzutu wolnego minął bramkę Pogorzelca. W tym momencie sędzia kończy spotkanie. Goście wywożą z Katowic cenne punkty!

93'

Żółta kartka dla Kasperkiewicza za faul przed polem karnym

90'

Sędzia doliczy 3 minuty do drugiej połowy

90'

Trener Smyła odesłany na trybuny!!!

90'

Kartkę za protesty utrzymuje Kozłowski

90'

Gielza faulowany w polu karnym!! Sędzia nie wskazuje na jedenastkę!

88'

Niziołek zagrał na wolne pole do Ariana, który zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału i ostatecznie został zablokowany

86'

Wrzutka Kayode, która trafiła na głowę Kozłowskiego. Strzał rezerwowego tuż obok bramki

85'

Żółta kartka dla Kopczyka

80'

Giel w miejsce Kowalczyka. To kolejna zmiana w drużynie gości

79'

Swędrowski za faul na Wróblu ukarany żółtą kartką

76'

Centra z lewej strony Kayode. Po raz kolejny dobrze na przedpolu Pogorzelec

73'

Kuriozalna sytuacja!!! Strzał Tkocza trafił w boczną siatkę, tymczasem kibice zgromadzeni na trybunach zaczęli świętować zdobycie bramki, której nie było!!!

72'

Wrzutka Gonzaleza wybita na rzut rożny. Centra Wróbla dobrze wybroniona przez gości, którzy po chwili faulują przed własnym polem karnym

71'

Indywidualna akcja Swędrowskiego skutecznie powstrzymana przez obronę Rozwoju

70'

Tym razem szczęścia szukał Kozłowski. Strzał głową napastnika daleki jednak od ideału

68'

Strzał Kayode lewą nogą minął bramkę gości w znacznej odległości

66'

Trener Konwiński od razu wprowadził drugiego zawodnika. Na boisku melduje się Mateusz Arian, który zastąpił Kojdera

66'

Pierwsza zmiana w MKS-ie. Nowackiego zmienia Swędrowski

66'

Centra Kayode, której nie przejął Kopczyk

64'

Balogun w miejsce Kuna. Druga zmiana w Rozwoju

62'

Pierwsza zmiana w ekipie Rozwoju. Kozłowski w miejsce Gałeckiego. Gospodarze grają dwójką napastników

61'

Strzał głową Kowalczyka pewnie wyłapuje Raniowski

60'

Kartkę za faul otrzymuje Gałecki

59'

Uderzenie Gonzaleza z prawej strony trafia tylko w boczną siatkę!

58'

Kartka dla Pogorzelca za przedłużanie gry

58'

Akcja lewą stroną Kuna. Młody pomocnik zagrywa do Gielzy, który nie trafia w stuprocentowej sytuacji!

57'

Kowalczyk zagrywa na prawo do Niziołka, który soczystym strzałem starał się zaskoczyć Raniowskiego. Piłka tuż obok dalszego słupka!

56'

Anemiczne uderzenie Kowalczyka, które na ciało przyjął Kopczyk

56'

Akcja lewą stroną Kuna, która wyjaśniają defensorzy z Kluczborka.

52'

Po chwili kontra gości, którą strzałem obok bramki zakończył Kowalczyk

52'

Świetna akcja Rozwoju. Dobrze prawą stroną przedarł się Wróbel, który zagrał do Gielzy. Strzał napastnika zatrzymał się na poprzeczce bramki Pogorzelca!

49'

Uderzenie Tomasza Wróbla z narożnika pola karnego dobrze wyłapuje Pogorzelec

48'

Kartka dla Gonzaleza za faul z lewej stony boiska.

48'

Uderzenie Kojdera z 16 metrów trafia w rękę jednego z obrońców. Gwizdek arbitra milczy!

46'

Pierwsza akcja po przerwie. Wrzutka Gonzaleza trafia na głowę Mielnika, ale jego uderzenie w znacznej odległości minęło bramkę gości.

46'

Zaczynamy drugą część spotkania! Tym razem od środka rozpoczną gospodarze!

46'

Ostatni gwizdek sędziego! Do przerwy goście po bramce z karnego Niziołka prowadzą 1:0

45'

Sędzia doliczył minutę do pierwszej połowy

42'

Składna akcja Rozwoju. Tkocz na prawą stronę do Wróbla, ten odgrywa do Tkocza, który pudłuje w dogodnej sytuacji

42'

Centra Nowackiego pada łupem Raniowskiego

41'

Po chwili dobrze na przedpolu gra Pogorzelec

40'

Wrzutka z rożnego Wróbla. Zgranie głową Kozłowskiego nie dotarło do żadnego z jego kolegów

37'

Dośrodkowanie Wróbla trafia wprost na głowę Kopczyka. Dobrą paradą popisuje się Pogorzelec. To była najlepsza akcja Rozwoju w tym spotkaniu

36'

Faulowany przed własnym polem karnym Niziołek. Sędzia na chwilę przerwał grę

35'

Faul na Niziołku w środkowej strefie boiska. Wrzutka strzelca bramki nie zagroziła gospodarzom

33'

Bardzo dobre uderzenie Nowackiego z rzutu wolnego. Skutecznie interweniuje Raniowski!

31'

Rzut wolny z 40. metrów dla MKS-u. Goście sprytnie rozegrali ten stały fragment gry. Wszystko zakończyła wrzutka Niziołka, którą wyjaśnilii obrońcy Rozwoju

27'

W międzyczasie żółtą kartką ukarany został Tomasz Wróbel

27'

Goooool!!! Niziołek pewnie wykorzystuje rzut karny

26'

Faulowany w polu karnym Kojder. Sędzia dyktuje rzut karny!

25'

Faulowany na środku boiska był Gielza. Gwizdek arbitra milczy

23'

Po raz pierwszy z dystansu uderzali goście. Strzał Niziołka daleki od ideału

22'

Tym razem uderzał Patryk Kun. Również bez powodzenia

20'

Pierwszy celny strzał w spotkaniu. Zza pola karnego uderzał Gałecki. Dobrze interweniował Pogorzelec

19'

Centra z prawej strony Orłowicza i kolejna dobra interwencja na przedpolu Raniowskiego

18'

Gałecki zagrał piłkę za obrońców do Gielzy, ale ten stał na pozycji spalonej

17'

Gospodarze po raz kolejny atakują prawą stroną. Akcję Tkocza skutecznie wyjaśnia Brodziński

16'

Kojder do Kowalczyka, który jednak poślizgnął się w dogodnej sytuacji

13'

Z prawej strony na pełnym biegu dośrodkował Gonzalez, jego wrzutka nie znalazła jednak adresata

13'

Uderzenie z dystansu Kowalczyka na ciało przyjął Cholerzyński.

11'

Z rzutu wolnego dośrodkowywał Wróbel. Jego centre dobrze wypiąstkował Pogorzelec. Po chwili faulowany przed własnym polem karnym był Kojder

9'

Ponownie wrzucał Wróbel. Uderzał Gielza, ale nie skierował on piłki nawet w światło bramki

8'

Tkocz uruchomił po prawej stronie Wróbla,ale wrzutka kapitana nie trafiła do Gielzy

7'

Długa piłka w kierunku Gielzy, ale skutecznie interweniuje Brodziński

6'

Szybko z autu wyrzucał piłkę Wróbel, piłkę przejął Tkocz, ale nie zdołał dośrodkować. Od bramki Pogorzelec

6'

4'

Z rzutu rożnego wrzucał Nowacki, ale pewnie na przedpolu Raniowski

3'

Dobre zagranie Nowackiego do Kojdera, ale ten został uprzedzony przez obronę

2'

Pierwsza akcja Rozwoju zakończona faulem Tkocza na Ganowiczu

1'

Pierwszy gwizdek sędziego Mateusza Złotnickiego! Od środka rozpoczęli goście!

14:56

Piłkarze obu drużyn wychodzą na murawę! Goście zagrają w jednolitych niebieskich strojach. Gospodarze w zielonych koszulkach i czarnych spodenkach.

14:52

Poza tym w drużynie trenera Smyły zabraknie w dzisiejszym spotkaniu Łukasza Winiarczyka, który jest kontuzjowany. Trener gości dokonał jednej zmiany w składzie w porównaniu ze spotkaniem przeciwko Olimpii. W miejsce Roberta Brzęczka do składu wskoczył Kamil Nitkiewicz

14:45

W drużynie Rozwoju po raz pierwszy w tym sezonie w bramce wystąpi Maciej Raniowski. Występujący dotychczas we wszystkich spotkaniach Bartosz Soliński tym razem usiadł na ławce rezerwowych.

14:43

Zawodnicy rezerwowi obu drużyn

Rozwój: Bartosz Soliński, Przemysław Gałecki, Bartosz Jaroszek, Piotr Barwiński, Wojciech Król, Balogun Kayode, Filip Kozłowski

MKS Kluczbork: Grzegorz Wnuk, Paweł Gierak, Mateusz Arian, Piotr Giel, Tomasz Swędrowski, Robert Brzęczek, Sebastian Deja

14:40

Goście przystępują do dzisiejszego spotkania podbudowani zwycięstwem nad Olimpią Grudziądz 1:0. Podopieczni Mirosława Smyły mają z kolei za sobą nieudaną podróż do Gdyni. Rozwój przegrał z Arką 0:4 i wciąż okupuje ostatnie miejsce w pierwszoligowej tabeli.

14:37

Witamy gorąco z Katowic, gdzie już za nieco ponad 20 minut rozpocznie się mecz pomiędzy Rozwojem, a MKS Kluczbork. Zachęcamy do śledzenia naszej relacji!