Pogoń SiedlcePogoń Siedlce
3 : 0
MKS KluczborkMKS Kluczbork
94'

KONIEC MECZU! Pogoń Siedlce dosyć gładko pokonuje MKS Kluczbork! To tyle z naszej strony! Miłego wieczoru!

92'

Maćkowski wchodzi za Gołębiewskiego.

90'

Paczkowski zmienia Osolińskiego.

89'

Żółta kartka dla Deji.

87'

Koronkowa akcja siedlczan została zakończona uderzeniem Wrzesińskiego, który dostawił nogę.

86'

GOOOLLL!!!! KONRAD WRZESIŃSKI!!!!

81'

Nitkiewicz ostro potraktował Chyłę.

81'

Nowacki strzelał z 40. metra, tylko po co? Trochę bezradni są dziś goście.

78'

Bodziony zmienia Dudę.

76'

Wrzesiński wyłożył piłkę Dudzie, ale ten z kilku metrów nie trafił nawet w światło bramki!

74'

Wreszcie Kluczbork przycisnął, ale centry w szesnastkę są niedokładne.

72'

Andrzej Konwiński postawił wszystko na jedna kartkę, ale nie ma co się dziwić. MKS musi ruszyć do przodu.

71'

Duda wystawił piłkę Augustyniakowi, ale zrobił to niedokładnie, a o strzale wypożyczonego z "Jagi" zawodnika lepiej nie wspominać.

69'

Kojder otrzymuje żółtą kartkę.

68'

A za Giela wchodzi Kojder.

68'

Kuczak melduje się za Madejskiego.

67'

Uszalewski za Orłowicza.

65'

"Ryba" płaskim strzałem pokonuje Pogorzelca!

64'

GOOOL!!! MARIUSZ RYBICKI!!!!

63'

Misztal kapitalnie broni strzał jednego z piłkarzy MKS-u! Mogła być szybka odpowiedź!

63'

Piłka centrowana z narożnika trafiła do Chyły, a ten kapitalnie nabiegł na futbolówkę i strzelił pierwszą bramkę!

62'

GOOOOOL!!!!! DANIEL CHYŁA!!!!!

60'

Na murawie leży Brodziński. Potrzebna jest interwencja medyków.

58'

Pogorzelec wyłapuj płaską centrę Augustyniaka,a po drodze Gołębiewski fauluje golkipera.

56'

Rybicki z 20. metra obok lewego słupka kluczborskiej bramki. Ponownie zaczyna się robić niebezpiecznie w polu karnym gości.

55'

Chyła przestrzelił z kilku metrów.

54'

Ponownie z narożnika rozpoczną siedlczanie.

53'

Gospodarze wywalczyli pierwszy korner w drugiej części zawodów.

52'

Ładny rajd Szewczyka zakończył się na Żytce.

50'

Rybicki uderzył wysoko nad bramką. Słaba próba.

48'

Do wybitej piłki dopadł Niziołek, ale uderzył on nad bramką miejscowych.

47'

Oba zespoły przystąpiły do gry bez zmian.

46'

Siedlczanie rozpoczynają drugą część!

19:59

2045 widzów ogląda dzisiejszy mecz. Zaraz początek drugiej odsłony!

45'

KONIEC PIERWSZEJ ODSŁONY! Do przerwy w Siedlcach bez bramek!

45'

Giel nie dopadł do zagrywanej piłki, a byłby sam na sam z Misztalem!

44'

Jonkisz! Dostał piłkę, jak na tacy. Ale z 12. metra broni fenomenalnie Pogorzelec! Ma chłopak dzień!

43'

Szewczyk starł się w polu karnym gospodarzy z Żytką. Arbiter nakazuje grać dalej.

39'

Ładny strzał Deji z 30. metra. Broni Misztal, ale futbolówka mogła sprawić golkiperowi troszke problemów!

37'

Ale Nowacki wykosił Rybickiego.

36'

Rybicki zbiegł do środka, ale jego strzał z 16. metra broni Pogorzelec.

34'

Nowacki uderzył wysoko, wysoko nad bramką. Pierwszy strzał gości.

33'

Nowacki uderzył bez piłki Augustyniaka. Czy będą kartki? Dżentelmeńska rozmowa wystarczyła.

31'

Gołębiewski próbował wykorzystać błąd w przyjęciu piłki Brodzińskiego. Jednak za daleko wypuścił sobie piłkę.

29'

Koronkowa akcja gospodarzy została zakończona atomowym uderzeniem Wrzesińskiego. Futbolówka przelatuje nad bramka gości.

27'

MKS zdecydowanie za głęboko się cofnął.

27'

Pogorzelec! Jak on to obronił? Z dosłownie dwóch metrów wybija strzał instynktownie na kolejny korner!

24'

Najpierw Augustyniak uderzał z 17. metra. Świetnie obronił Pogorzelec! Dobitka Dudy niecelna!

22'

Wrzesiński zacentrował z prawej strony boiska, a Duda z kilku metrów uderzył tylko w boczną siatkę!

21'

Zespół z Opolszczyzny już w komplecie.

20'

Deja obolały, ale za chwilkę wróci do gry.

20'

Jonkisz ostro potraktował rywala. Pierwsza kara indywidualna w meczu.

18'

Rybicki przyblokowany i będzie korner dla biało-niebieskich.

16'

Za mocna piłka do Madejskiego. Siedlczanie spokojnie rozgrywają futbolówkę od tyłu.

14'

Duda ładnie rozegrał piłkę do Gołębiewski. ten wypuścił w bój Rybickiego, który minimalnie przestrzelił!

13'

W Siedlcach nam się troszkę rozpadało.

12'

Wrzesiński strzela na wiwat w chmury.

11'

Ależ dośrodkowanie w pole karne MKS-u, a tam kapitalnie do główki złożył się Gołębiewski, ale jeszcze lepiej interweniuje golkiper rywali!

10'

Gołębiewski zgrał piłkę do Augustyniaka, który podał do Rybickiego. A ten ostatecznie za daleko wypuścił sobie futbolówkę. Od bramki rozpocznie Pogorzelec.

8'

Kapitalny rajd Dudy został zakończony w szesnastce przez Orłowicza.

7'

Kontra gości zakończyła się za mocnym podaniem do Madejskiego. Kilka lat temu były gracz Górniak Zabrze pewnie by zdążył.

5'

Bezpardonowe wejście Nitkiewicza w Rybickiego. Obyło się bez kartki.

5'

Madejski zagrywał w pole karne siedlczan, ale nic z tej akcji korzystnego dla ekipy Andrzeja Konwińskiego nie wynikło.

4'

Interwencja bramkarza Pogoni po rzucie wolnym rywali. Pogoń gra dosyć chaotycznie.

3'

Siedlczanie grają w biało-niebieskich kompletach, a MKS w jednolitych, czerwonych strojach.

2'

Golkiper Pogoni starł się z zawodnikiem MKS-u, a goście domagali się rzutu karnego. Arbiter był jednak nieugięty.

19:01

Od środka zaczynają przyjezdni, a na trybunach głośny doping!

1'

Długa piłka w kierunku Giela , ale ląduje ona w rękawicach Misztala.

18:58

Tomasz Wajda wyprowadził obie jedenastki! Za chwilkę początek zawodów!

18:54

Oczekujemy na wyjście piłkarzy z tunelu. Czy sobotni wieczór będzie szczęśliwy dla gospodarzy, a może dla gości?

18:53

Dzisiejsze zawody poprowadzi Tomasz Wajda.

18:51

Trzeci mecz na wiosnę w Siedlcach i po raz trzeci przy Jan Pawła II 6 będzie ponad dwa tysiące widzów.

18:49

Kluczbork: Wnuk, Uszalewski, Ganowicz, Kursa, Kuczak, Kojder, Kasperkiewicz.

18:48

Pogoń: Frąckowiak, Wójcik, Dybiec, Paczkowski, Dmowski, Bodziony, Maćkowski

18:48

Jeszcze trwa rozgrzewka, a za chwilkę przedstawimy ławki rezerwowych.

18:46

Do meczu jeszcze kwadrans. W Siedlcach dosyć mocny, przeszywający wiatr. Tym razem na awarię agregatu prądotwórczego

18:45

W zespole gości natomiast brak Kowalczyka jest sporym osłabieniem.

18:44

Znamy wyjściowe jedenastki obydwu drużyn. Trener Marcin Sasal znalazł miejsce dla dwóch napastników: Dudy i Gołębiewskiego.

18:37

Witamy z Siedlec! O godz. 19 rozpocznie się mecz Pogoń Siedlce - MKS Kluczbork! Przed nami ogromne emocje, w końcu oba zespoły grają o utrzymanie!