Chrobry GłogówChrobry Głogów
94'

Koniec meczu! Olimpia pokonuje Chrobrego Głogów 2:1!

92'

Szymon Drewniak uderzał zza linii pola karnego, trafił jednak prosto w ręce Bartosza Fabiniaka.

91'

Maciej Górski został sfaulowany w środku pola, sędzia nie odgwizdał jednak przewinienia.

90'

Sędzia przedłużył mecz o cztery minuty.

87'

Ostatnia zmiana w Chrobrym, Pisarczuk opuścił plac gry, zastąpił go Wojciechowski.

86'

Ciechanowski dośrodkował na pole karne z narożnika boiska, do futbolówki doszedł Marcin Kaczmarek, który pewnym strzałem pokonał Karola Szymańskiego.

86'

Gool! Marcin Kaczmarek!

82'

Ostatnie zmiana w Olimpii, za Bartlewskiego wszedł Trzepacz.

80'

Marcin Smoliński uderzał na bramkę Chrobrego, piłka powędrowała wysoko nad bramką gości.

78'

Kaczmarek dośrodkowywał z rzutu wolnego, piłkę pewnie wyłapał jednak Szymański.

75'

Ależ okazja gospodarzy! Bartlewski odegrał piłkę do Nildo, który znalazł się w sytuacji sam na sam z Karolem Szymańskim i trafił prosto w niego!

74'

I znów zmiana w Chrobrym. Malinowski zastąpił Gąsiora.

71'

Zmiana również w ekipie Chrobrego, Kościelniak wszedł w miejsce Bartosza Machaja.

71'

Kolejna zmiana w Olimpii, za Banasiaka wszedł Skórecki.

66'

Groźny strzał Marcina Smolińskiego, ale piłkę o centymetry minęła słupek bramki Chrobrego.

63'

Marcin Kaczmarek pewnym strzałem pokonał golkipera Chrobrego!

62'

Łukasz Szczepaniak za faul w polu karnym został ukarany żółtą kartką.

61'

RZUT KARNY DLA OLIMPII!

60'

Pierwsza zmiana w Olimpii, boisko opuszcza Szarpak, zastąpi go Smoliński.

57'

Adam Banasiak zdecydował się na oddanie strzału na bramkę Chrobrego, ale trafił w Karola Szymańskiego.

56'

Brazylijczyk Nildo został złapany na spalonym.

54'

Rzut rożny dla Chrobrego, ale bez zagrożenia pod bramką Olimpii.

52'

Piłka po rzucie rożnym trafiła do Ciechanowskiego. Gracz Olimpii sprawnie minął kilku rywali, odegrał futbolówkę w kierunku Kaczmarka, którego uderzenie zostało zablokowane.

51'

Ciechanowski dośrodkowywał do Bartlewskiego, ten jednak nieco pogubił się w swych zamiarach i koniec końców futbolówka opuściła plac gry.

50'

Górski przyjął piłkę po dośrodkowaniu Drewniaka, znalazł się w sytuacji sam na sam z Fabiniakiem, ale nie trafił w bramkę!

49'

Bardzo złe dośrodkowanie Darmochwała, po którym piłka nie dotarła do żadnego z graczy Olimpii.

47'

Niecelne dośrodkowanie Kaczmarka do Nildo.

46'

Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

45'

Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Olimpia przegrywa z Chrobrym Głogów 0:1.

43'

Adam Samiec dośrodkowywał z rzutu wolnego, ale koniec końców piłka opuściła plac gry.

41'

Piłka po dośrodkowaniu Darmochwała trafiła wprost na głowę Nildo, który uderzał jednak zbyt lekko i w żaden sposób nie zagroził bramce Chrobrego.

38'

Górski wpadł w pole karne Olimpii, odegrał futbolówkę do Szczepaniaka, który nie miał problemów i z łatwością ograł Bartosza Fabiniaka.

38'

Goool! Łukasz Szczepaniak!

35'

Rzut rożny Olimpii, piłkę uderzał Kaczmarek, trafił do Malca, ale ten nieczysto uderzał w piłkę i ta powędrowała wysoko nad bramką.

31'

Góski wpadł w pole karne Olimpii, odegrał piłkę do Szymona Drewniaka, który z kolei zdecydował się na oddanie strzału, ale trafił wprost w Bartosza Fabiniaka.

29'

Piotr Darmochwał nie zdołał dojść do piłki, ponieważ uprzedził go Gracjan Horoszkiewicz.

27'

Pisarczuk wypatrzył Szczepaniaka i zagrał w jego kierunku, ale bardzo niedokładnie.

25'

Rzut wolny dla Olimpii, piłkę ze stałego fragmentu gry uderzał Kaczmarek, przyjął ją Kłus i głową oddał strzał. Został on jednak zablokowany przez jednego z graczy Chrobrego.

24'

Robert Pisarczuk został ukarany żółtą kartką.

23'

Bardzo niedokładnie dośrodkowanie Szymona Drewniaka.

21'

Jakub Szarpak dobrze wypatrzył Adama Banasiaka, ale niedokładnie zagrał w jego stronę.

20'

Piłkę posłaną w kierunku Kaczmarka w porę przechwycił Pisarczuk.

19'

Marcin Kaczmarek został ukarany żółtą kartką.

17'

Solowa akcja Łukasza Szczepaniaka, gracz Chrobrego próbował przedostać się w pole karne gospodarzy, jednak został zatrzymywany przez Szarpaka.

15'

Wrzutka Bartosza Machaja na pole karne Olimpii, ale żaden z graczy Chrobrego nie zdołał do niej dopaść.

12'

Mateusz Długołęcki próbował wyprowadzić kontrę, ale w ostatniej chwili zatrzymał go Nildo.

10'

Kaczmarek uderzał z narożnika boiska, do futbolówki najwyżej wyskoczył Nildo, ale nie zdołał oddać strzału na bramkę Wigier.

8'

Niedokładnie dośrodkowanie Ciechanowskiego zablokował jeden z graczy Chrobrego. Gospodarze będą mieli rzut rożny.

7'

Dośrodkowanie na pole karne Chrobrego, do piłki nie zdołał dopaść Marcin Kaczmarek i stracił ja na rzecz rywali.

5'

Wrzutka Bartosza Machaja w kierunku nadbiegającego Macieja Górskiego. Akcję graczy Chrobrego przerwał jednak Bartosz Fabiniak.

4'

Jak na razie nie oglądamy na boisku zbyt wielu groźnych sytuacji. Przy piłce dłużej utrzymują się jednak gospodarze spotkania.

2'

Pierwsza akcja gospodarzy, dośrodkowanie Adama Banasiaka, jednak futbolówkę z łatwością przechwycili defensorzy Chrobrego.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz!

13:44

Rezerwowi Wigier: Sławomir Janicki, Michał Bednarski, Karol Hodowany, Wiktor Kobiela, Dominik Kościelniak, Patryk Malinowski, Paweł Wojciechowski.

13:42

Rezerwowi Olimpii: Patryk Królczyk, Adrian Bielawski, Michał Piter-Bućko, Marcin Smoliński, Patryk Skórecki, Rafał Babul, Oskar Trzepacz.

13:38

Serdecznie witamy i zapraszamy na relację NA ŻYWO z meczu Olimpia Grudziądz - Chrobry Głogów!