Sobota, 24 października 2015, godz. 15:00

KONIEC MECZU! Remis 1:1 bardziej krzywdzi MKS.

16:54

Z gorącego teraz stadionu w Kluczborku to już wszystko, za uwagę dziękuje Maciej Dąbrowski.

93'

Tylko żółta kartka dla bramkarza. Kuriozalna sytuacja. Sędzia i bramkarz siebie warci...

92'

Bramkarz Bytovii wrzucił piłkę na boisko przy akcji MKS-u. To jest nieprawdopodobne!!!!

90'

Arbiter dolicza 3 minuty do tego spotkania.

89'

Deja z dystansu, ale nad bramką.

89'

Kowalczyk faulowany przez Wilczyńskiego, który otrzymuje żółtą kartkę.

88'

Ganowicz ukarany żółtą kartką, ale nikt nie wie dlaczego.

86'

Z rzutu wolnego uderzył Brodziński, Laskowski łapie piłkę, ale gracze MKS-u protestują, że piłka była za linią bramkową. Nie ma gol!

85'

Sędzia nie odgwizdał ewidentnego faulu na Kowalczyku, z ławki rezerwowych MKS-u wyleciał trener bramkarzy Grzegorz Świtała, ale trener Konwiński każe mu siadać. Nerwy nie ponoszą trenera gospodarzy.

79'

Trzecia zmiana w Bytovii. Jastrzembski za Korta.

78'

I Formela za Klichowicza.

77'

Mąka za Surdykowskiego.

76'

Zdobywca gola Sebastian Deja ukarany żółtą kartką.

76'

Nowacki z 25 metrów minimalnie obok słupka. Przewaga MKS-u rośnie.

75'

Piękne uderzenie Dei, przy samym słupku bramki Laskowskiego, który nie miał żadnych szans na udaną interwencję. Remis w Kluczborku!

74'

GOOOOL!!!! SEBASTIAN DEJA!!!!

74'

Doskonała akcja Kluczborka!!! Prawym skrzydłem pociągnął Swędrowski, dograł po ziemi w pole karne do Kowalczyka, który strzelił! W ostatniej chwili Jasiński wślizgiem blokuje strzał. To była wymarzona sytuacja na wyrównanie!

71'

Ponownie Niziołek, tym razem z dystansu! Niecelnie....

69'

Ładna akcja gospodarzy. W pole karne wrzucił Sobczak, Kowalczyk zgrał głową do Niziołka, który strzelił z woleja. Jego uderzenie leciało jednak zbyt blisko środka bramki i złapał je Laskowski.

66'

I Deja za Ariana. Trzy zmiany na raz w ekipie gospodarzy.

66'

Swędrowski za Kojdera.

66'

Sobczak za Nitkiewicza.

65'

Niesamowity jest dziś Laskowski. Znowu doskonale piąstkuje, tym razem wrzutkę Orłowicza.

63'

Nowacki uderzył, piłka odbita od muru ląduje w rękach Laskowskiego.

62'

Może być groźnie, rzut rożny dla MKS-u z 23 metrów.

60'

I tak jak w pierwszej połowie na murawie bardzo mało się dzieje.

54'

Kort z wolnego, ale obija mur i tylko rzut rożny dla gości.

53'

Uszalewski obejrzał kartkę. Rzut wolny z 20 metrów mają goście.

52'

Kowalczyk dośrodkował z lewej strony, ale dobrze piąstkuje Laskowski. Nadal 1:0 dla Bytovii.

50'

Marek Opałacz ukarany żółtą kartką za faul na Niziołku przy bocznej linii boiska.

47'

Pierwsze dośrodkowanie w II połowie wykonał Marcin Nowacki, ale prosto w ręce Laskowskiego.

46'

Gramy! Przed nami drugie 45 minut meczu!

16:01

Piłkarze wyszli już na drugą połowę i zaraz od środka rozpoczną gospodarze.

47'

Koniec pierwszej połowy meczu. Niespodzianka w Kluczborku, grająca w osłabieniu Bytovia prowadzi z MKS-em 1:0.

40'

GOL!!! 1:0 dla Bytovii! Mateusz Klichowicz sam na sam z Pogorzelcem i strzałem po krótkim rogu daje prowadzenie gościom.

33'

Kowalczyk ukarany żółtą kartką za faul wyprostowaną nogą w kostkę Wilczyńskiego. Nerwowo jest teraz na murawie, ale mecz w końcu nabrał rumieńców.

31'

SŁUPEK! Niziołek z wolnego podyktowanego za faul na Kowalczyku trafia w słupek. Piłka przeszła jeszcze po ręce Laskowskiego!

31'

Kożans wylatuje z boiska!!! Znowu wyścig 1 na 1 z Kowalczykiem przegrał Kożans, był zmuszony faulować "Kowala", który wychodził na czystą pozycję! Bytovia gra w 10!

29'

Kowalczyk faulowany!!!

27'

Kowalczyk ścigał się teraz z Jasińskim i powoli go wyprzedzał. Sędzia jednak odgwizdał dość wątpliwy faul

19'

Uszalewski niepotrzebnie podał do Pogorzelca, który nieco spanikowany podał piłkę wprost do Dawida Korta. Na szczęście Oskara Kort sam się zakiwał.

17'

Nie ma zbyt dobrych sytuacji jak na razie w tym spotkaniu. Pogoda piękna, a mecz jakiś senny.

12'

Surdykowski wpadł w pole karne MKS-u i wstrzelił piłkę mocno po ziemi wzdłuż bramki, ale dobrze wybił ją przed pole karne. Tam dopadł do niej Opałacz i zdecydował się na strzał, ale dobrze zablokował go Ganowicz.

9'

Zarysowuje się przewaga MKS-u. Grę w środku pola uporządkowali Niziołek i Arian.

7'

Znowu Kojder przed szansą, ale tym razem dogrywał w pole karne, główkował Kowalczyk, ale wspaniale wyciągnął tę piłkę Tomasz Laskowski. Piękna interwencja!

6'

Pierwsza dobra sytuacja dla gospodarzy. Kojder uderzył z półobrotu po dograniu Nitkiewicza ze skrzydła, ale nie trafił w bramkę.

4'

Na boisku panuje całkowity chaos, żadna z drużyn nie potrafi wymienić 3-4 podań. Teraz na placu gry leżał Nitkiewicz, ale szybko się pozbierał i gramy dalej.

1'

Zaczynamy mecz! Od środka goście.

14:56

Piłkarze wychodzą właśnie na murawę, na trybunach sporo ludzi, cała "kryta" zapełniona.

14:53

Sędzią dzisiejszego meczu jest Tomasz Radkiewicz, na liniach pomagać mu będą Marcin Hankiewicz i Maciej Majewski, a sędzią technicznym będzie Paweł Malec. Cała czwórka reprezentuje Łódzki ZPN.

14:51

Piłkarze zeszli już z murawy i za kilka chwil ponownie się na niej pojawią. Do rozpoczęcia meczu zostało około 10 minut.

14:48

Wczoraj odbyły się dwa mecze w I lidze. Zagłębie Sosnowiec pokonało 2:1 Chojniczankę, a Arka przegrała 0:1 ze Stomilem.

14:47

Gospodarze podbudowani trzema zwycięstwami z rzędu chcą podtrzymać dobrą passę, a dziś nadarza się do tego świetna okazja, bo piłkarze Bytovii nie radzą sobie najlepiej. W ostatnich pięciu meczach zdobyli bowiem tylko 2 punkty.

14:43

Na ławce Bytovii pozostają: Gerard Bieszczad, Adrian Chomiuk, Artur Formela, Chris Jastrzembski, Paweł Lisowski, Daniel Mąka i Mariusz Kryszak.

14:41

Rezerwowymi w ekipie z Kluczborka są: Grzegorz Wnuk, Paweł Gierak, Szymon Sobczak, Tomasz Swędrowski, Radosław Kursa, Robert Brzęczek oraz Sebastian Deja.