Koniec! Miedź wygrywa ze Stomilem Olsztyn 1:0!

90'

Sędzia doliczył cztery minuty do regulaminowego czasu gry.

86'

Zmiana także w Stomilu, Rafał Remisz opuści plac gry, w jego miejsce Bartosz Bartkowski.

85'

Zmiana w Miedzi, Adrian Cierpka za Łukasza Gargułę.

80'

Jeszcze swoich sił próbował Jakub Chrzanowski, jednak nie udało mu się pokonać Michała Leszczyńskiego.

78'

Petteri Forsell znów potężnie huknął z dystansu, ale piłka powędrowała nad bramką!

75'

Kolejna zmiana w Miedzi, Igor Subbotin zastąpi Tadasa Labukasa.

73'

Zmiana w Miedzi, za Marka Gancarczyka pojawił się Marcin Garuch.

72'

Miedź bardzo długo pracowała na tego gola, aż w końcu udało jej się. Petteri Forsell strzelił pięknego gola bezpośrednio z rzutu wolnego. Michał Leszczyński był bez szans!

72'

Goool! Petteri Forsell!

67'

Przerwa na uzupełnienie płynów.

65'

Pierwsza zmiana w Stomilu, Paweł Łukasik zmieni Rafała Kujawę.

61'

Rzut wolny dla Miedzi, głową na bramkę Stomilu uderzał Tomasz Midzierski, ale świetną paradą bramkarską popisał się Michał Leszczyński.

57'

To mógł być gol dla Miedzi! Łukasz Garguła świetnie odegrał piłkę do Tadasa Labukasa, który z kolei źle przyjmował i nie zdołał uderzać na bramkę gości.

54'

Początek drugiej połowy nie zachwyca. Żadna ze stron nie stworzyła jak na razie groźnej sytuacji strzeleckiej.

53'

Paweł Głowacki został ukarany żółtą kartką.

50'

Jakub Chrzanowski chciał dośrodkowywać na pole karne, został jednak zablokowany.

49'

Adrian Łuszkiewicz został ukarany żółtą kartką.

47'

Podobnie jak w pierwszej połowie, taki i w drugiej od początku bardzo aktywny jest Marek Gancarczyk. Piłkarz Miedzi oddał groźny strzał na bramkę rywali, ale dobrze zachował się Michał Leszczyński.

46'

Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

46'

Koniec pierwszej połowy.

45'

Tsubasa Nishi został ukarany żółtą kartką.

45'

Sędzia przedłużył pierwszą połowę o minutę.

43'

Znów dał o sobie znać Marek Gancarczyk, ale jego strzał z dystansu pozostawiał wiele do życzenia.

40'

Nieudane dośrodkowanie Jakuba Chrzanowskiego, Michał Leszczyński pewnie wyłapał futbolówkę.

37'

Marek Gancarczyk uderzał sprzed linii pola karnego, znów nad poprzeczką!

36'

Paweł Kapsa został ukarany żółtą kartką.

33'

Nawet stałe fragmenty gry w wykonaniu Stomilu, tak jak rzut rożny przed chwilą, nie tworzą zagrożenia w polu karnym Miedzi.

30'

Miedź jest jak na razie stroną przeważającą. Podopieczni Ryszarda Tarasiewicza łatwo przedostają się pod bramkę Stomilu, ale nie potrafią znaleźć sposobu na pokonanie Michała Leszczyńskiego.

27'

Kolejna fantastyczna okazja Miedzi do zdobycia gola! Tadas Labukas sprawnie minął kilku rywali i wbiegł w pole karne Stomilu. Oddał mocny strzał na bramkę gości, jednak piłka znów powędrowała na bramką.

25'

Piłkarze wracają do gry.

24'

Krótka przerwa na uzupełnienie płynów. W Legnicy jest dziś bardzo gorąco.

24'

Tadas Labukas został złapany na spalonym.

21'

Bartczak bardzo dobrze zagrywał do Labukasa, który oddał strzał, jednak zrobił to bardzo niecelnie.

19'

Adrian Łuszkiewicz zdecydował się na oddanie strzału z dystansu. Było bardzo groźnie, ale piłka powędrowała minimalnie nad poprzeczką!

15'

Znów niebezpiecznie pod bramką Stomilu, gospodarze mogli skonstruować znacznie lepszą akcję, ale Marek Gancarczyk nie zdołał opanować piłki.

13'

Tadas Labukas uderzał na bramkę Stomilu, pewnie obronił Michał Leszczyński.

9'

Łukasz Garguła zagrywał futbolówkę z rzutu rożnego, obrońcy Stomilu dobrze poradzili sobie w tej sytuacji.

8'

Petteri Forsell potężnie huknął z dystansu, jednak piłka tylko odbiła się od poprzeczki! To mógł być gol!

5'

Przed chwilą oglądaliśmy rzut rożny w wykonaniu Miedzi. Gospodarze nie zdołali zagrozić w żaden sposób bramce Stomilu.

3'

Hunter Gorskie dośrodkowywał na pole karne Stomilu, futbolówka opuściła jednak plac gry.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz!

14:30

Przed rozpoczęciem meczu zachęcamy do zapoznania się z jego zapowiedzią: Miedź - Stomil LIVE! Zakończenie sezonu w Legnicy

14:15

Rezerwowi Stomilu: Piotr Skiba, Bartosz Bartkowski, Łukasz Jegliński, Paweł Łukasik, Rafał Śledź.

14:14

Rezerwowi Miedzi: Dawid Smug, Marcin Garuch, Adrian Cierpka, Keon Daniel, Adrian Wójcik, Igor Subbotin.

14:13

Serdecznie witamy i zapraszamy na relację NA ŻYWO z meczu 34. kolejki 1. ligi. Miedź Legnica zmierzy się ze Stomilem Olsztyn.