Miedź LegnicaMiedź Legnica
1 : 1
Pogoń SiedlcePogoń Siedlce
19:47

Ten remis to sukces gości, a porażka gospodarzy. Miedź zagrała bardzo słabo, a poza tym wykazała się beznadziejną skutecznością. Gdyby wykorzystała jedną z okazji w pierwszej połowie, mecz potoczyłby się zupełnie inaczej. Na nic zdawała się przewaga w posiadaniu piłki, podopieczni trenera Tarasiewicza bili głową w mur. Pogoń konsekwentnie i bardzo solidnie, zwłaszcza w obronie, raz po raz rozbijając kolejne ataki legniczan. Siedlczanie byli bardzo bliscy trzech punktów, ale remis gospodarzom uratował w 89 minucie Łobodziński. Za uwagę dziękuje Marcin Juszczyk. Zapraszamy na kolejne relacje do Ekstraklasa.net. Miłego wieczoru!

95'

Koniec meczu! Miedź Legnica - Pogoń Siedlce 1:1!

94'

Po centrze z prawej strony, żaden z obrońców Miedzi nie potrafił trafić w piłkę i doszła ona Dudy, który strzelił obok słupka! To była piłka meczowa!

93'

Emocjonująca końcówka! Jedni i drudzy nie dają za wygraną!

92'

Bartczak ukarany żółtą kartką za faul.

91'

Sędzia doliczył cztery minuty.

90'

Bramka można rzec z niczego. Długie podanie Łuszkiewicza w pole karne do Łobodzińskiego, który sprytnie strzela obok Misztala i pakuje futbolówkę do siatki!

89'

GOL! 1:1! Łobodziński wyrównuje!

88'

Ostatnia zmiana w Pogoni i w całym meczu. Wójcik zmienia Paczkowskiego.

87'

Miedź wymienia podania na połowie Pogoni i kompletnie nic z tego nie wynika. Teraz Marquitos spróbował rajdu, ale został wypchnięty z piłką z boiska.

85'

Miedź kompletnie bez pomysłu na rozmontowanie obrony Pogoni.

82'

Druga zmiana w Pogoni. Ceglarz za Chyłę.

79'

Paczkowski uderzył z dystansu, z pierwszej piłki, ale bardzo niecelnie.

78'

Pierwsza zmiana w Pogoni. Rodak zastępuje Bodzionego.

76'

Daniel uderzył z dystansu, piłka zaliczyła rykoszet w polu karnym, bliski dojścia do niej był Sabala, ale obrońca Pogoni wybił futbolówkę na rzut rożny!

75'

Z lewej strony piłkę przed bramkę wstrzelił Marquitos, ale nikt nie skierował jej do siatki - ani Sabala, ani zamykający akcję Łobodziński.

74'

Niezła centra Łobodzińskiego z prawego skrzydła, ale nikt nie doszedł do piłki.

73'

Marquitos próbował dryblować między obrońcami Pogoni w polu karnym, ale nic z tego nie wyszło.

71'

Telichowskie nie będzie mógł kontynuować zawodów. W jego miejsce na boisku pojawił się Adrian Łuszkiewicz. Limit zmian Miedź już wykorzystała.

70'

Telichowski nie podnosi się teraz z murawy i jest mu udzielana pomoc medyczna. Ruszają teraz noszowi.

69'

Łobodziński chciał zagrać sprytnie na wolne pole, ale nikt do tego podania nie ruszył i piłkę przejął Misztal.

67'

Druga zmiana w Miedzi. Plac gry opuszcza Gancarczyk, a zastąpi go Marquitos.

66'

Cierpka teraz bardzo niecelnie z dystansu.

65'

Miedź w ataku jak na razie bije głową w mur.

63'

Zablokowany tym razem strzał Daniela.

63'

Zagranie Dmowskiego do Rybickiego na wolne pole, który wyskoczył za pleców Bartczaka, ale odgwizdana pozycja spalona zawodnika Pogoni.

61'

Żółta kartka dla Telichowskiego.

60'

Miedź ma dłużej utrzymuje się przy piłce, ale nic z tego nie wynika. Gra dzisiaj bardzo słabo w porównaniu do chociażby meczu z MKS Kluczbork. Za to Pogoń gra bardzo konsekwentnie oraz skutecznie w obronie i dzięki temu utrzymuje korzystny dla siebie wynik, a od czasu do czasu szuka szczęścia w ofensywie.

57'

Pierwsza zmiana w Miedzi. Sabala za Labukasa.

56'

Przed szansą znów Labukas, który tym razem uderzył z główki z bliskiej odległości, ale Misztal w niewiarygodny sposób odbił piłkę na linii bramkowej!

56'

Labukas huknął z narożnika pola karnego w kierunku długiego słupka i nieznacznie chybił!

55'

Ładna centra Chyła wzdłuż bramki z prawej flanki, ale nikt nie przeciął toru lotu piłki.

53'

Łobodziński świetnie zagrał w pole karne do wbiegającego Garguły, który chciał już dogrywać piłkę wzdłuż bramki, ale przeszkodził mu w tym rywal i rzut rożny dla gospodarzy, z którego nic nie wynikło.

51'

Niedokładne podanie Labukasa i futbolówka w rękach Misztala.

50'

Na spalonym złapany Rybicki.

48'

Łobodziński uderzył zza "szesnastki", ale był trochę daleki od światła bramki.

47'

Chyła zagrywał w pole karne, ale trafił prosto w ręce Smuga.

46'

Od środka rozpocznie Labukas z Gargułą! Zaczynamy!

18:54

Piłkarze obu klubów już na murawie.

45'

Sędzia nie doliczył ani minuty i zaprasza zawodników na przerwę! Jak na razie Pogoń prowadzi z Miedzią 1:0!

43'

Centra Dzięglewskiego w pole karne, ale za głęboka.

41'

Miedź ruszyła z kontrą, ale Daniel źle podał i piłkę przejęła Pogoń.

39'

Mogło być 2:0 dla Pogoni! Po zagraniu z lewej strony po ziemi, bliski skierowania piłki do siatki był Duda, ale Smug złapał futbolówkę na linii bramkowej!

38'

Łobodziński zagrał do wbiegającego w pole karne Cierpki, ale ten zamiast od razu uderzać, zaczął niepotrzebnie się kiwać i stracił piłkę.

37'

Telichowski huknął sprzed pola karnego z pierwszej piłki i niewiele pomylił się!

35'

Dośrodkowanie z prawego skrzydła, Bodziony uderzył z główki i pokonał Smuga!

34'

No i gol dla Pogoni! 0:1!

32'

Stasiak stracił piłkę na rzecz Dudy, ten popędził z nią w kierunku bramki, ale na "szesnastce" została mu ona zabrana i nie zdołał oddać strzału.

31'

Chyła ukarany żółtą kartką za faul.

29'

Telichowski przejął piłkę, podał do Labukasa, ale został kolejny raz zablokowany, następnie piłka trafiła do Łobodzińskiego, który z kilkunastu metrów strzelił nieznacznie nad poprzeczką. Futbolówka zaliczyła jeszcze rykoszet i korner.

28'

Długie podanie do Łobodzińskiego, ale ten nie doszedł do piłki. Szybszy Misztal.

27'

Zarysowała się od kilku minut przewaga Miedzi.

26'

Dośrodkowanie z lewej strony Rybickiego, ale piłkę chwyta Smug.

25'

W odstępie kilkudziesięciu sekund Labukas dwukrotnie uderzał zza pola karnego i obie jego próby zostały zablokowane.

25'

Łobodziński zahaczany w polu karnym, ale nie ma mowy o rzucie karnym!

23'

Dośrodkowanie Garguły w pole karne w kierunku Daniela, ale dobrze interweniuje obrońca Pogoni, który wybił piłkę.

22'

Naciskany Smug wybił teraz piłkę w aut.

20'

Na skraju pola karnego bliski dojścia do piłki był Duda, ale uprzedził go Smug.

18'

Znów Miedź przed szansą. Gancarczyk próbował strzelić z kilku metrów po wrzutce kolegi z drużyny, ale rywal mu przeszkodził. Na dodatek zawodnik Miedzi sfaulował rywala i rzut wolny.

17'

Ależ miała teraz okazję Miedź! Po zagraniu Łobodzińskiego, znalazł się z piłką w polu karnym Garguła, oszukał rywala i uderzył z ok. 10 metrów w kierunku bliższego słupka, ale minimalnie pomylił się!

16'

Jak na razie mecz nie porywa.

15'

Dobra centra Bartczaka z prawego skrzydła, nie trafił dobrze w piłkę Wrzesiński i bliski jej przyjęcia był Gancarczyk, ale nie opanował futbolówki.

14'

Zagranie do nikogo w pole karne Pogoni w wykonaniu Daniela i od bramki zaczął Misztal.

14'

Centra z prawej strony Bartczaka, główkował w polu karnym Gancarczyk, ale został zablokowany.

13'

Kolejny strzał ze strony Miedzi, z okolic "szesnastki". Tym razem również przeszedł obok słupka, ale był on na dodatek bardzo słaby.

12'

Labukas uderzył z około dwudziestu metrów, ale piłka przeszła obok słupka.

11'

Bodziony stracił piłkę przed własnym polem karnym na korzyść Labukasa, ale Litwin jak szybko ją przejął, tak szybko ją stracił.

9'

Centra Pogoni w pole karne, ale futbolówka trafia prosto w ręce Smuga.

7'

Faul Dzięglewskiego na Telichowskim tuż przy ławkach rezerwowych.

6'

Centra Daniela w pole karne, był tam Łobodziński, ale nie trafił dobrze głową w piłkę i ta znalazła się w rękach Misztala.

5'

Miedź próbowała zbudować akcję lewym skrzydle, ale bez powodzenia.

4'

Piłkę pod własnym polem karnym stracił Dzięglewski, na rzecz Labukasa, ale Litwin pogubił się i szybko przejęli ja goście.

1'

Długa piłka na prawe skrzydło do Łobodzińskiego, złamał do środka i uderzył, ale został zablokowany.

3'

Długie podanie adresowane do Wrzesińskiego, ale sytuację wyjaśnił Telichowski wybiciem piłki w trybuny.

2'

Pierwsza okazja dla Pogoni. Duda uderzył z kilkunastu metrów po ziemi, ale futbolówka przeszła obok słupka.

1'

Łukasz Bednarek dał sygnał do rozpoczęcia meczu i ruszamy! Mecz zaczął się troszkę przed czasem.

17:57

Od środka rozpocznie Pogoń Siedlce.

17:55

Przywitanie obu ekip, następnie losowanie i zaczynamy!

17:53

Piłkarz obu zespołów wychodzą na murawę!

17:52

Dzisiaj na trybunach kilka znany osób. Między innymi dyrektor akademii Zagłębia Lubin Krzysztof Paluszek, był zawodnik klubów polskiej ekstraklasy Edi Andriadina oraz Michał Listkiewicz w roli obserwatora PZPN.

17:50

W edycji 2014/2015 I ligi, rundzie jesiennej w Legnicy górą była Miedź, która zwyciężyła 1:0. Na wiosnę Pogoń wzięła rewanż na własnym stadionie i zwyciężyła w identycznym stosunku. Rozjemcą w dzisiejszym pojedynku pomiędzy tymi drużynami będzie Łukasz Bednarek z Koszalina.

17:49

Pogoń Siedlce - ławka rezerwowych: Frąckowiak (BR), Wójcik, Dzięcioł, Rodak, Wójcik, Ogrodnik, Ceglarz

17:48

Miedź Legnica - ławka rezerwowych: Budzyński (GK), Brożyna, Łuszkiewicz, Marquitos, Garuch, Ślusarski, Sabala.

17:47

Piłkarze obu ekip zakończyli już rozgrzewkę.

17:46

W Miedzi od pierwszej minuty nie zagrają Marquitos i Sabala, którzy nie są w pełni sprawni, a tym bardziej do gry przez pełny wymiar czasowy. Być może pojawia się na boisku po zmianie stron.

17:45

Składy wyjściowe obu zespołów są już widoczne po lewej stronie naszej relacji.

17:44

W miniony weekend Miedź i Pogoń dopisały na swoje konto po trzy punkty. Drużyna trenera Tarasiewicza pokonała MKS Kluczbork 4:1 po golach Grzegorz Bartczaka, Marquitosa, Łukasza Garguły i Tadasa Labukasa, który przełamał swoją strzelecką niemoc. Z kolei team pod batutą Marcina Sasala ograł Wigry Suwałki, a bramkę na wagę kompletu punktów zdobył Adam Duda – najlepszy snajper Pogoni w obecnym sezonie.

17:41

Pogoń, która przed sezonem była wskazywana jako jeden z głównych kandydatów do spadku, gra w kartkę. Zwycięstwa przeplata remisami i porażkami. Z jednej strony potrafiła pokonać Wigry Suwałki i Wisłę Płock, a z drugiej przegrała z MKS-em Kluczbork. W sumie zdążyła zgromadzić jedenaście punktów, co daje jej pozycję "nieopodal" strefy spadkowej – dwunastą. Takim samym dorobkiem legitymuje się Miedź Legnica, będąca miejsce wyżej od Pogoni, ale ma lepszy bilans bramkowy. Ponadto do zgromadzenia tej ilości punktów legniczanie potrzebowali jednego meczu mniej.

17:38

W Legnicy limit błędów się wyczerpał. „Miedzianka” musi teraz za wszelką cenę unikać porażek, aby nie wypaść z wyścigu o czołowe lokaty. Na szczęście dla podopiecznych trenera Ryszarda Tarasiewicza los jest bardzo łaskawy. W tym sezonie I liga jest nieprzewidywalna, każdy może wygrać z każdym, dzięki czemu tabela jest bardzo spłaszczona, a do lidera z Olsztyna legniczanie tracą tylko i aż sześć punktów. Miedź powoli pnie się w górę ligowej hierarchii i dziś będzie chciała zainkasować trzy punkty, gdyż jest zdecydowanym faworytem starcia z siedlczanami.

17:36

Witamy z Legnicy! O godzinie 18:00 pierwszy gwizdek w meczu Miedź Legnica - Pogoń Siedlce! Zapraszamy na relację tekstową!