Sobota, 24 października 2015, godz. 17:00
GKS BełchatówGKS Bełchatów
1 : 0
sandecja nowy sączSandecja Nowy Sącz
94'

Koniec! GKS Bełchatów pokonał na własnym terenie Sandecję Nowy Sącz (1:0). Tym samym podopieczni Rafała Ulatowskiego przerwali passę pięciu spotkań bez zwycięstwa.

87'

A za Bartłomieja Bartosiaka wchodzi Dawid Flaszka.

85'

Czas na zmiany w Bełchatowie. Za strzelca gola, Gierszewskiego, wchodzi Cezary Demianiuk.

81'

Mecz wkracza w decydującą fazę. Czy graczy Sandecji stać będzie na cudowny comeback?

79'

I właśnie Danek schodzi z boiska. Do gry wchodzi Kamil Hempel.

78'

Żółtą kartką ukarany Adrian Danek.

74'

W natarciu GKS, któremu udało się wyjść z opresji i teraz to on jest bliżej zwycięstwa.

69'

Kolejna zmiana w Sandecji. Za Aleksandra melduje się na placu Filip Piszczek.

65'

Arcytrudna sytuacja gości z Nowego Sącza. Nie dość, że stracili gola, to jeszcze przez niespełna półgodziny będą grać w osłabieniu. Czy uda im się doprowadzić do wyrównania?

63'

Ależ posypał się ten mecz dla Sandecji! Drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę obejrzał właśnie Słaby!

61'

Kuban musi teraz uważać. Obejrzał żółtą kartkę.

60'

Gierszewski pokazał instynkt snajpera i poszedł na dobitkę strzału z rzutu wolnego. Opłaciło się, bo GKS jest na prowadzeniu.

59'

GOOOOOOL!!! 1:0 DLA BEŁCHATOWA! STRZELCEM BRAMKI HIERONIM GIERSZEWSKI!

56'

Groźnie! Przemysław Szarek zapędził się prawą stroną i uderzył minimalnie niecelnie!

52'

W drugiej odsłonie odważniej prezentują się sądeczanie. Chyba podopieczni Robert Kasperczyka wyczuli, że mogą powalczyć o pełną pulę.

46'

Na placu gry Sebastiana Szczepańskiego zastąpił Łukasz Nowak.

46'

Wznawiamy spotkanie po przerwie.

45'

Koniec pierwszej połowy. GKS Bełchatów bezbramkowo remisuje z Sandecją Nowy Sącz. Wracamy za kwadrans.

44'

Tuż przed przerwą ukarany kartką środkowy obrońca gości, Witalij Bierezowskij.

36'

Młodzież z Bełchatowa jak na razie aktywniejsza. Może się podobać dynamiczny Łukasz Wroński na prawym skrzydle.

30'

Sytuacji podbramkowych dzisiaj w Bełchatowie jak na lekarstwo. Oglądamy bardzo wyrównane spotkanie.

28'

Kartonik otrzymuje Kamil Słaby.

20'

Wciąż bez większych emocji. Vaclav Cverna zablokował strzał jednego z piłkarzy Sandecji

15'

Żółtą kartką ukarany Patryk Rachwał.

14'

W pierwszym kwadransie gry zarysowała się lekka przewaga bełchatowian, ale niewiele z niej wynika.

10'

Jeszcze jeden ofsajd. Tym razem na pozycji spalonej złapany został Arkadiusz Aleksander.

7'

Niewiele ciekawego dzieje się w pierwszych minutach tego pojedynku. Obie ekipy wzajemnie się badają.

5'

Lukas Kuban dogrywał piłkę do jednego z piłkarzy GKS-u Bełchatów, ale arbiter odgwizdał pozycję spaloną.

2'

Spokojne pierwsze minuty. Żadna z drużyn jak na razie nie stworzyła ciekawszej akcji.

1'

Pierwszy gwizdek Sebastiana Jarzębaka! Mecz w Bełchatowie właśnie się rozpoczął

16:51

Rezerwowi Sandecji: Kozioł, Hempel, Maślanka, Tarasenko, Nowak, Piszczek.

16:50

Ławka rezerwowych GKS-u: Bruchajzer, Witasik, Szymorek, Serafin, Zięba, Flaszka, Demianiuk.

16:45

Zapraszamy na relację na żywo z meczu 14. kolejki 1. ligi, w którym GKS Bełchatów zmierzy się z Sandecją Nowy Sącz.