KONIEC SPOTKANIA! MIEDŹ LEGNICA WYGRYWA Z GKS BEŁCHATÓW 1:0!

Sędzia doliczył cztery minuty do regulaminowego czasu gry.

Ostatnia zmiana w Miedzi, Igor Subbotin zastąpił Tadasa Labukasa.

88'

Zmiana w szeregach GKS, Alen Ploj za Patryka Rachwała.

86'

Gospodarze próbują jeszcze swoich sił, ale nie potrafią przedostać się pod bramkę rywali. Przed chwilą piłkę bez problemów wybił z okolic własnego pola karnego Michał Stasiak.

84'

Zmiana w Miedzi, Marek Gancarczyk zastąpił Wojciecha Łobodzińskiego.

81'

Petteri Forsell zagrywał w pole karne GKS, Paweł Lenarcik pewnie wyłapał futbolówkę.

78'

Kolejna zmiana w ekipie gospodarzy, Agwan Papikjan melduje się na boisku, schodzi Damian Szymański.

74'

T mógł być gol! Petteri Forsell oddał potężny strzał z dystansu, ale piłka powędrowała tuż na poprzeczką.

72'

Zmiana w GKS, Cezary Demianiuk pojawił się za Szymona Stanisławskiego.

71'

Pogubili się w swoich poczynaniach piłkarze GKS, a ich błąd doskonale wykorzystał Hunter Gorskie, który zdołał przedostać się tuż pod bełchatowską bramkę i strzałem z bliskiej odległości pokonał Pawła Lenarcika.

71'

Goool! Hunter Gorskie!

71'

Niebezpiecznie pod bramką gospodarzy, Wojciech Łobodziński dośrodkowywał na pole karne, Piotr Witasik rzutem na taśmę zdołał wybić futbolówkę na aut.

69'

Petr Zapalac zagrywał piłkę z rzutu wolnego, jednak trafił prosto w mur.

68'

Michał Stasiak został ukarany żółtą kartką.

66'

Pierwsza zmiana w Miedzi, Marcin Garuch wszedł za Łukasza Gargułę.

63'

Bardzo nieudane dośrodkowania Damiana Szymańskiego.

60'

Adrian Łuszkiewicz huknął z dystansu, tuż nad bramką bełchatowian.

58'

Tadas Labukas strzałem głową próbował wpakować piłkę do bramki GKS, ale Paweł Lenarcik popisał się bardzo dobrą interwencją.

54'

Szymon Stanisławski z bliskiej odległości uderzał na bramkę Miedzi, ale skierował piłkę tuż obok słupka!

51'

Adrian Łuszkiewicz uderzał na bramkę GKS po podaniu z rzutu rożnego, piłka powędrowała wysoko nad poprzeczką.

50'

Wojciech Łobodziński dośrodkowywał pole karne bełchatowian, Piotr Witasik zdołał jednak oddalić zagrożenie spod własnej bramki.

48'

Goście mieli rzut wolny, pod bramką Pawła Lenarcika doszło do małego zamieszanie, ale koniec końców futbolówka opuściła plac gry.

46'

Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

45'

Koniec pierwszej połowy. Jak na razie czekamy na pierwszą bramkę w Bełchatowie. Mamy nadzieję, że zobaczymy ją po przerwie. Wracamy za kwadrans.

43'

Sporo fauli i ostrej, męskiej gry. Nikt tutaj nie odstawia nogi.

40'

Kapsa poradził sobie z ostrym, odbijającym się od murawy dośrodkowaniem i ustrzegł się błędu.

37'

Ucierpiał w jednym ze starć Tadas Labukas. Mamy przerwę w grze.

35'

Mierzył precyzyjnie tuż sprzed pola karnego Łukasza Garguła i pomylił się minimalnie! Lenarcik nawet nie drgnął miedzy słupkami.

32'

Mocne starcie Zapalaca z Bartczakiem. Będzie rzut wolny dla bełchatowian.

29'

Spore zamieszanie w polu karnym Miedzi po wrzutce z rzutu wolnego. Ostatecznie wybili futbolówkę obrońcy zespoły z Legnicy.

27'

Łobodziński minął obrońcę, zszedł do środka i uderzył błyskawicznie, ale zablokował tę próbę jeden z defensorów gospodarzy.

24'

Kapsa spokojnie poradził sobie z dośrodkowaniem.

21'

Ależ sytuacja! Petteri Forsell posłał bombę z rzutu wolnego, którą z najwyższym trudem sparował bramkarza. Dobijał jeszcze Midzierski, lecz spudłował!

18'

W ostatnich minutach to legniczanie częściej goszczą na połówce GKS-u, ale nie są w tanie stworzyć groźnej sytuacji.

15'

Nacisnęli gracze GKS-u! Strzał Szymona Stanisławskiego wybił z linii jeden z obrońców Miedzi!

13'

Po dośrodkowaniu z narożnika główkował Szymon Zgarda, ale piłka przeszła obok słupka.

12'

Dobry pressing bełchatowian wymusił nieporozumienie Pawła Kapsy z Tomaszem Midzierskim. Skończyło się tylko na strachu i rzucie rożnym

10'

Petr Zapalac popędził z kontrą, ale nic z niej nie wyszło. Zabrakło bowiem precyzyjnego dośrodkowania.

7'

Łatwo zatrzymany przed szesnastką Tabas Labukas.

5'

Spokojne pierwsze minuty. Ostrożna gra z obu stron, bez niepotrzebnego ryzyka.

3'

Pierwsza akcja na skrzydle Wojciecha Łobodzińskiego, ale poradzili sobie obrońcy.

1'

Pierwszy gwizdek Marcina Borskiego, gramy.

16:58

16:44

Rezerwowi Miedź: Dawid Smug, Błażej Telichowski, Damian Rasak, Marcin Garuch, Marek Gancarczyk, Bartosz Ślusarski, Igor Subbotin.

16:42

Rezerwowi GKS: Maciej Krakowiak, Alen Ploj, Dawid Flaszka, Hieronim Gierszewski, Agwan Papikjan, Cezary Demianiuk, Mateusz Szymorek.

16:30

16:25

Miedź zgromadziła zaledwie punkcik więcej, a pierwszoplanowym problemem zespołu jest brak zdobywanych bramek. Cztery gole w dziewięciu meczach to fatalny wynik. Drużyna z takim zapleczem kadrowym nie potrafi od czterech spotkań strzelić bramki. Z drugiej zaś strony legniczanie pięć ostatnich meczów kończyli z czystym kontem.

16:23

Atmosfera w Bełchatowie jest nerwowa, o czym można było się przekonać po ostatnim meczu, który GKS przegrał w Siedlcach z miejscową Pogonią 0:1 po golu Mateusza Żytki z rzutu karnego. Rafał Ulatowski nie mógł pogodzić się z decyzją sędziującego wówczas Mariusza Złotka o przyznaniu jedenastki siedlczanom i na konferencji pomeczowej było gorąco. Wicemistrz polski z sezonu 2006/07 poniósł trzecią porażkę z rzędu i w chwili obecnej ma na swoim koncie 34 punkty.

16:20

Witamy z Bełchatowa! O godz. 17 początek spotkania miejscowego GKS-u z Miedzią Legnica. Zapraszamy na tekstową relację na żywo.