GKS BełchatówGKS Bełchatów
5 : 1
Bytovia BytówDrutex-Bytovia Bytów
91'

Arbiter kończy spotkanie! GKS Bełchatów rozbija Bytovię 5:1 na pożegnanie z 1. ligą!

90'

Żółtą kartkę obejrzał Mateusz Szymorek.

89'

Mateusz Klichowicz po prostopadłym podaniu złapany na pozycji spalonej.

88'

I jeszcze chcieli zdobyć jedną bramkę na pożegnanie z 1. ligą bełchatowianie. Strzał Lukasa Kubana był jednak niecelny.

86'

Artur Formela podaje w szesnastkę do Janusza Surdykowskiego. Napastnik Bytovii nieczysto trafił w piłkę.

85'

Młodzieżowiec Krystian Pałczyński od razu dał o sobie znać. Strzał 19-latka obronił Gerard Bieszczad.

84'

Ostatnia zmiana w ekipie gospodarzy. Damian Michalski zastąpił Seweryna Michalskiego.

83'

Niedokładne uderzenie Artura Formeli.

82'

Agwan Papikjan zagrywał górną piłkę w kierunku Alena Ploja. W powietrznym pojedynku górą jednak Gierard Bieszczad.

80'

Strzał głową Janusza Surdykowskiego kapitalnie obronił Paweł Lenarcik.

78'

Strzelec dwóch goli Dawid Flaszka opuścił plac gry. W jego miejsce wszedł Krystian Pałczyński.

77'

Alen Ploj uderza ze znacznej odległości. Piłka poszybowała ponad poprzeczką.

76'

Szybka akcja gospodarzy. Cezary Demianiuk dograł z lewej strony do Dawida Flaszki, a ten wpakował piłkę do pustej bramki! Piaty gol GKS-u Bełchatów!

76'

GOOOOOOL! DAWID FLASZKA!

73'

Łukasz Wróbel uratował teraz Bytovię. Szarża Lukasa Kubana na prawej stronie i jego dogranie zablokował właśnie Wróbel.

71'

I jest bramka dla Bytovii! Marek Opałacz dośrodkował z lewego skrzydła, a Artur Formela nie dał szans Pawłowi Lenarcikowi.

71'

GOOOOOOL! ARTUR FORMELA!

70'

Na uderzenie z dystansu zdecydował się Mariusz Kryszak. Zablokował je Vaclav Cverna.

69'

Artur Formela dostał podanie od Janusza Surdykowskiego, ale po chwili stracił futbolówkę.

67'

Mariusz Kryszak zastąpił Roberta Mandrysza.

66'

Chwila przerwy. W starciu z przeciwnikiem ucierpiał Alen Ploj.

64'

Cezary Demianiuk odebrał futbolówkę Łukaszowi Wróblowi i popędził na bramkę Bytovii. Dokładnie podał do Alena Ploja, który miał sporo wolnego miejsca. Słoweniec z zimną krwią podwyższył na 4:0!

64'

GOOOOOOL! ALEN PLOJ!

63'

W miejsce Albina Maciejewskiego na boisku zameldował się Cezary Demianiuk.

61'

Mateusz Klichowicz zdecydował się na uderzenie z dystansu. Strzał gracza gości był bardzo niecelny.

59'

Artur Formela dobrze obsłużył podaniem Janusza Surdykowskiego. Strzał napastnika Bytovii w znakomitym stylu nogą odbił Paweł Lenarcik!

57'

Znakomitą sytuację zmarnował Dawid Flaszka! Bardzo dokładne dośrodkowanie do strzelca trzeciej bramki. Flaszka nie trafił jednak w piłkę!

56'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego Mateusza Klichowicza. Na dalszym słupku piłkę uderzył Artur Formela. Golkiper Bełchatowa pewnie złapał futbolówkę.

54'

Mateusz Klichowicz uderzył z rzutu wolnego, ale piłkę wybili obrońcy gospodarzy.

53'

Artur Formela dograł w pole karnego do nieobstawionego Janusza Surdykowskiego. Napastnik Bytovii był jednak na ofsajdzie.

51'

Składna akcja gospodarzy, którą świetnym strzałem sprzed pola karnego wykończył Dawid Flaszka. Jego uderzenie po długim rogu zaskoczyło Gerarda Bieszczada. GKS prowadzi już 3:0!

51'

49'

Tym razem na lewej stronie boiska faulowany był Albin Maciejewski.

50'

Piłkarze gości zaczęli od rzutu wolnego. Robert Mandrysz krótko podał do Artura Formeli, ale ten został zblokowany i bytowiacy mają tylko aut.

48'

Od razu poszukali bramkowej sytuacji piłkarze Bytovii. Adrian Chomiuk zacentrował w pole karne, ale Janusz Surdykowski oraz Artur Formela nie zamknęli tej akcji.

46'

Od początku drugiej połowy Artur Formela zastąpił Omara Monterde.

46'

Gramy! Druga połowa właśnie się zaczęła!

45'

Koniec pierwszej połowy. GKS Bełchatów prowadzi z Bytovią 2:0.

45'

Agwan Papikjan z rzutu rożnego podaje do Mateusza Szymorka. Ten wrzucił piłkę w kierunku Alena Ploja, ale Słoweniec nie zdołał jej sięgnąć.

45'

Mateusz Klichowicz otrzymał podanie od Kamila Wacławczyka, ale był na pozycji spalonej.

45'

Arbiter przedłużył pierwszą połowę o trzy minuty.

44'

Dogranie piłki w kierunku Alena Ploja. Napastnik gospodarzy odrobinę spóźnił się do tego podania.

43'

Skuteczna interwencja w polu karnym Marka Opałacza ratuje ekipę gości z opresji. Wrzucał bardzo dobrze spisujący się w dzisiejszym meczu Albin Maciejewski.

42'

Bardzo dobre górne podanie Albina Maciejewskiego za linię obrony Bytovii. Futbolówkę przejął Ploj i uderzył po długim rogu. Bieszczad pokonany po raz drugi!

41'

38'

Przeliczył się teraz Gerard Bieszczad. Bramkarz Bytovii myślał, że piłka wyjdzie poza boisko, ale dogonił ją Albin Maciejewski. Skutecznie interweniował jednak obrońca Bytovii, który wyręczył w tej sytuacji Bieszczada.

37'

Nieprzepisowe wejście gracza Bytovii. Faulowany był Patryk Rachwał. Od rzutu wolnego rozpoczną gospodarze.

35'

Ładnie rozgrywali futbolówkę piłkarze GKS-u, ale ostatecznie podanie do Dawid Flaszki było zbyt mało dokładne i bytowiacy przejęli piłkę.

33'

W odpowiedzi akcja Bytovii. Dynamicznie wbiegał z futbolówką Mateusz Klichowicz, ale wywalczył jedynie rzut rożny.

31'

Uderzenie z dystansu Damiana Szymańskiego. Gerard Bieszczad nie popełnił jednak błędu i piłka znalazła się w jego rękawicach.

30'

Przewinienie Vaclava Cverny. Od stałego fragmentu gry rozpoczną bytowiacy.

29'

Słabszy fragment meczu. Z obu stron nie brakuje niedokładnych zagrań. Miejmy nadzieję, że już za chwilę doczekamy się składnych, szybkich akcji. A może padną też kolejne bramki.

27'

I jeszcze raz dał się złapać na pozycji spalonej Alen Ploj.

25'

Długa piłka do Alena Ploja, ale zawodnik gospodarzy na pozycji spalonej.

23'

Jeszcze jedna akcja gości. Adrian Chomiuk wrzucił futbolówkę w pola karne w kierunku Omara Montarde. Piłkę pewnie złapał jednak Paweł Lenarcik.

22'

Mateusz Klichowicz otrzymał górną piłkę. Dobrze poradził sobie z przyjęciem, ale próba uderzenia nieudana. Zawodnik Bytovii nieczysto trafił w futbolówkę.

20'

Ni to strzał, ni to dośrodkowanie Omara Monterde. Od bramki rozpocznie Paweł Lenarcik.

18'

GKS Bełchatów wyszedł z kontratakiem. Do pozycji strzeleckiej doszedł Dawid Flaszka, ale gracz gospodarzy został zablokowany.

16'

Tym razem ucierpiał Agwan Papikjan. Przerwa w grze, tym razem powinno obyć się bez większych konsekwencji. Piłkarz gospodarzy podniósł się już z murawy.

15'

Mateusz Klichowicz zakręcił Sewerynem Michalskim. Oddał groźny strzał, ale w ostatniej chwili został on zblokowany przez obrońcę.

14'

Z rzutu rożnego dobrze futbolówkę wrzucił Omar Monterde. Najwyżej wyskoczył Arkadiusz Czarnecki. Piłka po jego strzale minęła bramkę Pawła Lenarcika.

13'

Silnie na bramkę Pawła Lenarcika uderzał Adrian Chomiuk, ale na drodze futbolówki był jeden z obrońców gospodarzy.

12'

Albin Maciejewski strzelił główką ponad poprzeczką. Piłkę dogrywał mu z prawego skrzydła Lukas Kuban.

10'

Bytowiacy w ataku pozycyjnym. Niedokładne podanie Omara Monterde zakończyło ofensywną akcję gości.

9'

Krzysztof Bąk został zastąpiony przez Arkadiusza Czarneckiego.

7'

Arkadiusz Czarnecki już gotowy do wejścia na boisko. Krzysztof Bąk nie jest w stanie kontynuować gry.

6'

Krzysztof Bąk potrzebuje pomocy medycznej. Zawodnik gości został mocno uderzony w głowę w powietrznym starciu i został zniesiony na noszach.

4'

Chcieli szybko odpowiedzieć piłkarze Bytovii. Omar Monterde zagrał futbolówkę do Adriana Chomiuka, ale zawodnik gości zacentrował bardzo niedokładnie.

3'

20-letni Albin Maciejewski wykorzystał błąd defensywy Bytovii i precyzyjnym strzałem zza pola karnego zaskoczył Gerarda Bieszczada! Błyskawiczne 1:0 dla Bełchatowa!

2'

GOOOOOL! ALBIN MACIEJEWSKI!

2'

Piłkarze Bytovii wywalczyli rzut rożny. Po dośrodkowaniu z kornera Vaclav Cverna głową oddalił zagrożenie spod własnego pola karnego.

1'

Spotkanie w Bełchatowie właśnie się rozpoczęło!

14:53

W rundzie jesiennej pojedynek obu zespołów obfitował w bramki. Mecz zakończył się remisem 2:2, a gole dla Bytovii strzelali Surdykowski i Opałacz, a dla GKSu Bełchatów Flis oraz Wroński.

14:52

W Bytovii już zaczynają myśleć o kolejnym sezonie. Umowy właśnie przedłużyli Marek Opałacz, Robert Mandrysz, Gerard Bieszczad i Kamil Wacławczyk. Koniec sezonu to jednak też czas rozstań. Z zespołem Druteksu żegnają się Nigeryjczyk Charles Nwaogu, Daniel Mąka i Mateusz Janeczko.

14:50

Ławka rezerwowych Drutex-Bytovii: Mateusz Klichowicz, Arkadiusz Czarnecki, Artur Formela, Mariusz Kryszak, Bartłomiej Poczobut, Wojciech Wilczyński, Artur Wojach.

14:49

Ławka rezerwowych GKS Bełchatów: Maciej Krakowiak, Szymon Zgarda, Damian Michalski, Mikołaj Bociek, Cezary Demaniuk, Krystian Pałczyński, Szymon Stanisławski

14:46

Ekipa gospodarzy po raz pierwszy zagra pod wodzą nowego trenera Krystiana Kieracha. Nie wiadomo, czy Kierach będzie prowadził GKS w II lidze, choć są i tacy, co twierdzą, że drużyna w tej lidze grać nie będzie, a zaledwie w III. Sam trener potwierdza, że jego misja z pierwszą drużyną, jest do końca sezonu. Co dalej? Tego w Bełchatowie nikt nie wie, bo przecież nie ma tam nawet sztabu szkoleniowego.

14:40

Zapraszamy na relację na żywo z meczu, w którym GKS Bełchatów podejmie Drutex-Bytovię Bytów. Dla gospodarzy to pożegnanie z 1. ligą.