Tempo trochę spadło - czyżby oba zespoły nastawiły się na utrzymanie wyniku?

Klichowicz na spalonym.

81'

Żółta kartka dla Wróbla.

80'

Za bardzo cofnęli się gospodarze - wykorzystali do olsztynianie. Strzał Szymonowicza "z fałsza" znalazł drogę do bramki.

80'

GOOOL! Szymonowicz! 1:1!

78'

Kort zmienia Jastrzembskiego.

76'

Znów Bieszczad w roli głównej - broni na raty strzał Szymonowicza.

73'

Bieszczad dwukrotnie ratuje Bytovię! Stomil coraz bliżej wyrównania!

71'

Okazja Stomilu do wyrównania! Olbrzymie zamieszanie kończy się jednak po myśli gospodarzy! Goście "cisną".

70'

Klichowicz zastępuje Jakóbowskiego.

68'

Bieszczad efektownie wybija piłkę po dośrodkowaniu jednego z graczy Stomilu.

67'

Zmiana - schodzi Wełna, za niego Trzeciakiewicz.

62'

Bieszczad dobrze piąstkuje piłkę do dośrodkowaniu jednego z rywali.

61'

Opałacz ostro faulował rywala - żółta kartka.

60'

Dobrze w defensywie Tomasz Wełna, który powstrzymał Kryszaka. Przerwa w grze, bo gracz Bytovii ucierpiał.

55'

Trochę więcej dzieje się po przerwie - spotkanie nam się rozkręciło.

52'

Centrostrzał Mariusza Kryszaka i... SŁUPEK! Bytovia była blisko drugiego gola!

52'

Teraz Wełna fauluje Surdykowskiego - bez kartki jednak.

50'

Surdykowski faulował Wełnę - żółta kartka.

49'

Pierwsze minuty dla gości - zmiany wprowadziły trochę ożywienia w grze ekipy Mirosława Jabłońskiego.

46'

... i Kujawa za Meschię.

46'

Dwie zmiany w drużynie gości: Nishi za Chałasa...

46'

Wracamy do gry.

45'

Sędzia Paweł Pskit kończy pierwszą połowę. Na razie 1:0 dla gospodarzy.

41'

Chomiuk zdecydował się na strzał - uderzenie było jednak niecelne.

39'

Strzelał Łukasz Wróbel! Niewiele brakowało - minimalnie nad bramką.

36'

Bytovia złapała wiatr w żagle. Stomil trochę oszołomiony.

35'

Piłkę fatalnie stracił Meschia, przejął ją Jakóbowski, który dograł do Jastrzembskiego, a ten wykończył akcję gospodarzy. Bytovia - Stomil 1:0!

33'

GOOOL! Jastrzembski!

30'

Dobra akcja Stomilu, ale piłka nieco za mocno zagrana do Chałasa i z planu gości nic nie wyszło.

26'

Strzelał Surdykowski! Minimalnie obok bramki.

24'

Faulowany Kryszak. Żółta kartka dla Wełny.

17'

Spotkanie nie stoi na zbyt wysokim poziomie. Emocji niewiele. Oby z czasem było lepiej.

14'

Dobrą akcję konstruował Stomil, ale skończyło się na spalonym Meschii.

13'

Żółta kartka dla Mandrysza.

12'

Mijają kolejne minuty. Dobrych akcji brak.

8'

Kryszak z wolnego... Łapie piłkę Skiba.

7'

Szewczyk ograł dwóch rywali i w końcu został powalony przez Suchockiego. Żółta kartka.

6'

Kryszak faulował Meschię. Rzut wolny dla gości.

5'

Gra bardzo szarpana, co chwilę piłka wychodzi poza boisko. Miejmy nadzieję, że jakość spotkania z czasem się poprawi.

3'

W pierwszych fragmentach aktywniej prezentują się gospodarze. Na razie jednak bez zagrożenia pod bramką Stomilu.