KONIEC MECZU! GKS Bełchatów wygrywa z Chrobrym Głogów 2:1!

Sędzia przedłużył mecz o cztery minuty.

88'

Dawid Flaszka został ukarany żółtą kartką.

85'

Zmiana w ekipie GKS. Z boiska schodzi Gierszewski, w jego miejsce pojawi się Flaszka.

83'

83'

Ależ końcówka w wykonaniu GKS! Do wrzutki z lewej strony boiska dopadł Vaclav Cverna i pewnym strzałem pokonał bramkarza Chrobrego!

83'

Goooool!! Vaclav Cverna!!

81'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Seweryn Michalski uderzał głową i pokonał golkipera Chrobrego! W Głogowie mamy remis 1:1.

80'

Goooool! Seweryn Michalski!!

78'

Zmiana w Chrobrym, boisko opuści Kościelniak, zastąpi go Bednarski.

71'

Zmiana w Chrobrym, z boiska schodzi Górski, zastąpi go Hałambiec.

70'

Nieco ponad dwadzieścia minut do zakończenia meczu. Gra się uspokoiła, a to może wskazywać na to, że gospodarze utrzymają prowadzenie do końca spotkania.

61'

Zmiana w Chrobrym, za Szczepaniaka pojawi się Sędziak.

59'

Co za okazja Chrobrego! Piękny strzał Wołodymyra Hudymy, ale futbolówka trafia tylko w słupek!

58'

Rzut rożny w wykonaniu głogowian, bez zagrożenia pod bramką przyjezdnych.

55'

Wołodymyr Hudyma ma dziś ewidentnego pecha, już po raz trzeci w tym spotkaniu został złapany na pozycji spalonej.

53'

Od dłuższej chwili częściej przy piłce utrzymują się goście z Bełchatowa i teraz to oni dyktują na boisku warunki gry. Wyraźnie podrażnieni stratą gola próbują teraz odrobić straty.

49'

Łukasz Szczepaniak oddał ładny strzał zza linii pola karnego i z bliskiej odległości pokonał golkipera rywali.

48'

48'

Goooooool! Łukasz Szczepaniak!!!

45'

Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

45'

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY!

45'

Ależ akcja głogowian! Łukasz Szczepaniak oddał mocny strzał na bramkę bełchatowian, ale piłka trafiła w poprzeczkę!

43'

Jeden z graczy Chrobrego dośrodkowywał bezpośrednio z rzutu wolnego, jednak futbolówkę pewnie wyłapał Maciej Krakowiak.

42'

Piotr Witasik został ukarany żółtą kartką.

39'

Przewaga Chrobrego na boisku staje się coraz większa. Przyjezdni z Bełchatowa z każdą kolejną minutą popełniają więcej błędów i ewidentnie nie potrafią dziś odnaleźć się w tym spotkaniu.

37'

Gospodarze mieli dwa rzuty rożne, ale obu tych sytuacjach dobrze spisał się Maciej Krakowiak.

33'

Na boisku zarysowała się lekka przewaga Chrobrego Głogów, ale gra gospodarzy i tak pozostawia wiele do życzenia.

25'

Dobrych sytuacji strzeleckich po obu stronach mamy jak na lekarstwo...Mamy nadzieję, że obraz gry niebawem ulegnie zmianie, na lepsze rzecz jasna.

18'

Sędzia dyktuje rzut rożny dla przyjezdnych, piłkę z kornera bezpośrednio na bramkę uderza Marcin Flis, ale po znów Sławomir Janicki świetną paradą bramkarską ratuje swój zespół przed stratą gola.

16'

Wołodymyr Hudyma ponownie został złapany na spalonym.

13'

Jak na razie nie oglądamy porywającego widowiska na stadionie w Głogowie...Gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska, żadna ze stron nie ma pomysłu jak skonstruować skuteczną akcję.

9'

Wołodymyr Hudyma otrzymał bardzo dobre podanie, ale w momencie, kiedy już szykował się do oddania strzału, sędzia odgwizdał spalonego.

6'

Bardzo dobrą akcję przeprowadzili przed chwilą bełchatowianie, jednak koniec końców zatrzymała ich fantastyczna interwencja Sławomira Janickiego.

4'

Szymon Drewniak został ukarany żółtą kartką.

4'

1'

Pierwszy gwizdek sędziego i rozpoczynamy mecz!

18:10

Przed rozpoczęciem meczu zachęcamy do zapoznania się z jego zapowiedzią: Chrobry Głogów - GKS Bełchatów LIVE! Czy Głogowianie utrzymają pozycję lidera?.

18:09

18:08

Rezerwowi GKS-u Bełchatów: Lenarcik, Szymorek, Klemenz, Serafin, Zgarda, Zięba, Flaszka.

18:05

Rezerwowi Chrobrego: Szymański, Ziemniak, Hałambiec, Machaj, Bednarski, Malinowski, Sędziak.

17:59

17:58

Serdecznie witamy i zapraszamy na relację LIVE z meczu Chrobry Głogów - GKS Bełchatów!

08:00

ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA CHROBRY GŁOGÓW - GKS BEŁCHATÓW

Piłkarze Chrobrego Głogów zimą zagrają pięć sparingów.

Jeszcze kilka tygodni temu nikt nie przewidziałby, że Chrobry tak przebojowo rozpocznie kolejną rundę. Po zwycięstwach z MKS-em Kluczbork oraz derbowym z Miedzią Legnica, a także remisem z Pogonią Siedlce, głogowianie mają na swoim koncie siedem punktów. Na razie pozwala im to usiąść w fotelu lidera.

Jednak goście na pewno łatwo skóry nie sprzedadzą. Po słabym początku na pierwszoligowych murawach radzą sobie coraz lepiej. Zwyciężając Chojniczankę i remisując z Dolcanem zgromadzili cztery punkty. W ostatnim spotkaniu udało im się także zdobyć pierwszą bramkę z gry w aktualnym sezonie. Szczęśliwym strzelcem okazał się Hieronim Gierszewski. Czy w Głogowie powtórzy swój sukces?