Poniedziałek, 2 listopada 2015, godz. 18:00
Chojniczanka ChojniceChojniczanka Chojnice
2 : 3
Arka GdyniaArka Gdynia
93'

Koniec meczu! Chojniczanka przegrywa kolejny mecz z rzędu! Gospodarze mogą pocieszyć się dobrą grą lecz nad skutecznością w Chojnicach trzeba popracować

90'

Sędzia doliczył 3 minuty!

90'

Tomasiewicz z bardzo ostrego kąta strzelał, ale bardzo dobrze w bramce spisał się Podleśny. Korner!

86'

Dragan Jelic strzela na 2:3 ! Ładnym podaniem obsłużył go Niedziela.

82'

Tomasiewicz zdobywa bardzo ładną bramkę. Strzał z dystansu ląduje w bramce! Gospodarze powinni winić swojego bramkarza. Prosty strzał i prosty błąd.

79'

Udany strzał oddał Zawistowski! Chojniczanka wznowi z rogu.

77'

O mało co Arka nie skończyła tego meczu. Niecelnie strzelał Da Silva!

77'

Jelic za Mrozika!

76'

Rajd Niedzieli po skrzydle, a potem wrzutka, którą dobrze wykorzystał Bartoszewicz. Zabrakło trochę szczęścia. Poprzeczka!

74'

Bardzo zle wykonany korner i w posiadaniu goście!

73'

Świetną paradą popisał się Jałocha, który wybronił strzał Mikity. Rzut rożny!

72'

Gol Gol Gol ! Fiahlo zdobywa kolejną bramkę. Z okolic jedenastki zawodnik gości huknął i bez szans był bramkarz!! 2:1!

70'

Yusuff Rachid wchodzi na boisko zastępując Renusza.

67'

Bartoszewicz melduje się w miejsce Rybskiego!

66'

Rzut rożny wykonywany przez Chojniczankę o mało nie przyniósł gola gospodarzom. Minimalnie obok słupka strzelał Pietruszka.

65'

Kolejna znakomita akcja gospodarzy. Grzelak obsłuzyl podaniem w tempo Rybskiego, a ten w polu karnym wycofał do nadbiegającego kolegi, ale ten nie trafił w piłkę.

63'

Chojniczanka powinna była prowadzić. Kapitalnie rozegrana akcja. Niedziela nie trafił z 2 metrów do pustej bramki..

61'

Brzydko faulowany Niedziela w okolicy linii środkowej boiska.

59'

59'

Podwójna zmiana w Arce! Schodzą: Nalepa, Siemaszko, a wchodzą: Tomasiewicz i Abbot

57'

Dobra akcja gospodarzy! Grzelak wypuszczony na skrzydle zdołała dośrodkować, ale Jałocha znakomicie zabrał Mikicie piłkę z głowy!

54'

Strzał sprzed pola karnego oddał Nalepa, a piłka po rykoszecie wyszła poza boisko. Rzut różny dla gości!

52'

Arka przeprowadziła oskrzydlającą akcję i byłoby bardzo groźnie, gdyby nie obrońca, który wybił piłkę w pole.

50'

W posiadaniu piłki dłużej utrzymują się gospodarze i budują swój atak pozycyjny.

48'

Początek drugiej połowy bardzo podobny do początku pierwszej! Goście próbują przejąć inicjatywę!

45'

Goście rozpoczęli drugą połowę spotkania!

45'

W tym oto momencie sędzia kończy mecz i zaprasza zawodników do szatni!

45'

Kolejnym strzałem popisali się goście. Strzelał Antoni Łukasiewicz.

43'

Patryk Mikita osamotniony w narożniku boiska wywalczył rzut rożny dla Chojniczanki!

41'

Nalepa oddał bardzo niecelny strzał.

40'

Szybka odpowiedz Chojniczanki! Niedziela z narożnika pola karnego uderzył w słupek!

39'

Piłkę wybili obrońcy, ale zebrał ją zawdonik Arki i dograł do Alana Fiahlo i ten głową skierował pikę do bramki. 1:1 !

37'

Po wrzutce Siemaszki z rzutu rożnego zaczynać będą goście.

36'

Od momentu strzelenia bramki przez Chojniczankę tempo meczu siadło i żadna z drużyn nie wykreowała sobie ciekawych sytuacji strzeleckich.

33'

Mecz uspokoił się i toczy się w środkowej części boiska. Goście próbują utrzymać się dłużej do piłki.

30'

Po 30 minutach meczu zdecydowanie lepszym zespołem jest Chojniczanka i zasłużenie prowadzą. Goście mogą się cieszyć, że nie przegrywają w większym stosunku.

26'

Bozok oddał strzał wprost w ręce bramkarza!

25'

Michał Renusz został potrącony w biegu i w konsekwencji wywrócił się, a sędzia podyktował rzut wolny. Około 25 metrów do bramki.

23'

Gol dla Chojniczanki!!! Strzelcem bramki Bartłomiej Niedziela! Po błędzie obrońcy piłkę przejął Niedziela i pomknął na bramkę! Nie dał żadnych szans bramkarzowi!

22'

Kolejny bardzo dobry strzał zawodnika Chojniczanki! Tym razem strzelał Paweł Zawistowski. Niewiele brakowało do szczęścia.

21'

Faulował taktycznie tuż przed polem karnym.

20'

Żółtą kartką ukarany Marcin Biernat.

19'

Po dobrej akcji Chojniczanki do strzału doszedł Mrozik, ale jego próba została zablokowana.

16'

Bardzo ładna akcja Mikity, który w okolicy pola karnego zabawił się z rywalem, ale oddał niecelny strzał na bramkę.

14'

Zawodnicy z Gdyni wyglądają na lekko zaskoczonych tym, że to gospodarze zdominowali początek meczu.

12'

Zle wykonany rzut rożny i szybka kontra wyprowadzona przez gości. Na szczęście gospodarzy Mrozik zdołał wślizgiem przejąć piłkę.

10'

Ależ było groźnie! Grzelak zagrywał górą do Rybskiego, ale obrońca wybił piłkę na 25 metr, do której dopadł Niedziela i huknął z dystansu. Fenomenalną paradą popisał się golkiper Arki. Rzut rożny dla Chojnicznaki!

9'

Od dobrych kilku minut w posiadaniu piłki utrzymuje się Chojniczanka, a teraz został przyznany drużynie gospodarzy rzut wolny w odleglosci około 24 metrów od bramki rywala.

7'

Celny strzał zanotował Bartłomiej Niedziela.

5'

W odpowiedzi Chojniczanka, która wywalczyła rzut rożny za sprawą Kosakiewicza.

3'

Kolejny grozny strzał w wykonaniu gości n bramkę Chojniczanki. Tym razem gospodarze zaczną od własnej bramki.

2'

Pierwsza dobra ofensywna akcja gości! Michał Renusz zdołał oddać strzał z 20 metrów, ale dzięki interwencji obrońcy piłka opuścił pole gry. Korner dla Arki.

1'

Od początku meczu to Arka stara się przejąć inicjatywę.

18:04

Mecz zacznie drużyna gospodarzy! Sędzia chwycił gwizdek, nabrał w usta powietrza i dmuchnął najmocniej jak potrafił dając znak zawodnikom do rozpoczęcia spotkania!

17:47

Za około 10 minut rozpocznie się mecz, a w tej chwili zawodnicy zbiegają do szatni po ostatnie wskazówki trenerów!

17:37

Zawodnicy podczas rozgrzewkimksmks. Nieco ponad dwadzieścia minut do meczu.

17:33

Sędzią dzisiejszego spotkania jest Wojciech Krztoń, a pomagać mu będą liniowi Kamil Wójcik i Paweł Ratuszny. Sedzią technicznym jest Robert Olszewski.

17:31

Ławka rezerwowych gospodarzy: Dominik Hładun, Przemysław Czerwiński, Damian Garbacik, Dragan Jelić, Radosław Bartoszewicz, Tomasz Lisowski, Rafał Majtyka. Ławka rezerwowych gości: Jakub Miszczuk, Paweł Abbot, Damian Mosiejko, Przemysław Stolc, Michał Marcjanik, Grzegorz Tomasiewicz, Rachid Yussuff.

17:28

Serdecznie witamy z Mickiewicza 12 w Chojnicach, gdzie dzisiejszego wieczora dojdzie do pojedynku między miejscową Chojniczanką, a zespołem Arki Gdynia!

14:35

Chojniczanka - Arka LIVE!

ZAPOWIEDŹ: Derby Pomorza w 1. lidze

Piłkarze Chojniczanki i Arki na rozegranie meczu z 15 kolejki I ligi musieli poczekać aż do dzisiaj. O godzinie 18 podopieczni Grzegorza Nicińskiego oraz Mariusza Pawlaka zmierzą się w Chojnicach w derbach Pomorza.

Arka Gdynia - Chojniczanka Chojnice 1:1 k. 2:3