Niedziela, 17 sierpnia 2014, godz. 12:30
Zagłębie LubinZagłębie Lubin
1 : 3
Wisła PłockWisła Płock
90'

Niespodzianka w Lubinie ! Wisła Płock wygrywa z Zagłębiem 3-1 po bardzo dobrej drugiej połowie.

90'

Arbiter główny doliczył 3 minuty do drugiej części spotkania.

90'

Piłkarzom Zagłębia brakuje już sił w końcówce meczu. Piłkarze z Płocka prezentują się dużo lepiej.

88'

Dawid Jabłoński w miejsce Łukasza Kacprzyckiego.

85'

Zagłębie próbuje ale konsekwentna gra Nafciarzy sprawia, że Miedziowi nie stwarzają sobie dogodnych sytuacji.

83'

Łukasz Kacprzycki pokonał Konrada Forenca !! Wisła Płock prowadzi w Lubinie 3-1.

83'

GOOOOL!!!!

82'

Krzysztof Janus zabawił się z obrońcami Zagłębia w polu karnym ale z kilku metrów nie potrafił pokonać Forenca.

81'

Aleksander Kwiek strzelał z rzutu wolnego ale piłka przeleciała minimalnie nad poprzeczką.

80'

Żółtą kartką za faul ukarany został Cezary Stefańczyk

79'

Piotr Wlazło zastępuje najlepszego w Wiśle - Filipa Burkhardta.

77'

Niespodziewana zmiana trenera Stokowca. Janoszka wszedł na boisko w 39 minucie i opuścił je już w 75.

75'

Krzysztof Piątek za Janoszke.

74'

Jagiełło za Adriana Błąda

74'

Adrian Błąd ukarany żółtą kartką

73'

Boris Godal ukarany zółtą kartką.

73'

Podwójna zmiana w Zagłębiu. Do wejścia szykują się Jagiełło oraz Piątek

73'

Marko Radić strzałem z najbliższej odległości pokonał Konrada Forenca.

72'

GOOOOL 1-2 Marko Radić wyprowadza Wisłę na prowadzenie

70'

Po raz kolejny Filip Burkhardt strzelał na bramkę Forenca. Ale bramkarz Miedziowych stanął na wysokości zadania i wybił piłkę.

69'

Piotr Ruszkul wchodzi w miejsce Marcina Krzywickiego.

67'

Do wejścia na boisko szykuje się Ruszkul - Wisła Płock.

64'

Seweryn Kiełpin wyrasta powoli na bohatera Wisły. Tym razem obronił groźny strzał Łukasza Piątka zza pola karnego.

60'

Zagłębie zaczyna grać kombinacyjnie czym zaskakują piłkarzy Wisły.

59'

Adrian Błąd oddał techniczny strzał zza pola karnego ale przepiękną interwencją popisał się Kiełpin, łapiąc piłkę w locie.

57'

Miedziowi powoli powracają do swojego rytmu gry. Co raz składniejsze akcje pozwalające zbliżyć się do pola karnego Wisły.

55'

Janoszka marnuje doskonałą okazję do zmiany rezultatu. Kiełpin wybił piłkę zmierzającą do bramki.

47'

Janus pewnie pokonał Forenca z karnego.

52'

Jacek Góralski przełożył sobie dwóch zawodników Zagłębia i oddał niecelny strzał zza pola karnego.

52'

Miedziowi są chyba nadal w szoku po straconej bramce bo popełniają masę błędów.

51'

Wisła poczuła się pewniej i agresywniej atakuje teraz piłkarzy Zagłębia.

49'

Marcin Krzywicki pewnie wykonał jedenastkę podyktowaną po zagraniu ręką jednego z zawodników Zagłębia.

13:32

Rozpoczynamy drugą połowę spotkania !

13:30

Powracają również Miedziowi.

13:26

Piłkarze Wisły Płock wrócili już na boisko

45'

Koniec pierwszej połowy. Zagłębie prowadzi zasłużenie 1-0 .

45'

Pan Łukasz Bednarek doliczył jedną minutę do pierwszej części spotkania.

44'

Zagłębie przez całą pierwszą połowę prezentuje się lepiej od Wisły. Jedynym "zagrożniem" dla Miedziowych są niecelne strzały Filipa Burkhardta.

40'

Były piłkarz Ruchu Chorzów miał być wzmocnieniem Zagłębia w poprzednim sezonie ale poważna kontuzja wykluczyła go z gry.

39'

Janoszka za Przybeckiego od 39 minuty.

37'

Miłosz Przybecki opuści boisko jeszcze przed przerwą. W jego miejsce pojawi się Łukasz Janoszka.

37'

Na drobny uraz narzeka Miłosz Przybecki i jego występ po przerwie stoi pod znakiem zapytania.

33'

Dobra akcja Wisły. Prawą stroną pociągnął Janus ale jego dośrodkowanie na rzut rożny wybił Paweł Oleksy. Stały fragment gry nie przyniósł korzyści Nafciarzom i kolejną akcję rozpoczynają piłkarze Zagłębia.

32'

Adrian Błąd dośrodkował na głowę Arka Woźniaka ale ten będąc w trudnej pozycji strzelił niecelnie.

31'

Kolejny rzut wolny dla Zagłębia. Przybecki był przytrzymywany za koszulkę i Pan Bednarek odgwizdał faul.

31'

Najlepiej w drużynie Nafciarzy prezentuje się dzisiaj Filip Burkhardt, który cały czas szuka gry i mądrze rozgrywa piłkę.

29'

Rzut wolny dla Zagłębia. W pole karne dośrodkowywał Błąd, ale najwyżej wyskoczył Paweł Magdoń i głową wybił piłkę za pole karne.

25'

Spokojniejszy fragment meczu. Obie drużyny próbują spokojnie rozgrywać piłkę krótkimi podaniami.

22'

Miedziowi popełniają dzisiaj sporo błędów, z których próbują korzystać piłkarze Wisły. Tym razem, po jednym z nich na strzał zdecydował się Burkhardt ale uderzył niecelnie.

22'

Rzut rożny dla Wisły Płock

20'

Na strzał z dystansy zdecydował się Kwiek, ale piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką bramki strzeżonej przez Kiełpina.

19'

Dobra gra Zagłębia w pierwszym kwadransie meczu została zwieńczona zdobyciem bramki. Wisła Płock wyraźnie odstaje dzisiaj od zawodników z Lubina.

16'

Szybka kontra Miedziowych. Miłosz Przybecki idealnie dograł do Papadopulosa któremu pozostało strzelić bramkę.

15'

GOOOOOL 1-0 dla Zagłębia po strzale Papadopulosa

13'

W końcu dobra akcja Nafciarzy. Filip Burkhardt zagrał do wychodzącego Kostrzewy ale ten nie dograł już tak celnie do kolegi w polu karnym.

10'

Zagłębie zdobyło przewagę na boisku i bardzo łatwo przedostaje się w pobliże pola karnego Wisły Płock.

8'

Bardzo dobrze w spotkanie wszedł Kubicki i wraz z Piątkiem robią przewagę w środku pola.

7'

Trener Stokowiec po raz pierwszy wstał z ławki bo jego zawodnicy notować niepotrzebne straty.

4'

Miedziowi próbują narzucić swój styl gry, spokojnie rozgrywając piłkę w środku boiska.

2'

Pierwsza groźna sytuacja pod bramką Zagłębia. Głową z 6 metrów strzelał Janus ale nad poprzeczką.

1'

Miedziowi szybko przejęli piłkę i na strzał zza pola karnego zdecydował się Papadopulos ale uderzył bardzo niecelnie.

12:31

Rozpoczynają goście !! Ruszamy!

12:28

Piłkarz już na murawie ! Pierwszy gwizdek już za chwilę !

12:26

Zawodnicy obu drużyn są już w tunelu. Za chwilę początek meczu Zagłębie Lubin - Wisła Płock.

12:26

Trybuny stadionu w Lubinie świecą dzisiaj pustkami, ale spodziewani są jeszcze kibice Wisły Płock.

12:23

Sędzią dzisiejszego spotkania będzie Pan Łukasz Bednarek z Zachodniopomorskiego ZPN.

12:23

Piłkarze obu drużyn wyjdą dzisiaj w eskorcie młodych zawodników z akademii piłkarskiej Żaczek.

12:20

Miedziowi zagrają dzisiaj w strojach pomarańczowo - czarnych , natomiast piłkarze Wisły wyjdą na niebiesko.

12:17

W zgoła odmiennych nastrojach przyjechali do Lubina "Nafciarze". Dwie kolejki zmagań za nimi, a na koncie mają tylko jeden punkt po remisie z Pogonią Siedlce. Wisła w tym sezonie będzie raczej grała o pewne utrzymanie w I lidze, bo o awansie w tym klubie raczej się nie myśli.

12:15

Dla Zagłębia mecz z Wisłą to kolejny krok do awansu. Miedziowi dobrze rozpoczęli pierwszoligowe zmagania, wygrywając oba mecze. Dziś zagrają pierwszy raz przy lubińskiej publiczności, gdyż spotkanie w I kolejce odbyło się bez kibiców.

12:10

A o to wybrańcy trenera Wisły Płock:

Wisła Płock : Seweryn Kiełpin - Cezary Stefańczyk, Paweł Magdoń, Marko Radić, Fabian Hiszpański, Jacek Góralski, Maciej Kostrzewa, Krzysztof Janus, Łukasz Kacprzycki, Filip Burkhardt, Marcin Krzywicki

Rezerwowi Wisła : Daniel Szczepankiewicz - Dimitar Iliev, Piotr Ruszkul, Bartłomiej Sielewski, Dawid Jabłoński, Kamil Hampel, Piotr Wlazło

12:08

Tak prezentuje się skład Miedziowych na to spotkanie :

Zagłębie Lubin : Konrad Forenc - Paweł Oleksy, Jarosław Jach, Boris Godal, Arkadiusz Woźniak, Aleksander Kwiek, Łukasz Piątek, Jarosław Kubicki, Adrian Błąd, Miłosz Przybecki, Michal Papadopulos

Rezerwowi Zagłębie: Dominik Hładun - Piotr Azikiewicz, Łukasz Janoszka, Filip Jagiełło, Maciej Kowalski-Haberek, Krzysztof Piątek, Adrian Rakowski

12:07

Witam ze stadionu w Lubinie ! W 3 kolejce I ligi Zagłębie Lubin podejmie dzisiaj Wisłę Płock. Zapraszam serdecznie na relację live z tego meczu!